Shrap-Drakers Fishing Forum
WOBASY RUDASY
#11
Kształtki na wobki pstrągowe i sandaczowe poleciały już jako wzorce do form. Pstrągowy 6.5cm, sandaczowy 9cm na rzecznego szczupaka też się nada. Z racji że wody w mojej okolicy nie są bogate w duże szczupłe a i charakterystyka tychże wód nie za bardzo pozwala na stosowanie wobków słusznych rozmiarów, woblery na moje kaczodziobe będą miały 6cm maxOklasky
Odpowiedz
#12
To fakt, Kałuszyn, Mińsk nie maja zbyt fajnych wód Smutny
Dlatego przeprowadziłem się do Pultuska Oczko

Fajne wobasy...!!!
Odpowiedz
#13
Poniżej kilka malowań wobków które sprawdziły się mi i kilku kolegom. Napisałem malowań celowo, bo tych wobków już nie będzie jenoKwadr malowania się ostaną na nowiuśkich modelach.
   
   
Ten kolor okazał się, ku mojemu zdziwieniu, kilerem na okonie
   
Klasyczne tęczaki. Zawsze ze mną na łowach
   
Kleniowy klasyk
   
Uniwersały

W weekend zdjęcia nowych wobków w nowych malowaniach
Odpowiedz
#14
Malowanie masz świetne Okok Chyba muszę dokładniej przejrzeć Twój wątek na j.pl ROTFL
Jakim sprzętem dmuchasz farbę ? Oczko
Widoki przyrody są różne w różnych miejscach, prawa przyrody są wszędzie te same.
Odpowiedz
#15
Maluję zwykłym aero za 100zł, TG180. Kompresor to jakiś złom z allegro, ale muszę kupić lepszy bo ten rady nie daje przy większych ilościach. Farby sam sobie w pracy dobieramHaha
Odpowiedz
#16
Rudi yoo bracie! Haha

Marcin jest dobrym specem, nie widziałem jeszcze człowieka który by w tak krótkim czasie takie postępy poczynił Haha Wobki naprawdę super Oczko
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.