Shrap-Drakers Fishing Forum
Łowienie Podlodowe
#71
Masz rację Tymon - nie pomyślałem o zalegającym grubą warstwą śniegu. Ot co znaczy brak lodowego doświadczenia Kwadr
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
#72
Woziczku, spoko. Dlatego zawsze lubiłem, kiedy przyciskał mróz na kilka dni do -20st. ale jeszcze nie padał śnieg. Lód jest wtedy "czarny" i mocny jak cholera. A później jak już popada to może sobie leżeć śnieg. Ja zawsze wolałem chodzić na lód, kiedy był czysty. Raz, że bezpieczniej bo widzisz jaką ma grubość, a dwa-zawsze osiągałem lepsze efekty na takim pierwszym lodzie. Pięknie widać okonia jak zaczyna się pokazywać pod powierzchnią lodu w trakcie holu. Coś niesamowitego.
Więc pozostaje nam czekać i szykować sprzęt.
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
#73
Dzisiejszy okonek ze Szczęśliwic:

   
Odpowiedz
#74
Pogo super okonek ,więc panowie już czas na lód.Hura
Odpowiedz
#75
Taaaa, pora się wybrać.Nawet znam miejsce gdzie w ub. roku trochę okoni połowiłem takich w rozmiarze 20-32 cm ale od kilku lat nie wiem gdzie jest mój świder? Duże prawdopodobieństwo że stoi oparty o drzewo (jakieś 3-4 lata) nad starorzeczem Narwi pod Wizną.
Odpowiedz
#76
Pogo3 - gratki, bo chyba jesteś pierwszym Drakersem w tym roku który pochwalił sie rybką Oklasky

Sacha - już widzę ten tłum pędzący po Twój świder Kwadr na te starorzecze. A starorzeczy w tamtym rejonie sporo więc niech szukają Haha
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
#77
Ja wczoraj na D... 4 okonie 27-31cm.Lód ok,choć śnieg nie pozwala zamarzać bardziej.Mróz jaki zapowiadają,poprawi sytuację.Moim zdaniem,zbiorniki które zamarzły przed Świetami dość mocno,nadal mają grubość pozwalającą łowić.
Odpowiedz
#78
Pogo fajny okonek jak na szczęśliwice.
Odpowiedz
#79
A jeżdzi ktoś jeszcze na podlodowe łowienie czy jeszcze lodzik za cienki.
Odpowiedz
#80
A może na otarcie łez , jak wyjazd nad Drwęce nie dojdzie do skutku to może jakieś podlodowe spotkanko na Czerniakowskim czy na innym akwenie jak kto uważa.Np. sobota
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.