Shrap-Drakers Fishing Forum
Zrób to sam. Łódka wędkarska. Nowy projekt.
#41
Bez edycji tak sobie pomyślałem:

a może Ci to w zupełności wystarcza? O jest ok, bo widziałem na fotach że jest w stabilna, do jeziorka sobie pływać jest ok i o to chodzi. Zrobiłeś swoje, na swoje potrzeby - git - szacun. Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#42
(03-10-2015, 05:48)pietryk3 napisał(a): Ludzie litosci. Wiekszosc ludzi z SHRAPA nie zagląda na forum wlasnie przez tego goscia. Moderatorzy czyńcie to co do was należy.

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

Niestety od ponad pół roku mam wrażenie że Shrap umiera. Nie wiem czy to prawidłowe miejsce na umieszczenie tego wpisu, ale cytowana przeze mnie wypowiedź Kolegi @pietryk3 spowodowała, że podzieliłem się z Wami swoim spostrzeżeniem.
Nie wiem co jest powodem. Sam zauważyłem, że potrafię nie wchodzić na forum nawet przez 2 tygodnie. Ostatnio gdyby nie nuda w pracy to możliwe, że w ogóle bym nie otworzył forum. Demotywujące jest to, że po tych dwóch tygodniach prawie nie ma wpisów (nie licząc tych Kolegi @Banity w dwóch jego tematach).
Wiem, że dla Moderatorów może być to niemiły wpis, jednak na prawdę szkoda mi tego portalu i tego, że po prostu stanął w miejscu.
Pozdrawiam,
Walkor
Odpowiedz
#43
(04-10-2015, 11:22)walkor napisał(a):
(03-10-2015, 05:48)pietryk3 napisał(a): Ludzie litosci. Wiekszosc ludzi z SHRAPA nie zagląda na forum wlasnie przez tego goscia. Moderatorzy czyńcie to co do was należy.

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

Niestety od ponad pół roku mam wrażenie że Shrap umiera. Nie wiem czy to prawidłowe miejsce na umieszczenie tego wpisu, ale cytowana przeze mnie wypowiedź Kolegi @pietryk3 spowodowała, że podzieliłem się z Wami swoim spostrzeżeniem.
Nie wiem co jest powodem. Sam zauważyłem, że potrafię nie wchodzić na forum nawet przez 2 tygodnie. Ostatnio gdyby nie nuda w pracy to możliwe, że w ogóle bym nie otworzył forum. Demotywujące jest to, że po tych dwóch tygodniach prawie nie ma wpisów (nie licząc tych Kolegi @Banity w dwóch jego tematach).
Wiem, że dla Moderatorów może być to niemiły wpis, jednak na prawdę szkoda mi tego portalu i tego, że po prostu stanął w miejscu.

Nie miły, ale prawdziwy. Poza publicznym obiegiem poruszany od jakiegoś czasu. To nie jest tak że się olewa to, tylko po prostu a to brak czasu a to brak chęci po robocie... i tak wylazło. Ale Team-Rapa.pl nowa prawie że skończona - prosimy o opinie, uwagi itd. - i jak skończymy zajmujemy się Shrapem - i uwierz Walkor - na pewno będzie ŁAŁ Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#44
(04-10-2015, 13:49)bysior napisał(a): Nie miły, ale prawdziwy. Poza publicznym obiegiem poruszany od jakiegoś czasu. To nie jest tak że się olewa to, tylko po prostu a to brak czasu a to brak chęci po robocie... i tak wylazło. Ale Team-Rapa.pl nowa prawie że skończona - prosimy o opinie, uwagi itd. - i jak skończymy zajmujemy się Shrapem - i uwierz Walkor - na pewno będzie ŁAŁ Usmiech

Bysior, mam nadzieję, że nowa szata graficzna przyczyni się do zwiększenia ilości postów i ludzi odwiedzających Shrapa. Mój wpis nie uderza w moderatorów, bo to nie jest ich wina, że ludzie coraz mniej się udzielają. Można przyciągnąć internautów szatą graficzną i interface'em (wg mnie shrapowy jest jednym z przyjaźniejszych dla użytkownika).
Dla mnie najważniejsze jest to, że dzięki treściom tu publikowanych sporo się nauczyłem i poznałem bardzo fajnych ludzi. Mam nadzieję, że to nie koniec tego procesu.
Pozdrawiam,
Walkor
Odpowiedz
#45
Podbijając jeszcze OT:

cieszą mnie Twoje słowa Walkor Usmiech Sam FRONT nie jest taki ważny, ale czas już na długo planowane zmiany - trochę nam się przeciąga projekt TR, ale już niedługo zaczniemy robić Shrapa na nowym oprogramowaniu, grafa jest w myślę że 70% ale jeszcze trochę pomysłów do pokodowania zostało. To wszystko nie jest takie proste jakby się wydawało. Oczko Shrap jest na necie już od 10 lat? Chyba nawet od 11 Usmiech Jak to w najlepszym małżeństwie przychodzi kryzys... a jest takie mądre powiedzenie: "Jak coś się psuje to trzeba to naprawić, a nie wyrzucać do kosza" Oczko
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#46

Ja bym Was teraz wszystkich zbanował, za pisanie nie w temacie. Temat był o łódkach.... .

Jestem też za zbanowaniem wszystkich z działu Przynęty i zamknięciem go, dlaczego? - bo nie łowię na nic innego jak gumy, a tam też 90% tematów to reklama handlowa.

I co???.
Odpowiedz
#47
Dzięki Marcin za wsparcie, bo niektórzy pseudo geniusze od reklamy,
widzą reklamę tam gdzie jej niema.

Trzeba też być nieźle porypanym gościem żeby twierdzić,
że z mojego powodu strona upada.
Odpowiedz
#48
Banita pisz, wstawiaj zdjęcia, jak nie przegniesz to nie widzę w tym nic złego Usmiech Aby z jakimś sensem Usmiech Ja tam mimo tego że prezentujesz czasami różne dziwne rzeczy to jestem za Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#49
Coś mi się wydaje @bysior, że zginął kawałek mojego postu ( o głupcu i reklamie),
ale może się mylę.

Żeby nie zamykać tematu wstawię tu od czasu do czasu dziwne pływadła.

[attachment=21597]
Odpowiedz
#50
Dziwne pływadła to słowo klucz Usmiech Ja tam z chęcią podziwiam Twój zapał do tych spraw Usmiech Ale za 7 stówek to dobrego łosia znalazłeś Haha Haha Co do SUPów to widziałem w Decathlonie ostatnio 3 koła za dechę... trzeba to lubić Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Łódka na winie. banita 40 35.998 20-04-2023, 16:48
Ostatni post: banita
  Łódka wędkarska. Remont. banita 1 5.908 18-04-2016, 17:49
Ostatni post: banita
  łódka wędkarska jakuza 5 6.242 30-09-2015, 07:00
Ostatni post: banita
  Łódka pychówka rapa10 7 10.276 24-07-2014, 08:51
Ostatni post: szkuner1956
  Moja przyczepka, moja łódka. banita 10 13.305 13-09-2013, 20:26
Ostatni post: banita
  Łódka pychówka-laminat icewin 27 38.510 06-12-2012, 20:32
Ostatni post: seint
  Pychówka drewniana na Narew - Zrób to sam . moczykij 17 36.528 03-11-2012, 11:34
Ostatni post: moczykij
  Łódka zimą czyli co zrobić żeby na wiosne nie było niespodzianek Bizonik 5 14.682 04-04-2011, 15:51
Ostatni post: Bizonik


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.