Shrap-Drakers Fishing Forum
Kombajn do drukowania i skanowowania. Pomoże ktoś?
#1
Question 
Szukam takiego kombajnu głównie z myślą o dzieciakach i ich pracach domowych, ale dla mnie ważna kwestią będzie drukowanie zdjęć. Nie znam się za bardzo na tych sprzętach. Miałem kiedyś Brothera DCP-145c, ale wylały mi się w nim wkłady w lato, kiedy stał nieużywany 2 tygodnie i poszedł na śmietnik. Denerwowało mnie w nim to, że zbyt często włączał się w nocy do czyszczenia głowicy. Czasem nawet o 2-3 w nocy Wnerw

Dlatego sprzęt którego szukam, dobrze jak by miał opcję wyboru czasów czyszczenia lub choćby czyścić się w normalnych godzinach i nie za często Oczko
Dobrze by było jak by drukarka nie zaprzestawała pracować, kiedy skończy się jeden kolor. No i aby ceny wkładów były przystępne. Sprzęt nie musi być cichy Pfftt
Warunek konieczny to wi-fi, co by nie trzeba było się wpinać pod komputer.
Mogę przeznaczyć na to powiedzmy tak do...Mysli 650zł
Jak już mówiłem, nie znam się, ale w oko wpadł mi CANON Pixma MG7550.
Ktoś może coś doradzić fajnego albo nakierować mnie na słuszne wnioski przy wyborze takiego kombajnu? Oczko
Widoki przyrody są różne w różnych miejscach, prawa przyrody są wszędzie te same.
Odpowiedz
#2
(06-03-2015, 12:19)gtsphinx napisał(a): Szukam takiego kombajnu głównie z myślą o dzieciakach i ich pracach domowych, ale dla mnie ważna kwestią będzie drukowanie zdjęć. Nie znam się za bardzo na tych sprzętach. Miałem kiedyś Brothera DCP-145c, ale wylały mi się w nim wkłady w lato, kiedy stał nieużywany 2 tygodnie i poszedł na śmietnik. Denerwowało mnie w nim to, że zbyt często włączał się w nocy do czyszczenia głowicy. Czasem nawet o 2-3 w nocy Wnerw

Dlatego sprzęt którego szukam, dobrze jak by miał opcję wyboru czasów czyszczenia lub choćby czyścić się w normalnych godzinach i nie za często Oczko
Dobrze by było jak by drukarka nie zaprzestawała pracować, kiedy skończy się jeden kolor. No i aby ceny wkładów były przystępne. Sprzęt nie musi być cichy Pfftt
Warunek konieczny to wi-fi, co by nie trzeba było się wpinać pod komputer.
Mogę przeznaczyć na to powiedzmy tak do...Mysli 650zł
Jak już mówiłem, nie znam się, ale w oko wpadł mi CANON Pixma MG7550.
Ktoś może coś doradzić fajnego albo nakierować mnie na słuszne wnioski przy wyborze takiego kombajnu? Oczko

nie ma co prawda WI-FI ale za to charakteryzuje się bardzo niskimi kosztami wydruku i wydajnością - Epson L210, koszt wydruku jednej strony czarno - białej to ok. 1 grosz, duże i tanie pojemniki z atramentem (kolory podstawowe oddzielnie)

brak wi-fi zupełnie rekompensuje niski koszt ekspoloatacji...

jest z tej serii model z wi-fi (epson L355) ale już trochę przekracza budżet
Odpowiedz
#3
(08-03-2015, 20:52)Krzysztof napisał(a):
(06-03-2015, 12:19)gtsphinx napisał(a): Szukam takiego kombajnu głównie z myślą o dzieciakach i ich pracach domowych, ale dla mnie ważna kwestią będzie drukowanie zdjęć. Nie znam się za bardzo na tych sprzętach. Miałem kiedyś Brothera DCP-145c, ale wylały mi się w nim wkłady w lato, kiedy stał nieużywany 2 tygodnie i poszedł na śmietnik. Denerwowało mnie w nim to, że zbyt często włączał się w nocy do czyszczenia głowicy. Czasem nawet o 2-3 w nocy Wnerw

Dlatego sprzęt którego szukam, dobrze jak by miał opcję wyboru czasów czyszczenia lub choćby czyścić się w normalnych godzinach i nie za często Oczko
Dobrze by było jak by drukarka nie zaprzestawała pracować, kiedy skończy się jeden kolor. No i aby ceny wkładów były przystępne. Sprzęt nie musi być cichy Pfftt
Warunek konieczny to wi-fi, co by nie trzeba było się wpinać pod komputer.
Mogę przeznaczyć na to powiedzmy tak do...Mysli 650zł
Jak już mówiłem, nie znam się, ale w oko wpadł mi CANON Pixma MG7550.
Ktoś może coś doradzić fajnego albo nakierować mnie na słuszne wnioski przy wyborze takiego kombajnu? Oczko

nie ma co prawda WI-FI ale za to charakteryzuje się bardzo niskimi kosztami wydruku i wydajnością - Epson L210, koszt wydruku jednej strony czarno - białej to ok. 1 grosz, duże i tanie pojemniki z atramentem (kolory podstawowe oddzielnie)

brak wi-fi zupełnie rekompensuje niski koszt ekspoloatacji...

jest z tej serii model z wi-fi (epson L355) ale już trochę przekracza budżet

Wi-fi to dla mnie priorytet, gdyż nie bardzo mam miejsce na kombajn w pokoju Bezradny. Zdecydowałem się jednak na tego Canona. Przy kosztach zamienników na poziomie 5 zł za wkład, też nie powinien być zbyt drogi. Także temat można już raczej zamknąć. Oczko
Widoki przyrody są różne w różnych miejscach, prawa przyrody są wszędzie te same.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy ktoś oglądał ten dokument spining 7 7.943 30-07-2014, 16:02
Ostatni post: rapa
  A wie ktoś ile gatunków ryb żyje w Polsce maselinho 23 23.263 18-03-2009, 17:21
Ostatni post: Bondarenki


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.