Shrap-Drakers Fishing Forum
O co chodzi Rzecznikowi?
#1
Taki pytania skierowałem do Pana Rzecznika
http://www.pzw.org.pl/forum/index.php?topic=3850.msg26509#msg26509
Odpowiedz
#2
Jak widać, uważają wędkarzy za stado bezmyślnych baranów skłonne pobiec za tym baranem, który najgłośniej zabeczy.
Niestety, jeśli ktoś wmawia ludziom takie brednie, to znaczy, że zakłada, iż adresat jest na tyle głupi (tzn. nieznający przepisów dot. składek i ich przeznaczenia), że je kupi.
Rzecznik jawnie wyzyskuje brak zainteresowania wędkarzy przepisami PZW i ich niewiedzę, wmawiając bzdury.
Żałosne.
No ale taki styl działania jest charakterystyczny dla p. rzecznika i podmiotów, które reprezentuje.
Odpowiedz
#3
Nie wszyscy mają konto na portalu związkowym więc kopiuję:
Po przeczytaniu artykułu w WW autorstwa Pana Rzecznika pt.:Styczeń na Gnojnie" w którym celowo lub nie mija się z prawdą nasuwa się kilka pytań.Chodzi o ten frag :"Gospodarzem zbiornika oraz towarzyszącej mu Narwi jest Okręg Mazowiecki PZW w Warszawie.Wędkowanie dozwolone jest na podstawie zezwolenia na wędkowanie które członkowie PZW otrzymują nieodpłatnie po uiszczeniu składki członkowskiej i składki członkowskiej okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód.Członkowie PZW z innych okręgów oraz osoby nie zrzeszone mogą wykupić zezwolenie okresowe: 1-,3- oraz 7-dniowe,które dostępne jest na stronie internetowej Okręgu Mazowieckiego PZW :www.ompzw.pl"

Członkowie PZW z tego co wiem MOGĄ opłacić składkę członkowską w swoim okręgu oraz składkę członkowską okręgową w OM i otrzymać zezwolenie na wędkowanie,które upoważnia do łowienia na zbiorniku Gnojno oraz towarzyszącej mu Narwi.
Czy to nie jest przypadkiem tak,że OM przepłacił za wody byłego Okręgu Płocko-Włocławskiego i teraz stara się wszystkimi metodami zebrać jak najwięcej kasy ?.
Czy aż tak krucho z kasą w OM ?
Wygląda to niestety na celowe sugerowanie wędkarzom chcącym łowić na Gnojnie i Narwi,że muszą opłacić również składkę członkowską w OM co jest nieprawdą.
Odpowiedz
#4
Mysli czyżby aż tyle ludzi opłacało w OM tylko składkę okręgową, a członkowską w okręgach gdzie pieniądze są gospodarowane zgodnie z ich przeznaczeniem; OM już to zauważył i kombinuje? Mysli
Odpowiedz
#5
(04-01-2015, 18:55)petso napisał(a): Mysli czyżby aż tyle ludzi opłacało w OM tylko składkę okręgową, a członkowską w okręgach gdzie pieniądze są gospodarowane zgodnie z ich przeznaczeniem; OM już to zauważył i kombinuje? Mysli

A może sami nie wiedzą co wypisują (rzecznik) bo to też bardzo możliwe Usmiech Albo liczą na to, że ktoś kto nie sprawdzi, jak to wszystko z opłatami wygląda, poleci i zapłaci dwie części w OM.... Boisie
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#6
(04-01-2015, 19:16)bysior napisał(a): [quote='petso' pid='83118' dateline='1420394145']
Mysli czyżby aż tyle ludzi opłacało w OM tylko składkę okręgową, a członkowską w okręgach gdzie pieniądze są gospodarowane zgodnie z ich przeznaczeniem; OM już to zauważył i kombinuje? Mysli

A może sami nie wiedzą co wypisują (rzecznik) bo to też bardzo możliwe Usmiech
też tak teraz sobie pomyślałem, że nie do końca wiedział co mówi. HahaHahaHaha

Odpowiedz
#7
Zakładamy się że wprowadzą tak że okręgowe będzie można opłacić tylko tam gdzie członkowską - tym sposobem przejmą już wszystkich "kombinatorów" płacących część w OC a część w OM.

PS: atr. z postu @DarekP
Odpowiedz
#8
(04-01-2015, 20:28)Marcin napisał(a): Zakładamy się że wprowadzą tak że okręgowe będzie można opłacić tylko tam gdzie członkowską - tym sposobem przejmą już wszystkich "kombinatorów" płacących część w OC a część w OM.

PS: atr. z postu @DarekP

Hmmm... to chyba będzie ich koniec. Ja wtedy na 100% chwycę za widły i pochodnię i zrobię z nimi porządek Haha
Odpowiedz
#9
(04-01-2015, 20:51)qbanerra napisał(a):
(04-01-2015, 20:28)Marcin napisał(a): Zakładamy się że wprowadzą tak że okręgowe będzie można opłacić tylko tam gdzie członkowską - tym sposobem przejmą już wszystkich "kombinatorów" płacących część w OC a część w OM.

PS: atr. z postu @DarekP

Hmmm... to chyba będzie ich koniec. Ja wtedy na 100% chwycę za widły i pochodnię i zrobię z nimi porządek Haha
No to sam nie będziesz Oczko ROTFL

Odpowiedz
#10
Widzę, że jakiś bunt się szykuje Haha Jakieś widły i kosę to i ja znajdę Oczko
Odpowiedz
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.