Shrap-Drakers Fishing Forum
Wieści znad Narwi
(30-06-2015, 17:24)bysior napisał(a):
(30-06-2015, 10:36)malcz napisał(a): Bysior a Ty ścigasz jakieś sandacze czy się lenisz?Usmiech

Póki co lenię się nad nowym Shrapem Usmiech Ale niedługo będzie trzeba zacząć dłubać nockami Oczko

To jedź już bo do zimy same gluciaki zostaną. Wszyscy chyba łowią dookoła tylko jakoś nikt nic nie mówi Oczko.

Na ławce właśnie info dostałem. Jeden kumpel 82cm drugi kumpel 79cm. Biorą.

A ja na sześć razy łażąc z wędką bez kontaktu - rozumiecie coś z tego Bezradny. Oczywiście piszę o okonkach, na byle sandaczy nie mam czasu Haha.

PS: a tak w ogóle to gdzie jest woda w Narwi ja się pytam.
(30-06-2015, 19:57)Marcin napisał(a):
(30-06-2015, 17:24)bysior napisał(a):
(30-06-2015, 10:36)malcz napisał(a): Bysior a Ty ścigasz jakieś sandacze czy się lenisz?Usmiech

Póki co lenię się nad nowym Shrapem Usmiech Ale niedługo będzie trzeba zacząć dłubać nockami Oczko

To jedź już bo do zimy same gluciaki zostaną. Wszyscy chyba łowią dookoła tylko jakoś nikt nic nie mówi Oczko.

Na ławce właśnie info dostałem. Jeden kumpel 82cm drugi kumpel 79cm. Biorą.

A ja na sześć razy łażąc z wędką bez kontaktu - rozumiecie coś z tego Bezradny. Oczywiście piszę o okonkach, na byle sandaczy nie mam czasu Haha.

PS: a tak w ogóle to gdzie jest woda w Narwi ja się pytam.

Nie bój żaby, swoje jeszcze złapię w tym roku Oczko Ja szczerze mówiąc nawet nie wiem co się dzieje bo nie byłem prawie 2 tyg. nad wodą przez te cholerne dojazdy do wwy.... ale na szczęście póki co się skończyły dzisiaj Usmiech

A woda? Dobre pytanie....


http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Wody brak. Mimo że na wodowskazie w Zambskach stan jest w okolicach 130cm to jednak brak zim i dużych wód spowodował straszne wypłycenie rzeki. Efekt taki że chcąc się wykąpać (czytaj popływać) muszę łazić korytem rzeki jakieś 50m od brzegu co z moją ostatnio nabytą tuszą w taką pogodę jak dziś była zbyt przyjemne jednak nie jest Haha.
Rozwiązania są dwa. Albo muszą pogłębić Narew, lub w ostateczności jak tego nie zrobią postaram się trochę schudnąć.

Dzięki niskiej wodzie znalazłem bardzo starą łódkę. Oczywiście zatopioną, która już leży pod wodą kilka ładnych lat. Naprawdę kawał starej, dużej drewnianej łajby.

PS: a na Wiśle jaka woda?. Nie chodzi mi o ilość centymetrów, ale o to czy stan jest dość niski czy może normalny. Wybieram się poniżej NDM na plaże tzw. nanosowe czy jakoś tak - po naszemu to będzie na łachy piachu w korycie rzeki Oczko. I nie wiem czy robić to już w nadchodzący weekend, czy jeszcze czekać aż niżej opadnie.
Pogłębić to nie pogłębią, więc wyjdzie Ci to na zdrowie Pfftt Pfftt Pfftt Jak jeździliśmy przez W-wę to raczej niski stan wody bardzo, poodsłaniane główki, rafy... no ale to chyba pytanie nie w tym wątku Pfftt
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
(30-06-2015, 20:55)bysior napisał(a): Pogłębić to nie pogłębią, więc wyjdzie Ci to na zdrowie Pfftt Pfftt Pfftt Jak jeździliśmy przez W-wę to raczej niski stan wody bardzo, poodsłaniane główki, rafy... no ale to chyba pytanie nie w tym wątku Pfftt

O kanałkach słyszałem że coś ktoś mówił o pogłębianiu. Nie wiem tylko czy mu się żarty na święto pierwszego kwietnia nie poprzestawiały i powiedział mi to jakoś koło połowy czerwca. Z jednej strony mogli by już coś zrobić i wydobyć te kosze na śmieci zalegające na dnie.

Jeśli chodzi o Wisłę, głupio tak się wyrwać z takim pytaniem w wątku o Wiśle jak tam nikt nie pisze Haha. Zresztą moderator nie będzie miał nic przeciwko Figielek. Powinien się cieszyć że w godzinę jednego wieczora zrobiliśmy więcej wiadomości jak średnia miesięczna od początku tego roku. A jak będzie zawzięty i regulaminowy to przeniesie. O ile jeszcze pamięta jak się to robi.

Haha
No ciekawe co na to ten moderator ROTFL
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
(30-06-2015, 21:10)bysior napisał(a): No ciekawe co na to ten moderator ROTFL

Myślę że jak się zaloguje to może nie ogarnąć takiej ilości napisanych informacji. Zakładam się że pomyśli czy to nie jakiś bot spamujący zrobił włam.
Z drugiej strony pewnie bana nie da, po tym jak już zobaczy co i jak, ochłonie to w przypływie euforii zamiast bana jeszcze coś miłego napisze ROTFL.
W minioną niedzielę został złowiony jako przyłów na grunt amur ponad 19kg w Kacicach Jezyk kawał ryby i na szczęście wrócił do wody Okok.
(01-07-2015, 05:59)l-berlinski napisał(a): W minioną niedzielę został złowiony jako przyłów na grunt amur ponad 19kg w Kacicach Jezyk kawał ryby i na szczęście wrócił do wody Okok.

Aż nie wierzę w to co piszesz.... w Kacicach rybę wypuścili? Haha Haha Haha
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
W Kacicach (zresztą już nie tylko tam) zmiany robią na telefon. Jedna grupa nie schodzi z miejscówki do momentu przyjazdu drugiej grupy zmienników Haha.




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wieści znad jeziora Kamica (Kamienica, Dargocice) banita 92 121.631 24-12-2015, 22:30
Ostatni post: banita
  Wieści znad Drwęcy pioo 18 16.742 16-12-2015, 20:08
Ostatni post: spining
  Wieści znad Wisły skorio 93 78.967 26-11-2015, 13:44
Ostatni post: michaln
  Wieści znad Warty chojny83 35 29.111 09-11-2015, 09:18
Ostatni post: spinbob
  Znad Pojezieza Łęczyńsko-Włodawskiego. waldi-54 6 7.193 26-10-2015, 10:50
Ostatni post: spinbob
  Wieści znad Radomki pawcio 5 6.791 29-09-2015, 08:07
Ostatni post: bmfishing
  Wieści znad Wkry Bucek 11 14.111 21-08-2015, 19:54
Ostatni post: Marcin
  Wieści znad Świdra zator 5 6.024 15-07-2015, 11:27
Ostatni post: walkor
  Wieści z zagranicy Mariano 27 22.038 13-07-2015, 18:28
Ostatni post: Mariano
  Wieści znad Bugu zander 24 23.650 25-06-2015, 20:02
Ostatni post: bysior


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.