Shrap-Drakers Fishing Forum
Muszkarska strzelanina OC czyli koleżeńskie testy wędek,linek ,kołowrotków
#1
Podczas prawie każdego spotkania muszkarzy Okręgu Ciechanowskiego padały słowa, że warto by urządzić Shootout Usmiech
Spokojnie, nie chodzi wcale o to że wędkarze muchowi nabrali nagle ochoty na strzelanie do czego lub kogokolwiek Oczko

Padł pomysł by spotkać się i przetestować sprzęt który posiadamy, by wyrobić sobie opinię, spróbować wędek o których słyszeliśmy, sparować linki z wędkami itd. Jako ze od pomysłu do realizacji w gronie pasjonatów krótka droga to i spotkanko rychło dało się zorganizować. Miejsce spotkania to brzeg jednej z niewielkich ciechanowskich rzeczek, jak mawia @rybarak najlepszej w tej części Europy Usmiech Choc myślę że przemawia przez niego trochę regionalny patriotyzm to nie da się ukryć, że rzeczka rybna i swój urok ma Oczko Zjechali się koledzy i koleżanka z rożnych stron i całkiem nie małych odległości by wspólnie pogadać, pomachać wędkami, zjeść przepyszną karkówkę (Wojciechu SZACUN Usmiech czy wreszcie połowić. Jak zwykle przy takich okazjach padło kilka nowych pomysłów, przegadaliśmy wiele ważnych dla nas wszystkich spraw np. za chwilę zaczynają się zarybienia i muszę przyznać , że muchołapów nie trzeba dwa razy prosić o pomoc. Jeśli chodzi o atmosferę to tradycyjnie już była Super.

Kilka fotek dla tych którzy nie mogli dotrzeć

   
   
   
   
   
   

Nie obyło się oczywiście bez łowienia. Pierwsze rybki zgłosili spiningiści Wojtek i Tomek. Jazik Wojtka:

   

Potem oczywiście Adam jak na zawołanie w trzecim rzucie złowił fajną rybkę.

   

Jeszcze Michał @Smerfik złowił pięknego klenia 48cm.

   

Dziękuję wszystkim za przybycie i pomoc przy organizacji. Wojtkowi @Struś za przygotowanie wielkiego gara karkówki  Eli i Marcinowi @Bandit za ogarnięcie grilla. Myślę że impreza ma szanse wejść na stałe do kalendarza naszych spotkań.
Odpowiedz
#2
Tobie Darek należą się największe podziękowania za skrzyknięcie tylu osób w taki wietrzny dzień.
Odpowiedz
#3
(23-04-2018, 10:54)DarekP napisał(a): Kilka fotek dla tych którzy nie mogli dotrzeć.

Niektórzy nie wiedzieli że szykuje się tak fajna impreza Wnerw
Odpowiedz
#4
(23-04-2018, 17:35)mario napisał(a):
(23-04-2018, 10:54)DarekP napisał(a): Kilka fotek dla tych którzy nie mogli dotrzeć.

Niektórzy nie wiedzieli że szykuje się tak fajna impreza Wnerw

Ech Mario. Gdybym tylko wiedział że chcesz nauczyć się plątać sznura Oczko
Z resztą nie denerwuj się będzie jeszcze okazja się spotkać.
Odpowiedz
#5
Bardzo fajna sprawa takie przyjacielsko wędkarskie spotkania nad wodą, wędkowanie połączone z nauką i szlifowaniem muchowego warsztatu, do tego jeszcze grillek  Oklasky Oklasky  Oklasky Dyrektora z tym zarostem o mało co nie poznałem na zdjęciu  ROTFL A klenie przepiękne!  Oklasky

Szkoda że nie udało mi się dotrzeć z Antenką, mam nadzieję że następnym razem będziemy!
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#6
Miło zobaczyć znajome mordeczki Usmiech Inicjatywa zacna, szkoda, że mi muszkarstwo nie podeszło Pfftt
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Muchowe łowy 2012 czyli plątanie sznura morouk 172 131.339 26-11-2012, 20:11
Ostatni post: Wozik77


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.