Shrap-Drakers Fishing Forum
duży leszcz z dużej rzeki - jak?
#11
Piękny Novisku-ach piękny!!!Oklasky
Odpowiedz
#12
I ja lubię piękne złote lechy.Jeśli jeszcze w Narwi są jeszcze leszcze po 1,5 kg chętnie się wproszę na federowe łowy.Bysior mam nadzieję że zaprosisz kolegów w swoje dziewicze rewiryProsi.
Odpowiedz
#13
Krzyko.... 1.5 kg.... PHI!! Jak będzie chciał jechać na większe to wtedy możemy skoczyć w moje dziewicze rewiry na paliki z pychóweczką! Haha
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#14
Jadę z wami moje pany. Lechy to moja druga miłość po spinie.
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
#15
Ja tak samo odrzucamy czasami spiny na bok i gnam na lechole, przeważnie nad Wisełkę lub też Wartę. Jednak największe jakie łowiłem, to jednak Wisła w okręgu płocko-włocławskim. A tam z feederem o c.w poniżej 100 g nie ma co startowaćDobani
Odpowiedz
#16
(08-02-2010, 21:32)bysior napisał(a): Krzyko.... 1.5 kg.... PHI!! Jak będzie chciał jechać na większe to wtedy możemy skoczyć w moje dziewicze rewiry na paliki z pychóweczką! Haha
No i już się cieszę, bo lechy nie podleszczaki, to ryby dające satysfakcję i radość wędkarską najwyższych lotówHura.Poza tym będzie okazja żeby się spotkać i połowić w miłym towarzystwie i otoczeniu pięknej przyrodyUsmiech
.
Odpowiedz
#17
Ja też się piszę na lechole!!!Cwaniak
Odpowiedz
#18
Ej Panowie - to kiedy na te Lechole - też bym się pisał, a co !!! CwaniakHura Cwaniak
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
#19
Jadę z wami Panowie Usmiech
Odpowiedz
#20
No i Bysior nie wymigasz sie teraz z organizacji wyjazdu na leszcze.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Leszcz lysy007 21 32.014 10-05-2011, 12:44
Ostatni post: gusto
  Karp co i jak:)? maatejaa 21 29.032 13-04-2011, 15:41
Ostatni post: huberto


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.