Shrap-Drakers Fishing Forum
Kurtka Wędkarska Baleno
#1
Question 
Chciałem kupić sobie jakąś porządną kurtkę na spacery ze spinningiem. Raczej wiosenno - jesienną. Mój faworyt to: Kurtka krótka duńskiej firmy BALENO oddychająca, nieprzemakalna, wiatroszczelna. Co myślicie? Może ktoś taką używa? Albo jakieś alternatywy?
Odpowiedz
#2
Nawet ładnie wygląda. Koszta?
Odpowiedz
#3
W Bassie ciut ponad czy stówki Oczko
Odpowiedz
#4
Hm, nie takiej odpowiedzi oczekiwałem, ale cóż, jakość kosztuje. Ogólnie rzecz biorąc mam niechęć do wydawania dużych pieniędzy na wędkowanie, za wyjątkiem kijów, kołowrotków i przynętBoisie Osprzęt i inne rzeczy jakoś tak po macoszemu, ale może to się zmieni! Olo, przesyłka doszła, dzienx, jutro zapodam chłopakomHaha
Odpowiedz
#5
Fajna ja osobiście wolę jak krzaczek wygladać i mission ciuszki nosze.
Odpowiedz
#6
Wydaje mi się przeglądając oferty w necie jak i w sklepach, że ta akurat kurtka nie kosztuje wygórowanie......
Odpowiedz
#7
Olo po pierwsze to zawsze będziesz więcej pacił za coś, co jest generalnie wędkarskie. Odzież wędkarska będzie zawsze droższa niż zwykła, bo ma nazwę wędkarska Haha Pojedź do decathlonu i sprawdź co mają w ofercie, przejrzyj też ofertę ubrań dla myśliwych (choć tutaj wypływa ten sam problem ceny). Na koniec miitaria i tutaj bym szukał przede wszystkim. W militariach możesz znaleźć prawdziwe perełki. Ubrania kontraktowe jak i niekontraktowe, robione dla armii różnych państw. Nie tylko mundury ale równiez kurtki, kamizelki, polary, membrany, bielizna termiczna, i wiele, wiele innych. Warto poszukać może znajdziesz jakąś ciekawą alternatywę. A jesli nie to fajna kurtka ta BalenoUsmiech
Odpowiedz
#8
(23-11-2008, 12:16)BartekP napisał(a): Pojedź do decathlonu i sprawdź co mają w ofercie, przejrzyj też ofertę ubrań dla myśliwych (choć tutaj wypływa ten sam problem ceny).

No właśnie w zeszłą niedzielę byłem w Decathlonie i patrzyłem za kurtkami. Wszędzie trzeba dać ponad 300 zł. A dodatkowo produkty z tego właśnie niższego pułapu cenowego są źle skrojone, uszyte, nie wiem. Krępują ruchy. Zamierzę w Bassie to Baleno i w razie czego kupię. Bo chyba alternatywy w podobnej cenie nie będzie.
Chyba, że może Rafał coś wie o alternatywach z Daiwy lub Cormorana?
Odpowiedz
#9
(23-11-2008, 13:24)PikeHunteR napisał(a):
(23-11-2008, 12:16)BartekP napisał(a): Pojedź do decathlonu i sprawdź co mają w ofercie, przejrzyj też ofertę ubrań dla myśliwych (choć tutaj wypływa ten sam problem ceny).

Chyba, że może Rafał coś wie o alternatywach z Daiwy lub Cormorana?

To zależy czy chcesz samą kurtkę czy komplet? Jeśli kurtkę to polecam taka jaką sam nosze. Wpadnij na kawę to przymierzysz Haha Zresztą powinieneś wpaść bo mam coś dla ciebie Figielek
Odpowiedz
#10
Okej, dzięki za zaproszenie. Wpadnę, zobaczę, pogadamy, odbiorę czapeczkę Oczko
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kurtka do brodzenia Daiwa Wilderness czermin 40 49.428 18-12-2011, 19:55
Ostatni post: bandzior
  Kurtka Kangurka WINDStopper SURPLUS Polar moczykij 2 11.243 20-11-2011, 22:28
Ostatni post: garbus
  Kurtka Vision Classic RECENZJA OloPe 12 15.560 12-11-2009, 17:03
Ostatni post: OloPe


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.