Shrap-Drakers Fishing Forum
Znad Pojezieza Łęczyńsko-Włodawskiego.
#1
Podczas wyprawy na grzyby, odkryłem całkiem przypadkiem bardzo ciekawie wyglądającą małą rzeczkę, żałuję, że nie posiadam dobrego aparatu aby pokazać to co w tej rzece pływało, a pływało i to sporo.
   
   
   
   
A to cel mojej wędrówki, co prawda nie za wiele tego, ale i tyle również cieszy.
   
wyglądał ten muchomor jak rzucona w trawę truskawka, prawda, że piękny?
   
   
Następnym razem wybiorę się na grzyby z wędką, jak nie nazbieram grzybów
to połowię chociaż "rybów".Pfftt
Pozdrawiam waldi-54.Papa2
[życie zaczęło się w wodzie,
woda to mój żywioł]
#2
Fajna tajna woda Usmiech Oby niebawem Waldi były też tajne ryby Usmiech Trzymam kciuki Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
#3
Taka rzeczka - pstrągóweczka Oklasky Są tam też ładne i rybne jeziora Oczko
#4
Weekend na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim tym razem okazał się tylko i wyłącznie
wypadem bezrybnym, niby wszystko było ok. - pogoda, wiatr południowo-zachodni,
temperatura na plusie a ryby nie chciały współpracować, poza jednym "koluchem" który
uderzył na wirówkę. Za to jesień nad jeziorem jest piękna, jak zawsze.

   
   
   
   

Pozdrawiam - waldi-54Papa2
[życie zaczęło się w wodzie,
woda to mój żywioł]
#5
@waldi-54 mam pytanie o tego sumika karłowatego. Masz dostęp do wody w której występują te ryby. Znając ekspansję tego gatunku domyślam się, że licznie tam występuje. Czy kolucha dałoby się regularnie łowić na spinning? Rozumiem, że na tą obrotówkę nr 4 wziął na zasadzie przyłowu, ale gdyby zastosować mniejsze przynęty to można liczyć na ich częste brania?
Czy ktoś ma regularne wyniki w połowie tego gatunku na spinning?

Pozdrawiam
#6
(20-10-2015, 08:27)spinbob napisał(a): @waldi-54 mam pytanie o tego sumika karłowatego. Masz dostęp do wody w której występują te ryby. Znając ekspansję tego gatunku domyślam się, że licznie tam występuje. Czy kolucha dałoby się regularnie łowić na spinning? Rozumiem, że na tą obrotówkę nr 4 wziął na zasadzie przyłowu, ale gdyby zastosować mniejsze przynęty to można liczyć na ich częste brania?
Czy ktoś ma regularne wyniki w połowie tego gatunku na spinning?

Pozdrawiam

@Spinbob osobiście nie nastawiałem się ze spinningiem na sumika nigdy, ale miałem takie dni, kiedy
łowiłem ich kilka dziennie i to w całkiem przyzwoitych rozmiarach, największy jakiego złowiłem, miał
ponad 30 cm. A czy ktoś łowi je regularni na spinning? - tego nie wiem. Wiem, że miejscowi łowią
go na czerwonego robaka i na filecika w ilościach, po kilkadziesiąt sztuk, ale tylko wtedy, gdy wiosną
wyjdzie za ikrą, wówczas i na kukurydzę, czy ciasto też bierze.

Pozdrawiam - waldi-54Papa2
[życie zaczęło się w wodzie,
woda to mój żywioł]
#7
Dzięki za odp. Zastanawiam czy jest to tak spinningowa ryba jak choćby sum europejski. Wiem, że stosunkowo łatwo go złowić z gruntu. Może będę miał kiedyś znowu okazję to spróbuję złowić go spinningiem.




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wieści znad jeziora Kamica (Kamienica, Dargocice) banita 92 121.631 24-12-2015, 22:30
Ostatni post: banita
  Wieści znad Narwi bysior 281 200.532 21-12-2015, 09:28
Ostatni post: spinbob
  Wieści znad Drwęcy pioo 18 16.742 16-12-2015, 20:08
Ostatni post: spining
  Wieści znad Wisły skorio 93 78.967 26-11-2015, 13:44
Ostatni post: michaln
  Wieści znad Warty chojny83 35 29.111 09-11-2015, 09:18
Ostatni post: spinbob
  Wieści znad Radomki pawcio 5 6.791 29-09-2015, 08:07
Ostatni post: bmfishing
  Wieści znad Wkry Bucek 11 14.111 21-08-2015, 19:54
Ostatni post: Marcin
  Wieści znad Świdra zator 5 6.024 15-07-2015, 11:27
Ostatni post: walkor
  Wieści znad Bugu zander 24 23.650 25-06-2015, 20:02
Ostatni post: bysior


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.