Shrap-Drakers Fishing Forum
Karol Tadeusz Zacharczyk
#1
Smutna wiadomość dla wielu wędkarzy, odszedł od nas Karol Zacharczyk, ikona polskiego wędkarstwa, mentor wielu z nas. Na zawsze zostanie w naszej wędkarskiej pamięci! 

   

Nie łowiłem z Karolem, jeździłem z Nim za to czasami autobusem bo mieszkaliśmy kiedyś obok siebie na Woli, ikona wędkarstwa, fajny facet, za młodego jak czytałem gazety był dla mnie niczym jakiś Bóg wędkarstwa. Oby lepiej mu było teraz!

I zacytuję jeszcze Marka Szymańskiego: 

Pamiętam szczególnie jeden dzień z Karolem, 20 lat temu.. Wypłynęliśmy pychówką na Wisłę i tuż po rzuceniu kotwicy dostałem wiadomość, że urodził się Szymon. Wtargnęliśmy na porodówkę w gumiakach i kamizelkach, Karol jak zawsze obwieszony aparatami i tobołami. Zrobił pierwsze zdjęcie kilkugodzinnemu Szymkowi i może dlatego później przez wiele lat traktował Szymona jak kogoś szczególnie bliskiego. Zresztą...Karol wszystkich tak traktował. Szkoda chłopa.

Smutny
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#2
[`][`][`]
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz
#3
Wielka szkoda (*)(*)
Odpowiedz
#4
Poznałem Pana Karola jak byłem małym początkującym wędkarzem, w ośrodku wypoczynkowym w Orawce nad jeziorami Drężno i Wierzchowo. Przyjeżdżał co roku. Potrafił połapać gdy inni spływali o kiju.
Wielka szkoda, że odszedł.
Odpowiedz
#5
Smutna to wiadomość. I dla mnie Pan Karol był ikoną, ważną postacią czytanych przez lata Wiadomości Wędkarskich, Na Jego tekstach się wychowałem, z nich uczyłem się wędkarstwa ale i  - a może przede wszystkim - Jego teksty kształtowały moją przyrodniczą duszę. Osobiście spotkałem Go na kilku zawodach wędkarski organizowanych przez pamiętny dla mnie Spinningowy Klub Wiadomości Wędkarskich.
Odpoczywaj w pokoju Dobry Człowieku !!!
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.