Shrap-Drakers Fishing Forum
SUM 2015:-)
#1
3, 2, 1.... Start:-) już we wtorek w nocy:-) dziwnie brzmi, że sezon sumowy zaczyna się 01.07 patrząc na to co dzieje się od maja praktycznie (dla niektórych sezon się powoli kończy). Tak czy inaczej Panowie startujemy z naszym ciężkim sprzętem:-) Mam nadzieje, że w tym wątku pojawi się kilka ciekawych wpisów z sezonu.

....na początek wrzucam zdjęcie z wyprawy pod tytułem gdzie się usadowiły w tym rokuUsmiech
   


+ pełna gotowość sprzętowa:-)
   
   
   
Odpowiedz
#2
Sprzęt jest, sumisko namierzone, to teraz czekam na Aparat 1 lipca Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#3
Ja wlasnie skończyłem bawić sie nowym kijem. Taki tam do 450 g Usmiech I juz niedługo start! Juz witam sie z gąską! Cisne Na 24 h Usmiech (lub nawet 36 Szok )
Odpowiedz
#4
ha ha ha ja dzisiaj 22:00 wsiadam do łódki i lecę na miejscówkę, istnieje ryzyko, że kilka minut przed północą wrzucę zestaw do wody;-)))) a co oficjalnie się mogę do tego przyznać;-)

btw udało się dorwać karasie ... uffff, dupy nie urywa ale jakieś są :-) teraz tylko ładna pogoda (zero wiatru) i ogień!!!Usmiech

Peter 450 gr rozumiem, że z brzegu na kulę?
Odpowiedz
#5
(30-06-2015, 07:41)zander napisał(a): ha ha ha ja dzisiaj 22:00 wsiadam do łódki i lecę na miejscówkę, istnieje ryzyko, że kilka minut przed północą wrzucę zestaw do wody;-)))) a co oficjalnie się mogę do tego przyznać;-)

Aaadmin, kłusol na pokładzie !!!! Haha
Widok odpływającej ryby - bezcenny
Odpowiedz
#6
Information 
(30-06-2015, 17:25)przem napisał(a):
(30-06-2015, 07:41)zander napisał(a): ha ha ha ja dzisiaj 22:00 wsiadam do łódki i lecę na miejscówkę, istnieje ryzyko, że kilka minut przed północą wrzucę zestaw do wody;-)))) a co oficjalnie się mogę do tego przyznać;-)

Aaadmin, kłusol na pokładzie !!!! Haha

ROTFL ROTFL ROTFL
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#7
Nie, z łódki 240 cm. Uglystickopodobny, tak, ze miękki. Wogole to ciekawa sprawa, bo szczytowki pasują naprzemiennie do takiego samego kija który mam od 5 lat. Oplot na blanku tez taki sam. Grubość tez. Tyle ze tamten opisany jako do 300g. A firma wprowadza co roku "nowości" z innym kolorem omotki i interes sie kręci Usmiech
Odpowiedz
#8
(30-06-2015, 07:41)zander napisał(a): ha ha ha ja dzisiaj 22:00 wsiadam do łódki i lecę na miejscówkę, istnieje ryzyko, że kilka minut przed północą wrzucę zestaw do wody;-)))) a co oficjalnie się mogę do tego przyznać;-)

btw udało się dorwać karasie ... uffff, dupy nie urywa ale jakieś są :-) teraz tylko ładna pogoda (zero wiatru) i ogień!!!Usmiech

Peter 450 gr rozumiem, że z brzegu na kulę?

Indiany czy może inne jakieś leśne ludki kiedyś mówiły że dzień nie kończy się z północą, ale z chwilą zajścia słońca.
Wal śmiało, w końcu już sam napisałeś że dla niektórych sezon się już kończy, co niestety jest faktem, więc te Twoje kilka godzin przed północą to pikuś Haha.

Trzymam kciuki Panowie. Udanego otwarcia sezonu Okok.
Odpowiedz
#9
Nieśmiało się zapytam...: no i jak? Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#10
(01-07-2015, 18:22)bysior napisał(a): Nieśmiało się zapytam...: no i jak? Usmiech

No jak to jak.
Wczoraj miał branie i do dziś z nim jeździ Okok.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowy rekord Polski SUM 254 cm Peter 1 6.802 28-09-2015, 10:44
Ostatni post: zander


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.