Shrap-Drakers Fishing Forum
Łowienie Podlodowe
A w Warszawie można je gdzieś kupić w sklepie czy wchodzi w grę tylko zamówienie przez net?
Odpowiedz
Zadzwoń tam niektóre żeczy można w wawie odebrać osobiście
Ale jajk chcesz to ja mam @ do producenta Pfftt
ale od niego tylko wysyłka Pfftt
Odpowiedz
Mam pytania natury technicznej- czy aluminiowy czerpak do lodu jest lepszy od plastiku? Czy włókno szklane rzeczywiście ma lepsze właściwości od węgla podczas ujemnych temperatur, czy to tylko marketingowy bełkot ludzi chcących sprzedać tanie wędki?
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o czerpak to polecam pleciony z drutu nie mogę znaleźć zdjęć ale jak nie zapomnę to zrobię w domu. Jest najlepszy jaki miałem w razie zamarznięcia wystarczy uderzyć i wszystko odpada.
A co do włókna to nie mam pojęcia miałem już kilka wędek wszystkie węglowe ale żadna do końca mi nie odpowiadała teraz sobie chcę ze szklaka zrobić i zobaczę
Ale z tego co widzę to końcówki masz szklane w tej twojej wędeczce więc ty masz 2w1 i sam sprawdzisz
Odpowiedz
nie wiem jak w wędkarstwie ale w modelarstwie pręty węglowe wzmacjace konstrukcje samolotu lub śmigłowca przy temp ponizej -5 porafily pękać
Odpowiedz
(04-12-2011, 18:25)Bizonik napisał(a): nie wiem jak w wędkarstwie ale w modelarstwie pręty węglowe wzmacjace konstrukcje samolotu lub śmigłowca przy temp ponizej -5 porafily pękać

Właśnie z jednej strony tego trochę się obawiam. Z drugiej strony jednak łowcy zimowych troci raczej nie chodzą ze szklakami w ręku Bezradny a podejrzewam, że tam temp. też nie rozpieszcza.
Liczę na to, że lód w tym roku pojawi się wtedy, gdy będę już w 100% przygotowany na łowienie pod lodem Cwaniak i że drakersi znowu się będą szampanować nad Czerniakowskim, nawet pod koniec stycznia Cwaniak
Odpowiedz
Szampanowanie na Czerniakowskim to jedno, ale tradycyjne już (bo drugie) spotkanie na Okoniu za pstrągiem to kolejna okazja pewnie będzie...Hura
Odpowiedz
pstrąg z okonia zdecydowanie tak jak tylko przymrozi
Odpowiedz
A na okoniowego pstrąga należy się uzbroić jakoś inaczej niż na czerniakowskiego okonia :>?
Odpowiedz
no ciut inaczej
przede wszystkim zabrać ze sobą dużo humoru
po drugie nie myśleć o rybach
a po trzecie zabrać ze sobą krewetki
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.