Shrap-Drakers Fishing Forum
Nabór do SSR - Nowy Dwór Maz.
#1
http://kolo15ndm.ompzw.pl//2015_02_20_chcesz_zostac_straznikiem_wedkarskim_lub_sedzia,news,3535.html
Odpowiedz
#2
Propozycja nie do odrzucenia Haha
Odpowiedz
#3
@pawello, ja w tym nic śmiesznego nie widzę. Twoja woda, twoje ryby.......lub ich brak.
Odpowiedz
#4
No to miejmy nadzieję że coś tam się zmieniło...

Przypomniałem sobie taki wątek:
http://shrap-drakers.pl/forum/thread-2418.html
Odpowiedz
#5
Jedno jest pewne. SAMO SIĘ NIE ZMIENI Oczko
Odpowiedz
#6
(24-02-2015, 12:42)sajdol napisał(a): Jedno jest pewne. SAMO SIĘ NIE ZMIENI Oczko

No się wieFigielek
Tylko jak widać po przypadku Krzyska - niekiedy się nie da...Bezradny
Odpowiedz
#7
Przez ostatnie 10lat wędkowania na tym odcinku miałem z ręką na sercu 4 kontrole. A nad wodą jestem bardzo często.

ps. Może się coś zmieni w tym roku Bezradny
Odpowiedz
#8
Absolutnie nie chcę nikogo pouczać ale od tej sprawy już trochę minęło. Przynajmniej 3 zebrania.
Można było tak:
2013 -idziecie na zebranie w celu rozpoznania ile osób w ogóle przychodzi na taki "event"
Następnie zbieracie ludzi myślących podobnie do was.
2014 lub 2015 obalacie komendanta większością głosów i przejmujecie kontrolę.
Trzeba tylko chcieć i poświęcić trochę czasu. Przez internet niestety się nie da Nie
Trzeba próbować.
Odpowiedz
#9
(24-02-2015, 14:17)sajdol napisał(a): Absolutnie nie chcę nikogo pouczać ale od tej sprawy już trochę minęło. Przynajmniej 3 zebrania.
Można było tak:
2013 -idziecie na zebranie w celu rozpoznania ile osób w ogóle przychodzi na taki "event"
Następnie zbieracie ludzi myślących podobnie do was.
2014 lub 2015 obalacie komendanta większością głosów i przejmujecie kontrolę.
Trzeba tylko chcieć i poświęcić trochę czasu. Przez internet niestety się nie da Nie
Trzeba próbować.

Zdaje się, że powiatowego komendanta SSR nie obala się większością głosów... Bezradny
Odpowiedz
#10
(24-02-2015, 13:59)urasenty napisał(a): Przez ostatnie 10lat wędkowania na tym odcinku miałem z ręką na sercu 4 kontrole. A nad wodą jestem bardzo często.

ps. Może się coś zmieni w tym roku Bezradny

Szczęściarz Usmiech
Ja miałem jedną i jedną chęć kontroli przez policje, ale trudne warunki terenowe uniemożliwiły im wykonanie tej czynności. Mimo wszystko zaliczam im to na plus Okok
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowy okręg ochronny Bizonik 52 51.196 07-11-2012, 22:42
Ostatni post: Marcin


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.