Shrap-Drakers Fishing Forum
savage gear
#1
Kupię kij Savage Gear Parabellum dł 2,79 , cw 3-16 gr. Używany w dobrym stanie.
Odpowiedz
#2
(21-11-2014, 11:22)urasenty napisał(a): Kupię kij Savage Gear Parabellum dł 2,79 , cw 3-16 gr. Używany w dobrym stanie.

Nadal aktualne? Miałbym coś takiego, miałem zostawić dzieciakom, ale przez najbliższe 5-6 lat coś fajniejszego pewnie zrobią Pfftt
Odpowiedz
#3
Już nieaktualne Bezradny. Kupiłem od kolegi z Jb w dobrej cenie Milczek. Mój poprzedni SG nie przetrwał konfrontacji z klapą bagażnika. A tak się do niego przyzwyczaiłem że postanowiłem kupić taki sam ,i udało się Hura

Ps. Dzieki Kuba za dobre chęci Okok
Odpowiedz
#4
(21-12-2014, 17:20)urasenty napisał(a): Już nieaktualne Bezradny. Kupiłem od kolegi z Jb w dobrej cenie Milczek. Mój poprzedni SG nie przetrwał konfrontacji z klapą bagażnika. A tak się do niego przyzwyczaiłem że postanowiłem kupić taki sam ,i udało się Hura

Ps. Dzieki Kuba za dobre chęci Okok
Spoko, ja zastąpiłem go Fenwickiem, jak chcesz spróbować, to się polecam, bo wędka o 3 klasy fajniejsza na K-J. Tylko trzeba się przyzwyczaić Haha bo przy niej SG to elektryk Pfftt
Usmiech
Odpowiedz
#5
Mam Fenwicka którego używam na bolki,miałem dwa sandaczowe ale zamieniłem na Batsony. Fenwick naprawde fajne kije Kwadr
Odpowiedz
#6
(21-12-2014, 17:52)urasenty napisał(a): Mam Fenwicka którego używam na bolki,miałem dwa sandaczowe ale zamieniłem na Batsony. Fenwick naprawde fajne kije Kwadr
Hmmm.. mój na kleksy jest super-hiper i nigdy (chyba) go nie zmienię Usmiech Dziwię się, że tak mało informacji można znaleźć na temat tych patyków w sieci Usmiech
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [K] Kupię gumy Prologic Savage Gear LB Minnow 8,5 cm janek kos 0 2.808 28-08-2013, 21:18
Ostatni post: janek kos
  Savage Gear Parabellum Spin 2,79m / 3-16g seb603 2 5.837 22-04-2013, 11:36
Ostatni post: seb603


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.