Shrap-Drakers Fishing Forum
Obsesja, Wędkarski SUP.
A co modelki na wakacje wyjechały???
Odpowiedz
Chyba wyjechał razem z modelkami. Wstawił raz cycki, kazali się opanować jakby cycki zostały wklejone na forum dla gimnazjalistów. Choć oni pewnie widzieli więcej takich internetowych cycków jak my.
Takie czasy Panowie. Kiedyś jeździło się z księdzem na oazy, dziś jara się dopalacze i ogląda cycki w internecie.

Banita chyba się pogniewał i zwijając się w liścia postanowił od forum odpocząć. Mam rację??.

Na forum w ostatnim czasie się tyle "dzieje" że jedynie Banity posty powodowały aktywację niebieskiego koloru w tematach. On jako jedyny coś pisał. Ba, pisał nawet jak nikt mu nie odpisywał. Tak prawdę mówiąc ostatnio na forum prawie nikt nie pisze.
Teraz będzie mniej o jedną osobę i o 80% postów tygodniowo.

Bezradny
Odpowiedz
(30-06-2015, 20:25)Marcin napisał(a): Chyba wyjechał razem z modelkami. Wstawił raz cycki, kazali się opanować jakby cycki zostały wklejone na forum dla gimnazjalistów. Choć oni pewnie widzieli więcej takich internetowych cycków jak my.
Takie czasy Panowie. Kiedyś jeździło się z księdzem na oazy, dziś jara się dopalacze i ogląda cycki w internecie.

Banita chyba się pogniewał i zwijając się w liścia postanowił od forum odpocząć. Mam rację??.

Na forum w ostatnim czasie się tyle "dzieje" że jedynie Banity posty powodowały aktywację niebieskiego koloru w tematach. On jako jedyny coś pisał. Ba, pisał nawet jak nikt mu nie odpisywał. Tak prawdę mówiąc ostatnio na forum prawie nikt nie pisze.
Teraz będzie mniej o jedną osobę i o 80% postów tygodniowo.

Bezradny

Rację podejrzewam masz Oczko I nie bądź taki pesymista w pozostałych kwestiach Pfftt Pfftt Pfftt
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
(30-06-2015, 20:33)bysior napisał(a): Rację podejrzewam masz Oczko I nie bądź taki pesymista w pozostałych kwestiach Pfftt Pfftt Pfftt

Nie jestem.
Ironii nie czaisz Haha.

Tak czy inaczej lubię jak Banita pisze i "tworzy". Mnie się nie chce dupy ruszyć żeby cokolwiek spróbować zrobić, no nie chce mi się. A Banita coś zobaczył (SUP), tworzy i się nie przejmuje że ktoś taki jak ja mu wytyka że kupa z tego będzie. I za to mu szacunek. Nie słucha teoretyków leni tylko sam na własnym doświadczeniu się przekonuje Okok.
Dodam że mało takich ludzi, bardzo mało.

Teraz cicho, podpuszczę może się odezwie.

Banito, czy myślałeś o tym by do tego SUP-a dodać napęd. Wiem, wiem że wychodzący taki pomysł z pod moich klawiszy może być zgrywem, jednak tym razem nie jest.
Kiedyś ktoś na forum pisał o pomyśle zrobienia silnika z kosiarki - oczywiście skwitowałem że pomysł z dupy. Ale..... , będąc ostatnio nad Bugiem w okolicach Kamieńczyka widziałem gościa, który do kajaku miał przymocowany taki silnik z wysięgnikiem kosiarkowym, na którego końcu jak ,bo przyznam że na oczy nie widziałem była śruba napędowa - w końcu płynął. O ile my kiedyś rozmawialiśmy o zastosowaniu takiego silnika w zwykłej łódce, co jak wspomniałem moim zdaniem było pomysłem Mysli, z lekka nietrafionym bo i waga łodzi jak i szybkość przemieszczania raczej znikoma, o tyle w takiej desce czemu nie. Z tego co patrzę to i na allegro pojawiły się tego typu wydumki w cenie worka dobrych śliwek, więc i oferta dość kusząca.
Odpowiedz
No i temat o SUP’ie znowu wznawiam.

W zasadzie nie bardzo miałem czas żeby coś przy desce robić, ale dziś wygląda tak.
Odpowiedz
(30-06-2015, 21:00)Marcin napisał(a): Kiedyś ktoś na forum pisał o pomyśle zrobienia silnika z kosiarki - oczywiście skwitowałem że pomysł z dupy. Ale..... , będąc ostatnio nad Bugiem w okolicach Kamieńczyka widziałem gościa, który do kajaku miał przymocowany taki silnik z wysięgnikiem kosiarkowym, na którego końcu jak ,bo przyznam że na oczy nie widziałem była śruba napędowa - w końcu płynął.

Oczywiście, że napęd do desek SUP się stosuje, ale ja uważam to za bezcelowe.
Deski SUP są dość szybkie i ja osobiście nie widzę takiej potrzeby.
To, co widziałeś to jest tak zwany długi ogon „long tail”.

[attachment=21205]
Odpowiedz
Liczyłem na to, że jutro uda mi się na całe dno położyć tkaninę 200 gm2,
niestety nie wyszło,  tak jak dziś,  jutro podkład,  szlifowanie, szpachla,
szlifowanie, tkanina i żywica w następnym terminie.
Odpowiedz
Miałem dzisiejszy dzień spędzić przy SUP’ie jednak od samego początku
praca przy desce SUP nie układała się jak należy.


Prace przy SUP’ie szły nie tak, więc o 12oo spakowałem sprzęt i pojechałem na ryby.
Bezradny
Odpowiedz
No i zaczęły się schody.

Żeby przeprowadzić test deski w niedzielę będę musiał się dobrze sprężyć.
Odpowiedz
Żeby Was nie zanudzać tym, co robię przy desce to czas na wariacje SUP.
Zdjęcia z deskami SUP.

[attachment=21271]
[attachment=21272]
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.