Shrap-Drakers Fishing Forum
Wieści z Japonii 2015
#1
Tegoroczny wyjazd do Osaki miał charakter czysto biznesowy. Wsiadając do samolotu mieliśmy jasno określony cel i udało się go zrealizować w 100%.
Nasza oferta oprócz produktów Varivas powiększyła się o kolejne marki dedykowane dotychczas japońskim wędkarzom.
Pierwsze spotkanie odbyło się w siedzibie firmy FUJI TOKI producenta latarek marki ZEXUS.
   
Obejrzeliśmy wszystkie latarki i podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu współpracy.
Pierwsza dostawa jest przewidziana na koniec maja Zakupy
Kolejny dzień to spotkanie w siedzibie Olimpic Co Ltd producenta wędek Graphiteleader. Mieliśmy wcześniej przygotowaną listę modeli jakie chcemy sprawdzić ale oczywiście było nam mało i obejrzeliśmy prawie wszystko Muza
Co najbardziej nam się spodobało? Właściwie wszystko ROTFL każdy kij jest dopracowany w 100% Koncern produkuje wędki w dwóch fabrykach. Oczywiście nie jest możliwe odróżnienie które są składane w Chinach a które w Japonii ponieważ zanim trafią na japoński rynek są poddawane dwóm kontrolom jakości. W fabryce i na miejscu w Japonii. Wędkarze w Japonii są bardzo wymagający jeżeli chodzi o jakość.
   
Pierwsza dostawa powinna być u nas pod koniec maja. W sumie wybraliśmy 12 serii wędek czyli ok 30 modeli zawita na nasz rynek.
Poszukując ciekawych produktów trafiłem na blog wędkarski
http://www.henry-gilbey.com/blog/slash-lamya-thief-lmt-862l-lure-rod-review-4-28g-86-179
Zainteresowałem się tym producentem, jak okazało się mają swoją siedzibę w Osace, także był to kolejny punkt naszej wizyty.
   
Obejrzeliśmy całą ofertę i znowu spotkaliśmy się z niesamowitą dbałością o szczegóły wykończenia wędki. Marka wydaje mi się całkiem nieznana w Europie jest bardzo popularna wśród wędkarzy z Osaki i okolic. Taki JAPAN LOCAL MARKET ROTFL W standardzie FUJI K SiC w każdym modelu.
Na dzień dobry na nasz rynek wprowadzimy 6 serii wędek ok 15 modeli wędek. Termin dostawy jest przewidziany w czerwcu.
Weekend mieliśmy wolny i w końcu udało mi się odwiedzić sklep wędkarski ale ostatecznie nie dostałem tego co chciałem Wnerw ktoś mi wykupił sprzed nosa a nie miałem czasu by zamówić i czekać na przedstawiciela Shimano z nową dostawą. Musiałem się pocieszyć torebką nowych woblerów Haha

Przed nami dużo pracy ale w końcu robimy to co lubimy więc będzie to czysta przyjemność Muza

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Rafał, sprowadź latarkę która ma DWA guziki. Jeden odpowiadający za ledwo co świecące światełko - ale takie naprawdę jak na wyładowanych bateriach i jednej tandetnej diodzie, a drugi guzik mocne światło. Bez żadnego zooma. Bez wyboru trybu świecenia (10,50 lub 100%), żadnego mrygania, ani nic. Po prostu włącz/wyłącz na dwóch guzikach. Lekka, płaska, nie wystająca, a wróżę Ci sukces Okok
Odpowiedz
#3
(01-05-2015, 20:30)Peter napisał(a): Rafał, sprowadź latarkę która ma DWA guziki. Jeden odpowiadający za ledwo co świecące światełko - ale takie naprawdę jak na wyładowanych bateriach i jednej tandetnej diodzie, a drugi guzik mocne światło. Bez żadnego zooma. Bez wyboru trybu świecenia (10,50 lub 100%), żadnego mrygania, ani nic. Po prostu włącz/wyłącz na dwóch guzikach. Lekka, płaska, nie wystająca, a wróżę Ci sukces Okok

Takie sub ledy ma każda Cwaniak ale mają też regulację natężenia światła i inne "bajery" Mysli mrygania nie zauważyłem chyba że bateria słaba ROTFL
Odpowiedz
#4
Świetne info.Ciesze się,że coraz więcej produktów będzie dostępnych.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Grzyby 2015 waldi-54 2 6.687 13-03-2017, 17:45
Ostatni post: oriel
  Targi Rybomania 2015 w Lublinie. waldi-54 2 6.609 01-12-2015, 06:40
Ostatni post: waldi-54
  [split] Wieści znad Narwi 2012 moczykij 31 31.627 11-06-2012, 21:09
Ostatni post: maniek72
  Ceny artykułów wędkarskiech w Japonii krzysiex 4 9.418 18-11-2010, 21:57
Ostatni post: Artur Z.


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.