Shrap-Drakers Fishing Forum
Łowienie Podlodowe
No Damian. Słuchaj co mówi/pisze Andrew. Aparat jak nic pod choinka powinien być. Gratulacje, bo mimo słabych jakościowo zdjęć widać wyraźne garby tych okoni a to już na mnie przynajmniej działa Kwadr
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
Pawełku, wszystko wyjdzie w praniu. Jak będzie mróz, będzie lód, będzie łowienie i będą okonie. A jakiej wielkości, to już czas pokaże Usmiech
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
Jak to jakiej same takie d..........żeHura
Odpowiedz
(24-12-2010, 07:55)Kaz napisał(a): Jak to jakiej same takie d..........żeHura
No takie jak Kazio na avatarze trzyma tylko w paski Hejka
Odpowiedz
(24-12-2010, 08:01)krzyko napisał(a):
(24-12-2010, 07:55)Kaz napisał(a): Jak to jakiej same takie d..........żeHura
No takie jak Kazio na avatarze trzyma tylko w paski Hejka
To można sandacze łapać spod lodu w styczniuBoisieKrzykHaha????
Odpowiedz
Właśnie Krzysiu! o takich myślałem Haha
Odpowiedz
Tylko te nasze Krzysiu nie posiadają kłów prawda!!!!Oczko
Odpowiedz
Wczoraj obejrzałem filmik dołączony do styczniowego (2011) numeru WMH - o połowie siei pod lodem. Rewelka - polecam. I połowili fajnie, trochę o sprzęcie pogadali
Ale jedna rzecz szczególnie mnie zaciekawiła.
Chłopaki korzystali z echosondy. Czy ktoś z Drakersów pomaga sobie sondą pod lodem?
Czy warto próbować?
Odpowiedz
Ja Pawełku używałem echosondy podczas swojego pierwszego podlodowego wędkowania. Nie powiem połowiłem wtedy okoni, ale echo było raczej zbędne. Inna sprawa że namierzyłem dzięki niemu wtedy piękny dołek, ktory to podczas już wiosennego połowu z brzegu przybiósł mi w tym miejscu fajne szczupaczki Kwadr
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
Podczas ostatnich połowów z Damianem spróbowaliśmy, ale bez większych efektów Usmiech
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.