Shrap-Drakers Fishing Forum
Łowienie Podlodowe
#11
Ja niestety zgubilem moj swider (tak, tak jak ktos sie postara to mozna nawet swider zgubic)
Ale jakby ktos sie wybieral np.: na Czerniakowskie to dajce znac koniecznie
Chetnie odkurze moje podlodowe zabaweczki w milej komitywie

Podlodowe lowienie ma dla mnie jedna podstawowa przewage. Moge zabrac ze soba psa Usmiech
Odpowiedz
#12
Jak tylko lody zetną skoczę do hurtowni i kupie sobie taką śmieszną wędeczkę i mini multiczek Usmiech
Odpowiedz
#13
To pamiętaj że ja też taki zestaw poproszęUsmiech
(L)
Odpowiedz
#14
Może razem podjedziemy Pfftt
Odpowiedz
#15
Jeśli będą chętni możemy zrobić którejś niedzieli na Czerniakowskim szkółkę łowienia pod lodem.Służę wiedzą w łowieniu i na temat sprzętu.Nie posiadam niestety świdra Bezradny Właściwie wystarczy wprowadzić w życie wszystkie rady tymona i już sukcesy będą murowaneHura.Ja dodam tylko że nie wchodzę na nieznany lód bez pierzchni którą sprawdzam grubość lodu przede mną.Bezpieczeństwo na wodzie stojącej wtedy jest gwarantowane.
Odpowiedz
#16
Chętnie skorzystam z pomocy jak tylko nabędę sprzęcik do łowienia. Usmiech
(L)
Odpowiedz
#17
To jak będziesz szczęśliwym posiadaczem miniwędeczki daj znaćOczko
Odpowiedz
#18
Muszę stać się szczęśliwym posiadaczem całego zestawu bo to pierwszy rok na lodzie Pfftt
Jak będą jakieś wspólne odwierty planowane proszę o wcześniejsze info Usmiech
Odpowiedz
#19
I ja się piszę na lodowe odwierty - np czerniakowskie. Z wędką czy bez chętnie podpatrzę kilku mistrzuniów ! Kwadr
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
#20
Ja dopiero w tamtym roku zaszczepiłam się wędkarstwem podlodowym, jak nasze kolo od polowy stycznia do konca lutego organizowalo towarzyskie zawody podlodowe na jeziorze Dabrowa Wielka, raz udało mi sie zając drugie miejsce sporym okoniemHaha
Co do metody połowu to preferuje blaszki i to te sporawe... na mormyszkę czasem sie skusze ale tylko do czasu kiedy ma żwawą ochotkę i nie musze jej co chwile zmieniac Cwaniak
Aneta-Bondarenki
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.