Shrap-Drakers Fishing Forum
Imprezy Shrapa w sezonie 2015
#1
Ten rok jest nieco inny od poprzednich - w tym roku nie odbyło się nasze coroczne rozpoczęcie sezonu nad Wkrą. Z różnych przyczyn. W Borkowie gdzie mieliśmy poprzedni wiosenny zlot imprezę zrobił inny portal, do tego doszły zawody jeszcze innego portalu, tak więc Wkra została w tym roku odpuszczona. Usmiech

Za to przedstawiam innowacyjny zlot Shrapowy, o którym co niektórzy już wiedzą Usmiech Otóż zlot jest przewidywany w lipcu nad Narwią - 2 dniowy Usmiech Z ogniskiem, grillem, gruntówkami, namiotami i innym survivalem Usmiech Dlaczego lipiec? Bo jest ciepło, można zapolować na nocnego suma i sandacza a dla wytrwałych czekają poranne leszcze na pickery Usmiech

Tak więc proponujcie termin Usmiech Myślę że pierwszy weekend byłby najlepszy ale wybór terminu ustalimy demokratycznie Usmiech

Puchar Shrapa natomiast odbędzie się we wrześniu - lepsza pora na drapieżniki, brak letnich upałów i zupełnie nowe miejsce nad Narwią, w którym każdy spinningista się odnajdzie Usmiech

Szczegóły i informacje będą na bieżąco.
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#2
kusisz ustalaj termin bo muszę zaplanować urlop Krzyk
Kiedyś chciałem umrzeć młodo
Jak Jim Morrison,ale z czasem
Zacząłem patrzeć na to inaczej...
Ryszard
Riedel.
Odpowiedz
#3
Czy w tym roku odbędzie się Puchar Shrapa? Miał być we wrześniu na Narwi.
Odpowiedz
#4
(01-09-2015, 09:10)spinbob napisał(a): Czy w tym roku odbędzie się Puchar Shrapa? Miał być we wrześniu na Narwi.
Wszystko w swoim czasie się odbędzie jeszcze nie było spotkania w lipcu nad Narwią 2 dniowego (chyba że mówił o roku 2016roku) bysior na obiecywał i nic mu nie wychodzi a ty już o wrześniu piszesz Jezyk_oko
Odpowiedz
#5
Na lipcowe spotkanie w tym roku to już nikt nie zdąży ale wrześniowy puchar mógłby jeszcze się odbyć. Stąd moje pytanie Usmiech
Odpowiedz
#6
Ja za to bardzo miło wspominam mini-zlot sprzed 2 czy 3 lat nad Wisłą warszawską, było nas dosłownie 10-12 osób ale było ognicho, coś na zwilżenie warg i miła atmosfera. Łowiący w Warszawie - może by tak któregoś dnia gdzieś się ustawić? Usmiech
Widok odpływającej ryby - bezcenny
Odpowiedz
#7
Przem ja bardzo chętnie.
Odpowiedz
#8
Można. Kwestia ustalenia terminu i zebrania grupy. Skoro puchar się nie zapowiada to trzeba działać na własną rękę.
Odpowiedz
#9
Dostałem wczoraj niepokojącego smsa, że dym na Shrapie bo naobiecywałem cuda wianków a nic nie ma itd. itp. a że dopiero dzisiaj podłączyli mi @neo to nastawiłem się już na niezły dym, a tu widzę nie jest tak źle. Oczko

W drodze wyjaśnienia napiszę kilka słów, niektórzy z Was słyszeli już to wcześniej osobiście, przez tel., na FB czy innej formie komunikacji bezpośredniej. Generalnie na wiosnę planów było sporo jak to Jacuś zauważył, zlot dwudniowy i puchar w innym terminie niż lato i w fajnym rybnym miejscu. Ale niestety sprawy osobiste (praca, przeprowadzki, po prostu życie), trochę pokrzyżowało plany niektórym z osób które pomagają logistycznie, finansowo, czasowo to wszystko ogarniać. W tym także mnie, chociażby brak netu przez prawie dwa miesiące... Ale mimo tego że zrezygnowaliśmy z robienia pucharu i zlotu, bo jednak doszliśmy do wniosku że jeśli ma wyjść lipa to lepiej zrobić z klasą za rok a w tym nie robić nie - nowe oprogramowanie dla shrapa wraz z nową szatą graficzną jest już na finishu więc chociaż to w tym roku się uda. I na pewno już za bardzo bardzo niedługo zobaczycie zupełnie nową odsłonę jednego z najlepszych Haha portali z testami sprzętu wędkarskiego nad którą już praktycznie zakończyliśmy pracę. Więc mimo tego że może i nie widać - coś się dzieje w tle Usmiech

A jeśli chodzi o spotkania nad wodą to od siebie mogę zaprosić indywidualnie na sandacze na kuter jeśli ktoś ma ochotę, a powoli zaczynają delikatnie skubać Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#10
(04-09-2015, 10:31)spinbob napisał(a): Można. Kwestia ustalenia terminu i zebrania grupy. Skoro puchar się nie zapowiada to trzeba działać na własną rękę.

Jak coś ja chętny, tylko muszę wiedzieć z wyprzedzeniem żeby małżonce zapowiedzieć Usmiech

Widok odpływającej ryby - bezcenny
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  1 Targi Rękodzieła Wędkarskiego Mrzeżyno 18-20 września 2015. banita 0 5.343 02-08-2015, 18:14
Ostatni post: banita
  RYBOMANIA POZNAŃ 2015 bysior 51 41.755 09-02-2015, 23:17
Ostatni post: malcz
  Kręcenie much w Pułtusku 17.01.2015 DarekP 7 9.992 18-01-2015, 23:47
Ostatni post: wisnia


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.