Shrap-Drakers Fishing Forum
Szwecja
#21
Nowaków znam z wcwi ,ale jak dla mnie to zbyt szerokie towarzystwo .Ja nie lubié tloku .Wolé troché wiécej wydac i jechac najwyzej w czwórké .Co do poznania sié ,to zeby to nastápilo trzeba wspólnie spédzic czas .Wtedy mozemy powiedziec ze kogos poznalismy .Tak to tylko wirtualna znajomosc .Pisac mozna piéknie .Ja jestem otwarty na wszelkie wyjazdy do Skandynawi .Lubié ich przyrodé i styl zycia .Moze wydac sié ze sá niedostépni ale mi podoba sié ich spokuj.W niemczech tego juz nie uswiadczysz .
Odpowiedz
#22
Krzysztof jeżeli chodzi o klawiaturę to w prawym dolnym rogu obok ikonki "głosu" powinna być ikona do zmiany klawiatury na Polską.Ja tak mam w swoim Asusie.
Co do wypraw to tak jak Tomek vel Bysior Kosior znad Narwii pisze,chociaż racje macie obydwaj.
Ja Tomku w przyszłym roku "pierścień mocy" więc nie wiem jak to będzie "po" Haha
W każdym bądź razie chęci są i to ogromne Cwaniak
Odpowiedz
#23
Co Ty gadasz Mario? Usmiech Usmiech Usmiech Aż tak Cię wzięło?? Usmiech A tak poważnie to gratulacje i najlepsze życzenia!!! Oklasky Oklasky Oklasky Oklasky Oklasky

Temat Szwecji rozpoczęty, ja za rok tak jak mówiłem byłbym za Usmiech Więc drążmy temat Usmiech A podejrzewam że ekipa się znajdzie Usmiech

Krzysiek ja też Nowaków poznałem z WCWI i znajomość została Usmiech To jeszcze jak Bulba żył, ile to lat temu już...
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#24
Nie zrozum mnie zle .Ja do Nowaków nic nie mam .Absolutnie nic .Wiem tylko ze do Norwegi wybierajá sié zawsze z wiékszym towarzystwem .A ja wolé kameralnie i spokojniej .A co do nastépnego roku to ja tez jestem otwarty i mozna podyskutowac .Tylko jak dla mnie w rachubé wchodzi poczátek czerwca lub wrzesnia .
Odpowiedz
#25
[quote='bysior' pid='85023' dateline='1436074936']
Co Ty gadasz Mario? Usmiech Usmiech Usmiech Aż tak Cię wzięło?? Usmiech A tak poważnie to gratulacje i najlepsze życzenia!!! Oklasky Oklasky Oklasky Oklasky Oklasky

Temat Szwecji rozpoczęty, ja za rok tak jak mówiłem byłbym za Usmiech Więc drążmy temat Usmiech A podejrzewam że ekipa się znajdzie Usmiech

Krzysiek ja też Nowaków poznałem z WCWI i znajomość została Usmiech To jeszcze jak Bulba żył, ile to lat temu już...
[/quote

Sam się sobie dziwię,choć szukać "ideału" niema co.Ona ma wszystko czego mi potrzeba,oby tylko ryb nie zabraniała Haha
Jeżeli mam się delikatnie,wstępnie deklarować to wrzesień.

Odpowiedz
#26
(05-07-2015, 15:17)krzysztof-55 napisał(a): Wiem tylko ze do Norwegi wybierajá sié zawsze z wiékszym towarzystwem ..
W sierpniu jadą w 6 osób z czego 2 łowiące. W przyszłym plan we cztery osoby. Faktycznie kiedyś brał grupy ale nie wiadomo kogo się trafi. Ja też odpuszczam osoby znane z netu, musi być sprawdzone grono znajomych co by sobie nerwów nie psuć na wakacjach.

Odpowiedz
#27
Sacha ,ja jechalem prawie zawsze z ludzmi z neta i bylo fajowo .Wiesz jak to jest ,mozna sié latami spotykac i jest dobrze ,ale juz dwa tygodnie razem mieszkac to moze byc juz Problem .Ja mam netowe dobre wspomnienia .Niestety nie wszyscy moi znajomi mogá tak czésto podrózowac jak ja .
Odpowiedz
#28
No Panowie Wédkarze !!!
Termin wyjazdu coraz blizej a chétnych brak .Moze jednak znajdzie sié jeden lub dwuch chétnych .Pamiétam kilka lat do tylu ,wystarczylo tylko napisac wyjazd do Szwecji a w dwa dni byl komplet .A teraz bryndza .Samemu dwa tygodnie spédzic nad wodá to jakos nie dla mnie .Jeszcze raz zapraszam .
Odpowiedz
#29
(19-07-2015, 12:16)krzysztof-55 napisał(a): No Panowie Wédkarze !!!
Termin wyjazdu coraz blizej a chétnych brak .Moze jednak znajdzie sié jeden lub dwuch chétnych .Pamiétam kilka lat do tylu ,wystarczylo tylko napisac wyjazd do Szwecji a w dwa dni byl komplet .A teraz bryndza .Samemu dwa tygodnie spédzic nad wodá to jakos nie dla mnie .Jeszcze raz zapraszam .

Powiem tak. Sam stanąłem przed sytuacją, kiedy skład na wyjazd do Szwecji się posypał. Trzy lata temu (ponad połowa składu - mój pierwszy wyjazd) i w tym roku (na szczęście jedna z pięciu, ale... miała zabrać łódkę z przyczepą i samochód, a w nim 5 osób z bagażami). Jako ekipa udało nam się ogarnąć sytuacje za każdym razem. Gdyby nie to że za mniej niż 30 dni wyjeżdżam (w końcu) do Skandynawii pewnie byśmy mieli dograne szczegóły wyjazdu.
Pozdrawiam,
Walkor
Odpowiedz
#30
Witaj !!!
Ja jestem otwarty i jezeli w przyszlym roku wybierasz sié na pólnoc Skandynawi to mozemy na ten tema porozmawiac .Mnie nie przerazajá ani koszta ,ani odleglosc .
Pozdrawiam !!!
Krzysztof
Odpowiedz
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.