Shrap-Drakers Fishing Forum
Wyjazd do Szwecji
#31
(22-09-2015, 22:37)rapa napisał(a): Möckeln - kolega robi tam wyjazdy typowo sandaczowe i zawsze mają sporo ryb z rozmiarami różnie. Aktualnie tam jest jak wróci dowiem się co i jak.

Dzięki, czekam na wieści z niecierpliwością

Dziś wieczorem udało mi się przechytrzyć sandokana na wobler Hura 53 cm

pozdroi
Odpowiedz
#32
Czy są jakieś wieści z nad jeziora Nockeln?

pozdro
Odpowiedz
#33
Odnawiam pytanie: czy może ktoś polecić jezioro z domkiem i łódką w południowej Szwecji?
Odpowiedz
#34
Miałeś do Rapy zadzwonić nie dzwoniłeś?
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#35
(07-10-2015, 08:57)bysior napisał(a): Miałeś do Rapy zadzwonić nie dzwoniłeś?

Dzwoniłem ale coś tam nie wypaliło Bezradny

Wybieramy się nad jezioro Nashultasjon w południowej Szwecji.
Odpowiedz
#36
No to jestem bardzo ciekaw wyników z tego jeziora, bo spośród ogromu szwedzkiej wody właśnie to jezioro poważnie rozważałem jako miejsce mojej wyprawy wędkarskiej. Ostatecznie pojechałem na większe i było średnio. Z mojego rozpoznania pamiętam, że nie ma tam wielu domków i ostatecznie nie posiadam namiarów na nocleg i wynajem łódki.
Odpowiedz
#37
(09-10-2015, 07:39)spinbob napisał(a): No to jestem bardzo ciekaw wyników z tego jeziora, bo spośród ogromu szwedzkiej wody właśnie to jezioro poważnie rozważałem jako miejsce mojej wyprawy wędkarskiej. Ostatecznie pojechałem na większe i było średnio. Z mojego rozpoznania pamiętam, że nie ma tam wielu domków i ostatecznie nie posiadam namiarów na nocleg i wynajem łódki.

Jezioro znalazłem w ofercie Eventuru za bardzo fajną kaskę jak na to biuro.
Odpowiedz
#38

Dokładnie. Teraz sobie przypominam, że ja też trafiłem na to jezioro przeglądając ich ofertę.

(09-10-2015, 19:49)gumax napisał(a):
(09-10-2015, 07:39)spinbob napisał(a): No to jestem bardzo ciekaw wyników z tego jeziora, bo spośród ogromu szwedzkiej wody właśnie to jezioro poważnie rozważałem jako miejsce mojej wyprawy wędkarskiej. Ostatecznie pojechałem na większe i było średnio. Z mojego rozpoznania pamiętam, że nie ma tam wielu domków i ostatecznie nie posiadam namiarów na nocleg i wynajem łódki.

Jezioro znalazłem w ofercie Eventuru za bardzo fajną kaskę jak na to biuro.

Odpowiedz
#39
Zapraszam do obejrzenia relacji z wyjazdu do Szwecji w październiku 2016

https://www.youtube.com/watch?v=acEgESnW...ture=share
Odpowiedz
#40
Fajne wspomnienia Guma Usmiech Fajna ekipa zgrana z tego co mi wiadomo, fajne ryby, fajne widoki  Okokok Chce się tyrać żeby raz na jakiś czas tak się wyrwać na wędkarskie wakacje Usmiech Super rozwiązanie te krótkofalówki (pomarańczowe - widać na dwóch zdjęciach) - to Wasz pomysł? Okokok 

Muza fajna jednak Usmiech Bo Pułtuska  Muza

Darcyś nikogo na jeziorze nie staranował???  Stres  ROTFL
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Lightbulb Jakie przynęty zabrać na wyjazd na szkiery? rapa 16 25.414 27-05-2010, 13:28
Ostatni post: andrew
Lightbulb Jakie wędki zabrać na wyjazd na szkiery? rapa 8 17.288 23-05-2010, 21:49
Ostatni post: bysior
Lightbulb Jakie ubrania zabrać na wyjazd na szkiery? rapa 15 23.292 25-04-2010, 15:52
Ostatni post: Paweł
Lightbulb Jaki prowiant zabrać na wyjazd na szkiery? rapa 11 23.158 25-04-2010, 15:44
Ostatni post: Paweł


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.