Shrap-Drakers Fishing Forum
PZW Mazowieckie
#1
Mam pytanie do osób z Mazowieckiego PZW. Czy Wy macie jakiekolwiek porozumienia?Bezradny Na stronie nie znalazłem nic, co prawda nie przeszukiwałem całej, ale nie ma tego nigdzie pod ręką na głównej, jak to jest w innych okręgach. Obecnie jestem w PZW Chełm, ale od lutego przeprowadzam się do Warszawy lub Krakowa. Chciałem znaleźć okręg który będzie miał porozumienia i z Mazowieckim i z Chełmskim ale nie widzę za bardzo współpracy ze strony waszych władz Oklasky
Odpowiedz
#2
OM w tym roku nie ma żadnych porozumień i obawiam się że ta sytuacja szybko nie ulegnie zmianie.
Widok odpływającej ryby - bezcenny
Odpowiedz
#3
No to słabo Nerwus Liczyłem że przeniosę się do tamtejszego okręgu ale widzę ze jeszcze będę musiał poszukać. Dzięki Okok
Odpowiedz
#4
OM nie ma z nikim porozumień ale jeśli myślisz o Chełmie to Siedlce mają porozumienie.
Odpowiedz
#5
No mają mają, tak jak wiele innych okręgów. Mi chodziło o to, żeby opłacić składki gdzieś, gdzie są porozumienia z OM i Chełm. Liczyłem właśnie, że przynajmniej ościenne mają coś podpisane. Przykładowo Siedlce by miały, płacę tam i łowię w Mazowieckim i Chełmskim.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ankieta ze strony ZG PZW sacha 3 9.008 15-12-2013, 19:17
Ostatni post: Marcin
  PZW Siedlce porozuminia 2014 ryba1981 6 11.713 12-12-2013, 12:35
Ostatni post: hlehle


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.