Shrap Drakers Fishing - Forum
Plecionki Dragon HM!
Wieści znad Narwi
To moja Aneta zrobiła  Aparat ja szukałem miejscówki z wolnym uciągiem, ale nie znalazłem Usmiech Za to dzisiaj na paproszka miałem 5 łupnięć i to naprawdę fest... ale holu żadnego. W każdym razie dzień już dłuższy, ryby zaczynają się powoli budzić, tak więc jeszcze chwila, kuter na wodę i wio  Zacieszacz
Odpowiedz
(29-03-2021, 19:21)bysior napisał(a): To moja Aneta zrobiła  Aparat  ja szukałem miejscówki z wolnym uciągiem, ale nie znalazłem Usmiech Za to dzisiaj na paproszka miałem 5 łupnięć i to naprawdę fest... ale holu żadnego. W każdym razie dzień już dłuższy, ryby zaczynają się powoli budzić, tak więc jeszcze chwila, kuter na wodę i wio  Zacieszacz

Piękna fota. Czyli jest szansa, ze grube oksy ruszą Usmiech
Odpowiedz
Ja liczę na grube klenie i jazie póki co, przez zimę się uzbierało trochę nowych przynęt do pudełka, więc będzie co testować. Ale jak się trafi okonek 40+ to też będzie fajnie Usmiech 

Zauważyłem, że jak zmieniłem 0.16 żyłkę (DAM) na plecionkę 0.10 (Dragon) - jeden i drugi produkt świetny - to zdecydowanie spadła ilość łowionych ryb. Nie wiem czy to przypadek ale teraz chyba będą robić przypon z żyłki albo fluocarbonu. I co prawda łowią ludzie bez problemu i klenie i jazie i okonie na plecionki o tej grubości... to mimo wszystko chyba przeprowadzę jakieś testy w tym roku. Jeden wypad z przyponem, jeden bez i zobaczymy po 2-3 miesiącach...
Odpowiedz
W weekend trochę spacerów nad wodą, trochę łowienia rekreacyjnego-niedzielnego, teraz trzeba skupić się na przygotowaniach do wodowania i rozpoczęcia sezonu za 3 tygodnie z haczykiem  ROTFL

Odpowiedz
Ależ piękny klimat wczesnowiosennej Narwi. Trzeba ruszyć 4-litery i połazić nawet  rekreacyjnie Oczko
Odpowiedz
Klimat świetny pod warunkiem, że trafi się tą chwilę słońca... Oczko
Odpowiedz
Pewnie już widzieliście ile dobrego robi nasz kolega z Wyszkowa - Sati - jak macie parę wolnych groszy - to warto mu pomóc Usmiech Kolegi nie trzeba chyba nikomu przedstawiać (a jak trzeba to poszukajcie sobie w internetach) - jest okazja wspomóc Satiego w walce z kłusownikami i innymi wędkarskimi patologiami między innymi na Narwi i Bugu - potrzebny jest dron, lornetki i kilka innych rzeczy - szczegóły na zrzutka.pl -

https://zrzutka.pl/vvndtd

Odpowiedz

Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.

Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group, theme by VIKINGSOFT.

Projekt i realizacja: VIKINGSOFT