Shrap-Drakers Fishing Forum
Tajne Wody
#51
piekne rybki Usmiech zazdroszcze wody Usmiech
#52
Coś złowiłem.
Bardzo fajny hol:
https://www.youtube.com/watch?v=2oFxTM4p4js&index=20&list=PLSR3QHpRlXG-3QcO0JSQNRe0d1Z2GOKYx
I powrót do wody:
https://www.youtube.com/watch?v=ZWQMEQkKjqY&index=19&list=PLSR3QHpRlXG-3QcO0JSQNRe0d1Z2GOKYx
I zdjęcia:
   
   
Całe 93cm. fajnego holu, sprzętowo Shimano Technium do 10gr., Shimano Nexave 2000 i żyłeczka 0,16mm, na końcu mój kiler, który wyciągnął już nie jedną ładną rybkę...
Pozdrawiam!
Adam
#53
Na takim sprzęcie - rewelacja!! ekstra esox, filmik również sympatyczny - well doneOkok

P.S. - ale to już chyba nie "tajne"...
#54
Gdybym chciał aby było tajemniczo nie zamieszczałbym filmiku. Nie chciało mi się nowego wątku zakładać...
#55
(17-07-2015, 16:40)chojny83 napisał(a): Całe 93cm. fajnego holu, sprzętowo Shimano Technium do 10gr., Shimano Nexave 2000 i żyłeczka 0,16mm, na końcu mój kiler, który wyciągnął już nie jedną ładną rybkę...
Pozdrawiam!
Adam

@chojny83, Gratuluję. Filmiki bajka. Aż mnie ciary przechodziły... Jeszcze trochę do urlopu i mam nadzieję, że ja będę mógł się pochwalić takimi filmikami!

Pozdrawiam,
Walkor
#56
Piękna rybka! Widok odpływającej bestii BEZCENNY Haha
#57
U mnie na tajnych też się coś dzieje Cwaniak
   
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
#58
Ostatnio ten gatunek jest dla mnie priorytetowy.

   
   

dla odpoczynku pasiaczki Usmiech

   
   
   

#59
Coś mało się dzieje ostatnio. Mam chwilkę to wstawię:
Ostatnio mam dni konia w okoniach Usmiech
Chociaż nie jestem okoniowym dłubaczem coś tam czasem wyciągnę.
Jednego dnia przyłowiłem dziesięć okoni, wszystkie powyżej czterech dych!
Na lokalnych zawodach natomiast udało mi się złowić dwa piękne okonie, 44,5cm i 41,2cm.
   
   
   
We wszystkich przypadkach kijek to Shimano Speedmaster 2,4m 3-12cw., kręcioł Shimano Exage 2500 z żyłeczką 0,20mm Trabucco, na końcu moje ulubione kilery Meppsa ale nie zdradzę jakie Usmiech

Pozdrawiam.

Adam.
#60
Ależ garby ! Gratuluję połowu Usmiech





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.