Shrap-Drakers Fishing Forum
Wieści znad Narwi
A my dzisiaj wypad mieliśmy ciężki. Wypływając pogoda była bajka, podpłynęliśmy trochę w górę, kwoknęliśmy parę razy, zerwał się wiatr, za chwilę deszcz dowalił tak, że masakra, na szczęście byliśmy blisko i zdążyliśmy się schować pod most - bo inaczej byłby koniec łapania. 45 min czekania, wylaliśmy wodę z łódki i powalczyliśmy jeszcze do 21.00 ale cały czas padało - dużo mniejszy ale jednak - wszystko mokre, sum w ogóle nie aktywny nawet się nic za mocno nie podniosło... więc dużo gorzej niż wczoraj. Jutro to ze spinem wyskoczę, może sandaczyk chociaż w gumę trąci Oczko

           
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Co tam nad Narwią słychać? Jeśli plan wypali to jutro lub w czwartek wyskoczymy za Pułtusk po pracy na sandacze. Trudno najwyżej odeśpi się kolejnego dnia w pracy Oczko
(18-09-2018, 08:11)spining napisał(a): Co tam nad Narwią słychać? Jeśli plan wypali to jutro lub w czwartek wyskoczymy za Pułtusk po pracy na sandacze. Trudno najwyżej odeśpi się kolejnego dnia w pracy Oczko

Wyklarowało się. Start jutro z Wawy około 17.30 Usmiech
I co? Byłeś? Ja tydzień miałem przerwę, wczoraj z kolegą na dwie godziny wyskoczyliśmy po zmroku na moje jedno z najlepszych miejsc - nawet śladu ryby, nawet śladu zażerowania małych. Tylko chyba z 6 bobrów naliczyłem - one zawsze pewne Usmiech Może byliśmy za krótko, no ale kolega musiał się zwijać i trzeba było płynąć. Natomiast inny kolega spływał wczoraj od podkładów do Pska, we dwóch na łódce, to jednego krótkiego przez parę ładnych godzin złapali...

Ale. W końcu podobno idzie jesień, lato się skończy, zaczną się ryby Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
(20-09-2018, 07:36)bysior napisał(a): I co? Byłeś? Ja tydzień miałem przerwę, wczoraj z kolegą na dwie godziny wyskoczyliśmy po zmroku na moje jedno z najlepszych miejsc - nawet śladu ryby, nawet śladu zażerowania małych. Tylko chyba z 6 bobrów naliczyłem - one zawsze pewne Usmiech Może byliśmy za krótko, no ale kolega musiał się zwijać i trzeba było płynąć. Natomiast inny kolega spływał wczoraj od podkładów do Pska, we dwóch na łódce, to jednego krótkiego przez parę ładnych godzin złapali...

Ale. W końcu podobno idzie jesień, lato się skończy, zaczną się ryby Usmiech

Byłem. Miałem jedno dobre branie, ale.tylko ślady psich zębów na gumie zostały. Potem jeszcze jakieś dwa niemrawe szarpnięcia. Kolega też zaliczył branie, które zostawiło ślad zęba przy ogonie. Sandacze nawet się pokazywały, ale.bez szału. U nas też bobry nie zawiodły. Jesień to będzie zmiana miejscówki na głębszą. Ta letnia płytka kamienna w tym sezonie mnie ładnie darzyła. No i drobnica było jej znacznie.mniej na płyciźnie  niż w miesiącach czerwiec- sierpień. Siedziała nieco głębiej, ale też w miarę niedaleko od brzegu jeszcze.
A co tam na Narwi słychać, dzieje się coś?
Ja jak pisałem ostatnio że byłem i nie mieliśmy brania, to nie byłem... tak mi się jakoś nie chce... Usmiech Zwłaszcza gdy przez telefon słyszę ciągle, że kiepsko. Ale podobno w Twoich rewirach coś tam się szczupakowego dzieje Usmiech Mam ochotę rano wyskoczyć, ale to dopiero w sobotę... a może i jutro. Jak będę to na pewno napiszę Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
U mnie trochę się dzieje, w niedzielę po południu wiało bardzo mocno ale kilka szczupaków udało się złowić w tym jednego 63cm. Jednak woda jest bardzo niska i niestety jeszcze zielona.
Byłem sobota niedziela na wysokości Holendry 4 szczupaki 60+, parę okoni dodam że od maja nie miałem kontaktu z drapieżnikiem poza drobnym okonkiem Woda się dość mocno ochłodziła  może to miało wpływ
A jak z okoniem i sandaczem powyżej Pułtuska rozumiem, że cisza? Te szczupaki pewnie zaczynają wyrazić z zielska stąd lepsze brania. W niedzielę planuje grzyby i może zabiorę kontrolnie spinna Oczko
Powyżej Pułtuska już dwa tygodnie temu nazboeraliśmy dużo pięknych grubych zielonych gąsek Usmiech




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wieści znad Wisły andrzej_b 13 11.111 30-11-2018, 07:17
Ostatni post: bysior
  Wieści znad Wkry Bucek 5 7.099 05-09-2018, 15:55
Ostatni post: bysior
  Wieści ze Żwirowni w Grabówcu k/Pułtuska bysior 9 12.713 27-08-2018, 05:10
Ostatni post: bysior
  Wieści z Mazur Wozik77 15 11.883 25-08-2018, 15:49
Ostatni post: spining
  Wieści zza granicy Mariano 3 6.076 18-02-2018, 13:00
Ostatni post: Mariano


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.