Shrap-Drakers Fishing Forum
Skradziono mi łódkę - Nowa Wieś k/Serocka!
#1
Witajcie
W nocy z 26  a 27.10.2017 skradziono mi z pod domu łódź Semper 440xt, silnik 25 km Yamaha, na przyczepie Cymerman - cały zestaw był dopięty do auta, bezczelni złodzieje odpięli zestaw od auta i przez bramę wyprowadzili łódź ... żałosne, zbędne są jakiekolwiek komentarze. Wrzucam to info bo być może komus wpadnie w oko moja łódeczka (unikalnie skonfigurowany semper) zdjęcia łódki

cechy charakterystyczne łódki
- 6 kulek Ramowych pod montaż echa,  i innych elementów wyposarzenia
- specyficznie zamaskowany otwór pod echosondę po lewej stronie łodzi
- cztery schowki / półeczki
- 4 bakisty

Silnik
- pęknięta (podklejona) czapka silnika
- uszczerbiony miecz od spodziny

jak ktoś, coś to prośba o kontakt Paweł 668 818 855

   
   
Odpowiedz
#2
(27-10-2017, 15:31)zander napisał(a): Witajcie
W nocy z 26  a 27.10.2017 skradziono mi z pod domu łódź Semper 440xt, silnik 25 km Yamaha, na przyczepie Cymerman - cały zestaw był dopięty do auta, bezczelni złodzieje odpięli zestaw od auta i przez bramę wyprowadzili łódź ... żałosne, zbędne są jakiekolwiek komentarze. Wrzucam to info bo być może komus wpadnie w oko moja łódeczka (unikalnie skonfigurowany semper) zdjęcia łódki

cechy charakterystyczne łódki
- 6 kulek Ramowych pod montaż echa,  i innych elementów wyposarzenia
- specyficznie zamaskowany otwór pod echosondę po lewej stronie łodzi
- cztery schowki / półeczki
- 4 bakisty

Silnik
- pęknięta (podklejona) czapka silnika
- uszczerbiony miecz od spodziny

jak ktoś, coś to prośba o kontakt Paweł 668 818 855

Informowałem o kradzieży to należałoby poinformować o fakcie ODNALEZIENIA łodzi:-) pisze o tym, żeby każdy komu coś takiego przykrego się przytrafiło nie tracił wiary a co najważniejsze sprawę brał w tzw swoje ręce. Pamiętajmy, że my mamy prawo oczekiwać i żądać od policji wykonywania czynności, które mogą zmierzać do znalezienia rzeczy skradzionej. Warto wszystko co robicie mieć na piśmie, taka forma komunikacji z Policją nie pozwoli zamiatać tematu pod dywan, co przy ilości spraw, które mają i ilości osób które się nimi zajmują jest częstym zjawiskiem. Oby Nigdy Wam to nie było potrzebne ..

Ze skradzionego zestawu (łódz, silnik, przyczepa) nie odzyskałem tylko silnika. Całość została odnaleziona w Białobrzegach na ZZ...

https://gazetapowiatowa.pl/wiadomosci/nieporet/nieporet-kryminalni-weszli-garazu-pasera-odzyskali-drogi-sprzet-wedkarski/

połamania !:-)
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Moja nowa dziupla, do robienia łódek. banita 6 8.566 10-03-2016, 08:17
Ostatni post: banita
  Moja nowa miłość tymon 211 184.744 30-09-2015, 07:17
Ostatni post: banita


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.