Shrap-Drakers Fishing Forum
Mobilna wypożyczalnia łodzi z silnikami
#1
Dzisiaj rozpoczęliśmy współpracę z firmą, która zajmuje się mobilnym wypożyczaniem łodzi z silnikami Usmiech Fajna sprawa, nikt na to nie wpadł wcześniej chyba. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie mają łódki/silników/nie mają gdzie ich trzymać a chcą sobie popływać.

Fajnie że takie firmy powstają co znaczy że wędkarstwo jest coraz bardziej w modzie ( i mówię to z przekonaniem takim, że Ci których stać na takie bajery mają też trochę rozumu i wiedzą gdzie jest miejsce ryby - w wodzie ). Tak czy inaczej macie na pewno zniżkę jako Shrap-Drakersi u Pana Adama Usmiech

   
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#2
Pomysl Tomku byl na forum poruszany, ale chyba polegl.Dobrze, ze sa odwazni ktorzy wprowadzają w czyn takie przedsięwzięcia.
Powodzenia Życzę dla p.Adama
Odpowiedz
#3
A ja wcześniej widziałem ogłoszenie kogoś, kto wypożyczał swoją łódź z silnikiem i także dowoził do klienta Figielek
Widoki przyrody są różne w różnych miejscach, prawa przyrody są wszędzie te same.
Odpowiedz
#4
230 zł doba Boisie
Odpowiedz
#5
(27-09-2014, 06:53)urasenty napisał(a): 230 zł doba Boisie

nie wiem co w tym jest takiego śmiesznego. Jeżeli ta kwota która zawiera nową łódź wraz z nowym silnikiem 9.8kM oraz dostawę, wodowanie i odbiór jest za wysoka, to może zaproponujesz jakieś lepsze rozwiązanie.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
Uważam, że ta kwota nie jest wygórowana. Rzeczywiście 230 PLN "piechotą nie chodzi" ale otrzymujemy za nie sprzęt, który wygląda na prawdę nieźle i pod warunkiem, że będzie sprawny jest wart tych pieniędzy. Oczywiście zawsze można tej kwocie przeciwstawić ceny łódek w stanicach wędkarskich np. nad Zalewem Zegrzyńskim. Oczywiście można na nich pływać i z powodzeniem łowić ale trzeba pamiętać o:
a. problemach z wynajęciem w weekendy i święta
b. mocno dyskusyjnym stanie technicznym niektórych łódek
c. brakiem silników przy łódkach (można w niektórych stanicach wypożyczyć łódkę z silnikiem ale też to kosztuje kilkaset PLN i silniki to max +- 4 km)
d. tym, że startujemy z ustalonych miejsc (stanica) a w tym przypadku jest tych kilka dodatkowych miejsc jeżeli chodzi o wodowanie.

Nie ukrywajmy, dobra łódka z mocnym silnikiem jest dobrem luksusowym i musi kosztować... Takie życie... a tutaj jeszcze ktoś nam ja dowozi pod nos i zabiera.. To musi kosztować..
Odpowiedz
#7
(29-09-2014, 09:12)boatrent napisał(a):
(27-09-2014, 06:53)urasenty napisał(a): 230 zł doba Boisie

nie wiem co w tym jest takiego śmiesznego. Jeżeli ta kwota która zawiera nową łódź wraz z nowym silnikiem 9.8kM oraz dostawę, wodowanie i odbiór jest za wysoka, to może zaproponujesz jakieś lepsze rozwiązanie.
Pozdrawiam

Życzę wam powodzenia i jak najwięcej klientów. Okok
Odpowiedz
#8
Życzę powodzenia.
Sprawdziłem temat, planowałem postawić w tym roku 10 łódek,
makabra przez cały sezon 1 była za dużo, raz było zapotrzebowanie na 2 w maju.

http://olx.pl/oferta/wypozyczalnia-lodek-wedkarskich-na-jeziorze-kamienica-kamica-dargocice-CID619-ID4HZn1.html#d0b4aa57cb

Maj czerwiec obroty tygodniowe do 100 zł i tylko raczej w niedzielę,
rzadziej w soboty a w dni normalna sporadycznie.

