Shrap-Drakers Fishing Forum
Łowienie Podlodowe
Pawełku Ty nadal na tym lodzieNie ,kurcze przymarzłeśMysli-okonek pięknyOklasky
Odpowiedz
A to moja pociecha i jej pierwszy, samodzielnie złowiony okonik na srebrną mormyszkę w kolorze sreberka. Żyłka 0,10mm , wędka hand made Haha . Okoń oczywiście nie ma wymiaru, ale córcia też nie ma Haha Ale myślę, że w tej sytuacji można przymknąć oko.
Jak to się mówi dziurczyła, dziurczyła i wydziurczyła jak na prawdziwą dziewuchę przystało Usmiech
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
(20-02-2011, 18:41)tymon napisał(a): A to moja pociecha i jej pierwszy, samodzielnie złowiony okonik na srebrną mormyszkę w kolorze sreberka. Żyłka 0,10mm , wędka hand made Haha . Okoń oczywiście nie ma wymiaru, ale córcia też nie ma Haha Ale myślę, że w tej sytuacji można przymknąć oko.
Jak to się mówi dziurczyła, dziurczyła i wydziurczyła jak na prawdziwą dziewuchę przystało Usmiech
Fajną masz córcię a okonek może nie za duży ale za to jaki pięknie ubarwiony.Brawo.
Odpowiedz
(20-02-2011, 18:59)krzyko napisał(a):
(20-02-2011, 18:41)tymon napisał(a): A to moja pociecha i jej pierwszy, samodzielnie złowiony okonik na srebrną mormyszkę w kolorze sreberka. Żyłka 0,10mm , wędka hand made Haha . Okoń oczywiście nie ma wymiaru, ale córcia też nie ma Haha Ale myślę, że w tej sytuacji można przymknąć oko.
Jak to się mówi dziurczyła, dziurczyła i wydziurczyła jak na prawdziwą dziewuchę przystało Usmiech
Fajną masz córcię a okonek może nie za duży ale za to jaki pięknie ubarwiony.Brawo.

Tymonku rośnie Ci konkurencja i to jest super wiadomość.Okok
Odpowiedz
Kaziu, bardziej kompanka nad wodę a nie konkurencja Usmiech Ważne, że już od małego chce i rozumie co i jak.
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
Wędkarka jak ta Lala !!!! Ważne Tymonku aby u tych najmłodszych zaszczepić poszanowanie i miłość do przyrody, ale mając za przykład Ciebie, o ten fakt jestem spokojny. Kwadr
Gratulacje Córy
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
Oczywiście że miałem na myśli kompankę, ale czas jeszcze pokaże jak zawsze wyjdzie że zostajemy sami ,a zwłaszcza jesli chodzi o płec piękną.Hejka
Odpowiedz
(20-02-2011, 18:41)tymon napisał(a): A to moja pociecha i jej pierwszy, samodzielnie złowiony okonik na srebrną mormyszkę w kolorze sreberka. Żyłka 0,10mm , wędka hand made Haha . Okoń oczywiście nie ma wymiaru, ale córcia też nie ma Haha Ale myślę, że w tej sytuacji można przymknąć oko.
Jak to się mówi dziurczyła, dziurczyła i wydziurczyła jak na prawdziwą dziewuchę przystało Usmiech

Coś pięknego łowić z dzieciakami bo ja bez moich na ryby się nie ruszam i to na całe weekendy ale zimą sam się boje wejść na lód Smutny

Córcia piękna uśmiechnięta więc gratuluje serdecznie i pozdrawiam Usmiech
Odpowiedz
Młodzi górą Oklasky
Kiedyś chciałem umrzeć młodo
Jak Jim Morrison,ale z czasem
Zacząłem patrzeć na to inaczej...
Ryszard
Riedel.
Odpowiedz
W związku z nadchodzącym sezonem wszystkim życzę takich emocji jak poniżej

Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.