Shrap-Drakers Fishing Forum
Tajne Wody
#61
No,no !!!
Piékne !!!!!!!!!!!!!!!!!
#62
Piękne ryby Panowie, graty dla wszystkich Usmiech Oklasky Oklasky Oklasky Kurde nie wiedziałem że te te Tajne wody się tak rozwijają Haha Oklasky Oklasky Oklasky
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
#63
(20-08-2015, 10:30)tomo napisał(a): Ostatnio ten gatunek jest dla mnie priorytetowy.

dla odpoczynku pasiaczki Usmiech

No takiego sumka podźwigać do zdjęcia to mogą ręce zaboleć... Haha To ty go złowiłeś?
#64
Dawno mnie tu nie było ale z powodu totalnego bezrybia Smutny Co prawda nad wodą coraz mniej czasu ale to z powodu słabych efektów... Dziś wyskoczyłem na godzinkę sprawdzić co w trawie piszczy i zameldował się mętnooki 85cm. Rybka oczywiście wróciła do wody.    
#65
Fajny smok - super że "PL" i że z "tajnej" miejscówki....szkoda że fota taka ...hmmm z dupy....sandi 80+ już jest zdecydowanie się czym chwalić, a rzucony na glebę jakby to był chleb powszedni...

Pozdrawiam,
malcz
#66
Piękny sandacz! Oklasky Jakieś szczegóły połowu zdradzisz? Mysli Chroń miejscówkę jak oka w głowie Stres
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
#67
(20-10-2015, 22:46)malcz napisał(a): Fajny smok - super że "PL" i że z "tajnej" miejscówki....szkoda że fota taka ...hmmm z dupy....sandi 80+ już jest zdecydowanie się czym chwalić, a rzucony na glebę jakby to był chleb powszedni...

Pozdrawiam,
malcz

No nie no, ryba leży na mokrej, zbitej trawie, nie uwalona błotem czy cuś, więc chyba jest ok. Z resztą noc, emocje po holu, utrudniają fotkę z ręki Usmiech

A sandał zacnyOklasky
#68
...źle odebrałeś, z rybą jest wszystko ok i na bank jej się nic nie stałoUsmiech Chodzi tylko o to że można ją było ładniej zaprezentować bo jest piękna....jeśli jednak nie było czasu i było zagrożenie że ryba nie odpłynie to rzeczywiście nie warto...

Jeszcze raz gratuluję !!
#69
Gratki za fajnego sandacza.
Co do zdjęcia to w sumie faktycznie kiepskie, ale z drugiej strony lepiej tak niż jak kiedyś widziałem na WT, kiedy Paweł usilnie chciał zaprezentować ładnego klenia przed kamerą, ale ten co rusz wyskakiwał mu z rąk w trawę.
Widok odpływającej ryby - bezcenny
#70
Bez przesady z tym zdjęciem, jak ktoś spinninguje sam w nocy i wypuszcza ryby to przecież nie będzie pozował i ustawiał się 100 razy żeby dobrze wyszło bo nie o to chodzi - ryba najważniejsza.

Sandacz mega. GRATULACJE Usmiech





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.