Była też oferta z dowiezieniem, normalna stawka + dowiezienie i odebranie skorzystano
tylko raz, na tydzień.

http://olx.pl/oferta/do-wedkowania-duza-lodka-na-jeziorze-kamienica-kolo-dargocic-CID767-ID79oCf.html#d0b4aa57cb

Wypożyczalnia działała na telefon, klucze do łódki z całym wyparzeniem
odbierało się w Kołobrzegu i tu zdawało następnego dnia.

Trafili się również cwaniacy, którzy podorabiali sobie klucze,
co najmniej 1 osoba a może nawet 2.

W ofercie była tez mała łódka 2,50/140 na bagażnik lub przyczepkę towarową
0 zainteresowania.

W przyszłym roku zmienię zasady, wypożyczalnia będzie czynna tylko w weekendy.

Może jeszcze coś wymyślę?
Odpowiedz
#9
Z chęcią bym się dowiedział, co słychać w Mobilnej Wypożyczalni Łódek,
jak zainteresowanie.
Jeśli chodzi o ścisłość takie wypożyczalnie, już był jedną założył ktoś parę
lat temu w Kołobrzegu.
Jakie miał obłożenie nie wiem, ale zlikwidował ją chyba w 2012 roku,
wypożyczalnia nastawiona była na wędkarzy, łódki były wyposażone w silniki,
echosondy i inne bajery, można też było wypożyczyć wędki i przewodnika wędkarskiego.

Jaki był powód likwidacji nie wiem?

W 2013 r pewna firma ???? w porcie jachtowym zrobiła wynajem łódek z silnikami,
dla turystów i wędkarzy w roku 2014 już wypożyczalni niebyło.

Takich przykładów w całej Polsce pewno jest mnóstwo, dlatego jestem ciekawy,
co słychać w Mobilnej Wypożyczalni Łódek.

Ja będę ze swoją walczył w przyszłym roku.

http://olx.pl/oferta/do-wedkowania-duza-lodka-na-jeziorze-kamienica-kolo-dargocic-CID767-ID79oCf.html#d0b4aa57cb

http://olx.pl/oferta/lodki-i-lodzie-wedkarskie-wynajem-lodek-wedkarskich-przez-telefon-CID619-ID4Hbnx.html#d0b4aa57cb
Odpowiedz
#10
(13-11-2014, 19:12)banita napisał(a): Takich przykładów w całej Polsce pewno jest mnóstwo, dlatego jestem ciekawy,
co słychać w Mobilnej Wypożyczalni Łódek.

Odniosę się tylko do tego co zacytowałem.

To że w Polsce powstają (i po "chwili znikają" ) jak przysłowiowe grzyby po deszczu różnego rodzaju biznesy, w tym i pewnie tego typu wypożyczalnie łódek, to nie zawsze jest wina że nie było ruchu i zainteresowania. Dużo w tym winy speców europejskich, którym przez myśl nie przeszło że u nas będzie tylu spekulantów wyciągających łapy po unijne dotacje na rozpoczęcie działalności, która to po upływie pewnego terminu się rozwiązuje ROTFL. Chyba nie muszę tego pisać wielkimi literami, wszyscy żyjemy w jednym kraju i polak jak nie przekręci, nie ukradnie to nie śpi spokojnie a już na pewno nie będzie zadowolony i zarobiony. Oczywiście są wyjątki jak od każdej reguły co pokazuje to forum i jego użytkownicy Okok, ale pamiętajmy też że oprócz dokumentu tożsamości z rubryką w której wpisany jest kraj z którego pochodzimy, to mamy na to (niestety) jeszcze cały system zachowań nie do końca zgodny z nieskazitelnym obrazem wzorowego łełropejczyka Zawstydzony.

PS: plus taki że może za jakiś czas pojawią się w poczcie pantoflowej ogłoszenia typu sprzedam łódkę albo silnik, prawie nowy za pół ceny Okok, na co nie powiem bo sam czekam Usmiech.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wypożyczalnia łódek wędkarskich, czy warto. banita 1 3.339 14-11-2014, 20:12
Ostatni post: banita


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.