Shrap-Drakers Fishing Forum
Wieści znad Narwi
#11
(27-01-2019, 09:16)bysior napisał(a): Chyba zator się w nocy zrobił, bo trochę się wylało Usmiech (fot. nie moja)

A w Wawie na fosach i stawach idzie wejść na lód i nawet jakies drobiazgi się wieszają. Ja czekam 1 czerwca i wieczorno-nocnej Księżniczki. Oby mi darzyła jak w 2018 Usmiech
#12
Właśnie był u mnie na kawie kolega, z którym łowimy i omawialiśmy taktykę oraz plany zakupowe na ten sezon. A to jeszcze tyle czasu do tego czerwca, w maju może trochę na bolenie się popływa... ale już ciężko wysiedzieć w tym domu... dobrze, że to już styczeń zaraz się kończy Usmiech Ja przeglądam internety szukając różnych rzeczy do łódki, więc jakoś trochę czas zabijam... rysunki, planowanie, wzory koszulek powoli, coś tam robi się ze stroną i forum... i jakoś się gnije w oczekiwaniu... Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
#13
(27-01-2019, 14:51)bysior napisał(a): Właśnie był u mnie na kawie kolega, z którym łowimy i omawialiśmy taktykę oraz plany zakupowe na ten sezon. A to jeszcze tyle czasu do tego czerwca, w maju może trochę na bolenie się popływa... ale już ciężko wysiedzieć w tym domu... dobrze, że to już styczeń zaraz się kończy Usmiech Ja przeglądam internety szukając różnych rzeczy do łódki, więc jakoś trochę czas zabijam... rysunki, planowanie, wzory koszulek powoli, coś tam robi się ze stroną i forum... i jakoś się gnije w oczekiwaniu... Usmiech

Trzeba sobie jakoś radzić poza sezonem. Ja w ten i przyszły weekend będę na Mazurach. Podlodówkę wezmę, a czy wejdę na lód będzie zależeć od jego struktury. Wracając w niedzielę może zajadę popatrzeć na Narew bo zawsze wybieram drogę przez Pułtusk  Usmiech
#14
(28-01-2019, 22:09)spining napisał(a):
(27-01-2019, 14:51)bysior napisał(a): Właśnie był u mnie na kawie kolega, z którym łowimy i omawialiśmy taktykę oraz plany zakupowe na ten sezon. A to jeszcze tyle czasu do tego czerwca, w maju może trochę na bolenie się popływa... ale już ciężko wysiedzieć w tym domu... dobrze, że to już styczeń zaraz się kończy Usmiech Ja przeglądam internety szukając różnych rzeczy do łódki, więc jakoś trochę czas zabijam... rysunki, planowanie, wzory koszulek powoli, coś tam robi się ze stroną i forum... i jakoś się gnije w oczekiwaniu... Usmiech

Trzeba sobie jakoś radzić poza sezonem. Ja w ten i przyszły weekend będę na Mazurach. Podlodówkę wezmę, a czy wejdę na lód będzie zależeć od jego struktury. Wracając w niedzielę może zajadę popatrzeć na Narew bo zawsze wybieram drogę przez Pułtusk  Usmiech

Zajedź, zajedź i idź na most - fajne teraz zimowe widoki Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
#15
Ja się usypiam do maja W8 . Później test pontonu po zimie i zbrojenie na Szwecję. Co miesiąc coś tam dokupuję Zakupy
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
#16
Dzisiaj chyba pierwszy raz w tym roku można było poczuć takie już przedwiośnie. Na rybach nie byłem, ale widać już, że woda powoli zaczyna budzić się do życia Usmiech Stan wody jest niewysoki, woda czysta, wyklarowana po zimie, jeszcze chwilka i będzie można zaczynać sezon  Happy A z zasłyszanych newsów, to podobno już łowią leszcze i krąpie (z tych dużych). 

           
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
#17
Fakt. Lekko już można było wczoraj poczuć powiewy przedwiośnia. Nawet ptaki zaczynają inaczej śpiewać. Widziałem już kilka przelotów dzikich gęsi. Na razie trzeba czekać sezonu i czas przeznaczać na jakieś kropki Usmiech
#18
Powoli, powoli, mozolnie ale idzie... wiosna! Dzisiaj fajne słońce, niestety ciągle zimno, pocieszający jest fakt, że woda jest niska jak na marzec, co powinno nas cieszyć, bo mamy lepszy dostęp do brzegów (zakaz łowienia z łódek do końca kwietnia) i większe możliwości łowienia. Woda ciągle jeszcze zimna, ryby w większości niemrawe i nieaktywne, potrzeba chociaż tygodnia ciepła i można już w połowie marca śmiało atakować na pierwsze narwiańskie ryby w tym sezonie! 

fot. Andzia

       
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
#19
Dwie wiadomości. Jedna do dupy druga lepsza. Ta do dupy to taka, że wyszarpali suma ponad dwa metry i ponad 70kg. Więcej w temacie nie wiem. Aż mnie trzęsie jak słyszę takie rzeczy, po prostu odechciewa się wszystkiego po takich informacjach. 

Ta lepsza to taka, że powolutku ryby czują wiosnę Usmiech Kolega Łukasz @luki złapał dzisiaj 20 okoni na rzece, czas wyciągać wędki z szafy Panowie! Usmiech

   
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
#20
Też się powoli przymierzam, żeby ruszyć na swoje miejsca. Jeszcze tydzień, może dwa Usmiech




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wieści znad Wisły pawello 25 14.901 10-10-2019, 18:52
Ostatni post: bysior
  Wieści z Mazur andrzej_b 10 8.169 10-10-2019, 18:50
Ostatni post: bysior
  Wieści z nad Wkry Lecek 1 4.442 27-08-2019, 17:48
Ostatni post: DarekP
  Wieści znad Grabówca bysior 5 6.788 20-04-2019, 06:46
Ostatni post: bysior


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.