Shrap-Drakers Fishing Forum
Wieści z Mazur
#11
Ja w tym roku znowu na ryby czasu jak na lekarstwo. Jednak korzystając w ostatni weekend z rodzinnego wypadu znalazłem 3 godzinki żeby poćwiczyć bacika. Rybek było dużo, ale rozmiarowo nie powalały. Jedyne dwie godne poniżej.
   
   
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
#12
Ja w tym roku jestem bardzo częstym gościem na Mazurach i stwierdzam na akwenach gdzie łowię, że jest lepiej co cieszy. Populacja ryb się odbudowala, pojawiły się dawno niewidzialne klenie i jazie w rzeczce, która pływamy z jednego jeziora na drugie. Cieszy też to, że ryby przede  wszystkim w tym sezonie biorą. Najgorszy wypad w tym roku to wędkowanie na Dadaju (na którym wyniki mam niezle - wiem to Warmia nie Mazury), gdzie w tym sezonie wedkowalem tylko raz. Ilościowo owszem było nawet nieźle, ale ryba generalnie nie gryzla i największy okoń miał max. 17 cm. A w tym akwenie są piękne rybska.
#13
Cieszą takie słowa Usmiech Co do Dadaja - to chłopaki ode mnie jeżdżą czasami - i to z przewodnikiem - i też nic nie połapali nigdy Usmiech Usmiech Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
#14
(25-08-2018, 12:37)bysior napisał(a): Cieszą takie słowa Usmiech Co do Dadaja - to chłopaki ode mnie jeżdżą czasami - i to z przewodnikiem - i też nic nie połapali nigdy Usmiech Usmiech Usmiech

No ja na Dadaju połowiłem węgorzy, grubych okoni, kilka sandaczy i nawet suma 8 kg. Łowiłem bez przewodnika, ale posiłkowałem się wskazówkami wędkarzy z Biskupca. Teraz łowię już sam Usmiech
Podobnie miałem na Kraksach i innych warmińskich jeziorach, gdzie worek z rybami otworzył się dopiero po zastosowaniu rad autochtonów Usmiech
#15
Echa nie używasz? Wiem, że to nie to samo co rady miejscowego, ale chyba na nieznanym akwenie niesamowicie pomocne?
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
#16
(25-08-2018, 14:36)bysior napisał(a): Echa nie używasz? Wiem, że to nie to samo co rady miejscowego, ale chyba na nieznanym akwenie niesamowicie pomocne?

Nie posiadam i nie używam. W życiu pływałem na echu może z góra 5 razy. Wiem, że to może wydawac się komuś dziwne, ale tak jest.




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wieści znad Narwi bysior 326 152.663 30-12-2018, 15:44
Ostatni post: bysior
  Wieści znad Wisły andrzej_b 13 11.110 30-11-2018, 07:17
Ostatni post: bysior
  Wieści znad Wkry Bucek 5 7.099 05-09-2018, 15:55
Ostatni post: bysior
  Wieści ze Żwirowni w Grabówcu k/Pułtuska bysior 9 12.712 27-08-2018, 05:10
Ostatni post: bysior
  Wieści zza granicy Mariano 3 6.075 18-02-2018, 13:00
Ostatni post: Mariano


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.