Shrap-Drakers Fishing Forum
Jesienne gumy na sandacze
#1
Listopad jest miesiącem w którym jest największe prawdopodobieństwo że trafimy PB Usmiech Każdy z nas łowi inaczej, inne techniki inne gumy (wobki). Ostatnio się trochę zszokowałem, jak kolega Zander pokazał mi na co łowi... do głowy by mi nie przyszło nawet Oczko Dlatego też z czystej ciekawości zacznę ten wątek Usmiech 

To gumki które w tym roku są moim N0.1, zbrojone w główki wielkości 7/0 V-Pointa lub w Caymany. Z mustada zrezygnowałem już dawno, bo tależe rwą gumy... ale z braku laku czasami nie pogardzę i Mustadem Oczko

   
   
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#2
Te gumy na klawiaturze to przypadkiem Savage Gear?

Pytam bo ostatnio jestem pod wrażeniem produktów tej firmy, testuje trochę obrotówki Savage Gear Rotex i pwiem szczerze że okonie z kanału Żerańskiego mają za czym ganiać Biggrin
Odpowiedz
#3
Dokładnie tak jak piszesz Usmiech Ja też ostatnio jestem pod wrażeniem tej firmy Usmiech Drogie jak cholera ale piękne dla oka, nie da się ukryć Happy  Niebawem będzie tekst o nich Usmiech Mały zalążek:

   
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#4
Rzeczywiście ciekawe te gumy. Chętnie o nich poczytam Usmiech A później może skuszę się na małe testy we własnym wykonaniu Usmiech
Odpowiedz
#5
Mam wrażenie ,że wszystko co ma na sibie emblemat tej firmy jest 2x lub 3x droższe... ale fakt , trzeba im przyznać że jakoś wykonania itd jest pierwsza klasa Nerwus jednakże te Bysiorowe gumy kosztują chyba z 7 lub 8 zł za sztukę a to już dużo... Krzyk

(01-11-2016, 20:53)l-berlinski napisał(a): Mam wrażenie ,że wszystko co ma na sobie emblemat tej firmy jest 2x lub 3x droższe... ale fakt , trzeba im przyznać że jakośc wykonania itd jest pierwsza klasa Nerwus jednakże te Bysiorowe gumy kosztują chyba z 7 lub 8 zł za sztukę a to już dużo... Krzyk
Odpowiedz
#6
Kosztują chyba nawet co niektóre więcej, nie wiem jak mnie tam liczą w tym sklepie moim Savaga... mam jakiś rabat to tragedii mocno nie ma. Kopyta Relaxa 6'', na które też lubię łowić, na Allegro też 5-6 złotych. Jenzi albo Daiwy, jutro poszukam fotek, też tanie nie są. Do tego trzeba doliczyć uzbrojenie. I tu polecam Caymany - tanie i świetne Usmiech 

       
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#7
Jako że sezon powoli się zbliża do końca miałem już nic nie kupować ( tylko urywać stary arsenał Fishing ) to jednak po ostatniej wizycie w wędkarskim wyszedłem bogatszy ( a biedniejszy w portfelu ) o te gumki Savage ze zdjęć Tongue . Pływałem wczoraj po ujściu Narwii i Bugu do Zalewu ale niestety drapieżnik nie był nimi zainteresowany .
Milion ludzi okupuje most w Wierzbicy... łódka obok łódki i obstukują filary.
Mi za to na Bugu udało się złowić szczupaczka  58 cm na koguta , uderzył jak sandacz Glupek .
Odpowiedz
#8
Coś tam słyszałem o Wierzbicy przez ostatni czas. I to sporo. Ale obiecałem że tajemnica  Plotki

A to że nie brały na te gumki to się nie przejmuj, u mnie to samo. Nie wiem - albo ich nie ma w tych miejscach, albo nie biorą, albo ja już nie wiem co  Masakra
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#9
Nie ma co osądzać po jednym wypadzie  Paluszkiem . Próbujemy dalej, mam nadzieje że jeszcze kilka razy uda się wyskoczyć, ostatnio próbuję atakować kogutami . Gdyby ktoś potrzebował to mam jednego co trochę kręci Usmiech .

Jakiej gramatury używacie obławiając Narwiańskie dołki?
Ja przeważnie od 18g do nawet 26 ...
Odpowiedz
#10
Przetestowałem chyba wszystko, co mi wpadło w ręce.... I moją przynętą nr 1 na jesienne sandały i przyłowy szczupakowe pozostaje Lunker City w kolorze Ale.......,... Okokok
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gumy na jesień 2019 - sandacz bysior 2 7.117 11-10-2019, 13:27
Ostatni post: bysior
  Jaką wędkę wybrać na sandacze. riper 41 63.116 03-08-2015, 11:36
Ostatni post: walkor
  Sposób na SANDACZE - ogólna wiedza, rady, sekrety. Krystek 38 61.218 24-09-2011, 21:51
Ostatni post: Marcin
  Zestaw na jesienne sandały? Grzechu 1 4.815 14-08-2010, 21:42
Ostatni post: hairy


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.