Shrap-Drakers Fishing Forum
budowa pychówki
#1
Witam
Poszukuję specjalisty który zbuduje drewnianą wiślaną pychówkę, lub kupię takowa w dobrym stanie (pod silnik min. 10km.)
Będe wdzięczny za wszelką pomoc.
Odpowiedz
#2
Swego czasu orientowałem się w temacie i dorwałem kontakt do gościa, który pośredniczy w kontakcie z takim konstruktorem, na PW wysłałem Ci numer GG do niego.
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#3
Adam tel. 785186309. Budowa i sprzedaż (byłem przy budowie Haha). Bardzo szybka i cicha łódź z laminatu. Wymiarów dokładnie nie znam, ale coś pod 7,5 m długości i 1,3 m szer (w najszerszym). Bardzo ładnie tnie wodę. Na 9,9 km V-maxie Yamahy 34 km/h. Od wędkarza znad dużej wody Usmiech
Odpowiedz
#4
514 815 018 tel do goscia z Kamienczyka. Ze dwa miesace temu wystawial na allegro jedna taka wlasnej roboty.
Odpowiedz
#5
Ok. dziękuję wszystkim za pomoc, na pewno udam się we wszystkie miejsca i coś wybiorę , ale chyba jednak zdecyduje się na drewno.
Odpowiedz
#6
To mam prosbe do Ciebie. Pochwal sie jak juz cos kupisz i daj namiary na goscia, bo za jakis czas ja tez bede sie przymierzal do kupna. A napewo bede kupowal drewniana, bo na Wisle jednak wole drewno jak laminat.
Odpowiedz
#7
Mi pychówkę teść zbudował i latałem już nią na 25km silniczku po nadgranicznym Bugu.
Odpowiedz
#8
No taki tesc to skarb. Ja chetnie z Toba sprawdze czy nie przecieka :oczko:
Odpowiedz
#9
Zdjęciówki już są na forum
Odpowiedz
#10
Witam. Mogę wykonac na zamówienie drewnianą pychówke.692309467 Maciej
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.