Shrap-Drakers Fishing Forum
Łowienie Podlodowe
#31
echh ja za czasów podstawówki byłem pare razy ale tak przemarzlem, ze od tamtej pory nawet nie myślę już o tym...Usmiech
Odpowiedz
#32
Ja na pierwszym lodzie biegam z blaszką za okonkami. Biorą wtedy naprawdę potężne garbusy.Wiercąc w lodzie niekiedy 100 i więcej dziur nie można zmarznąć Usmiech
Później to już spławik i kuszenie płoci i leszczy.Jakoś nie kręci mnie łowienie mormyszką choć efekty jakie często widzę wśród łowiących tą metodą każą mi sie przełamać i opanować tą sztukę.
Ostatni lód to znów okonie, na zmianę ze spławikowymi łowami bo czujące nadchodzącą odwilż płocie biorą jak szalone....
Odpowiedz
#33
Oczywiście ja też chcę iść z Wami!! Haha Oczywiście też nic nie mam do łowienia podlodowego! Haha Ale poza tym to tak jak Pawełek - wszystko inne gdzieś się znajdzie! Usmiech

   

Ps. Krzyko - ale my nie chcemy łowić drobnego okonia! Chcemy łowić okonie zbliżone do wymiaru ochronnego sandacza Pfftt

Pss. Janek - ostatni lód to faktycznie przepiękne ryby! Oczywiście tylko takowe widziałem - nigdy nie łowiłem. Jak widziałem tych samobójców na Narwi... siedzących na lodzie w zakolach po 2 metry od krawędzi lodu i płynącej wody... to ciarki przechodzą po plecach...
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#34
Na zachętę jeszcze nie zdecydowanym, lesio z zeszłej zimy

   
Odpowiedz
#35
Na Powsinkowskim dominuje skarlaly okon. Czerniakowksie jest lepsze mozna trafic prawdziwe garbusy.
Jesli temperatura sie utrzyma to mysle ze w ta niedziele 20 byc moze da sie polowic. Zrobie jakis rekonensans jak gruby jest lod i dam znac. 3 stycznia jesli nie pojade za trocia mi tez pasuje.
Odpowiedz
#36
Wozik jak bąbelki będą szumieć to będzie okazja się jeszcze dogrzać co by za dużego szoku nie było po sylwestrzeUsmiech.

Bodzio nawet nie wiedziałem, można takiego lechora wyciągnąć na tak imały "patyczek" Usmiech
(L)
Odpowiedz
#37
(18-12-2009, 10:16)andrew napisał(a): Na Powsinkowskim dominuje skarlaly okon.
Andrew masz rację ale czy nie lepiej dla kursantów żeby mieli brania i załapali o co chodzi? Jeśli na J.C są dość częste brania drobnicy to też jestem za tym akwenem.Jak zrobisz rozeznanie to będzie wiadomo na co można liczyć.
Odpowiedz
#38
Byłem dziś sprawdzać grubość lodu. Lód cienki niestety jeszcze jest a co gorsze kruchy :/ udało się wejść tylko na jeden stawik gdzie lód był ciemny i w miarę twardy. Po 5 minutach zrezygnował bo za bardzo trzeszczało i się uginało ale jedno branie na blaszkę zanotowałem Usmiech
Odpowiedz
#39
Haha Maselinho - masz rację, może to i lepiej Haha
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
#40
Na mojej prognozie ma być ocieplenie klimatu za tydzień jeśli wierzyć w długoterminowe .......
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.