Shrap Drakers Fishing - Forum
Dragon Fishtank 3D
Wieści znad Narwi
Taaa ja taki sam głupi jestem jak i Ty - tyle razy już mówiłem, że nie pojadę ani razu przez miesiąc, ale po dwóch dniach dupa swędzi już  ROTFL Daj znać jak tam było Usmiech Ja dzisiaj byłem 4h kleń/sum bez dotknięcia, wczoraj sandaczowo 20:00 - 24:00 - bez dotknięcia, jutro jeszcze skoczę wieczorem i do poniedziałku robię przerwę ROTFL
Odpowiedz

(24-08-2021, 12:03)bysior napisał(a): @spining - proponuję Ci poleżeć, TV pooglądać (chociaż polecam książkę), piwa się napić czy wyspać się na przykład.... nie ma po co jechać Bezradny
Odpowiedz
Eurojackpot: Szczęśliwiec z Polski wygrał ponad 206 mln zł. Wiemy, gdzie kupiono kupon.

ROTFL

Widzieliście wyniki zawodów na Zegrzu? Usmiech

Odpowiedz
Siedzę sobie wczoraj na rybach, czwarta godzina bez brania, zbliża się północ, zasypiam już powoli na siedząco, dobrze że wiatr wieje mocno prosto w mordę, tak trochę mnie cuci, a tu nagle potężne atomowe branie, woda sie otworzyła, gruby sandacz sie aktywował. Profesjonalne zacięcie w tempo, rozpoczynam hol... Ryba muruje, idzie pod prąd, udaje mi się wybrać metry straconej linki, potem skacze na ogonie, pikuje pod łódkę, ale w końcu po 30 minutach udaje mi sie dociągnąć rybę do burty. Moim oczom ukazuję się gruby, piękny sandacz, szybkie podebranie i bydlak ląduje na pokładzie!!! To już drugi w tym sezonie! Glupek

[-] 1 użytkownik polubił post bysior:
  • pawcio (09-21-2021 06:26)
Odpowiedz
Gratulacje Panowie Usmiech sierpień juz zdecydowanie lepszy jak widać
Odpowiedz
Aż strach pomyśleć co będzie we wrześniu  ROTFL
Odpowiedz
No Panowie, ładne sandały. Graty!!

Byłem wtedy nad Narwią nawet branie miałem po ciemaku. Kolega też miał rybę na kiju po ciemku, a za widoku znowu oksa trafił.
Z Narwi od razu wywaliłem w nocy na Mazury. Powiem tak. Okoni się tam nałowiłem do bólu. Cieszy mnie to, że już w przyszły czwartek jadę tam do niedzieli. Bo na jeziorze się dzieje. Do tego zaczął się wysyp rydzów, a dojdzie też rykowisko Usmiech
Odpowiedz
Branie miałeś? Wow!!! ROTFL Ja przez ostatni czas miałem jedno pstryknięcie.... godzin wypływanych sporo jak zwykle. Wczoraj tłukłem w wodę o 24:00, jedno puknięcie delikatne miałem, ale ryby nie było... 

Wczoraj rzęsa płynęła w całkiem pokaźnej ilości, ciężko mi ocenić bo ciemno było jak pływałem, ale jak będzie powtórka z ostatniej akcji z rzęsa (rok czy dwa lata temu to było?), to kilka dni będzie wyłączonych z łowienia.
Odpowiedz
(02-09-2021, 07:48)bysior napisał(a): Branie miałeś? Wow!!! ROTFL Ja przez ostatni czas miałem jedno pstryknięcie.... godzin wypływanych sporo jak zwykle. Wczoraj tłukłem w wodę o 24:00, jedno puknięcie delikatne miałem, ale ryby nie było... 

Wczoraj rzęsa płynęła w całkiem pokaźnej ilości, ciężko mi ocenić bo ciemno było jak pływałem, ale jak będzie powtórka z ostatniej akcji z rzęsa (rok czy dwa lata temu to było?), to kilka dni będzie wyłączonych z łowienia.

Ano miałem Haha, kolega też Usmiech
Ale to było w ubiegłą środę Usmiech

Na razie Mazury 4 dni a potem już powrót na Narew, choć plany są aby jeszcze na Mazury wrócić za grubymi  pasiakami we wrześniu i październiku Usmiech
Odpowiedz
W tym tygodniu ja w sumie nawet brania nie miałem o rybie nie wspominając  ROTFL W weekend chyba trochę przerwy, chociaż nie wiem czy jakiegoś szybkiego klenia czy suma na spinning nie odbębnić tak dla zasady po 2-3h Oczko 

Sprawdzałem pogodę, nadają ocieplenie.... nie wiem czy w tym sezonie uda się jeszcze złapać cokolwiek sensownego...
Odpowiedz

Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.

Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group, theme by VIKINGSOFT.

Projekt i realizacja: VIKINGSOFT