Shrap-Drakers Fishing Forum
Wyjazd do Szwecji
#21
(21-09-2014, 20:17)rapa napisał(a): Na casamundo są setki ofert ze szwecji wystarczy wybrać rejon i fruuuuu Haha
Novasol, Interhome, Dancentre. Bo coś ok. 1200 za 3-3,5 dnia łowienia to jednak sporo.
I strasznie ceny promu poszły w górę, płynąłem Gdynia-Karlskrona w czerwcu i za osobę w kabinie wewnętrznej i oczywiście auto + śniadania (bufet) wyszło 469plz/1 osoba/tam i z powrotem. A tutaj jest 780 i to w promocji bo cena przekreślona to 975plz Szok. Więc oferta jest o kant dupy rozbić.

Odpowiedz
#22
(22-09-2014, 07:11)sacha napisał(a):
(21-09-2014, 20:17)rapa napisał(a): Na casamundo są setki ofert ze szwecji wystarczy wybrać rejon i fruuuuu Haha
Novasol, Interhome, Dancentre. Bo coś ok. 1200 za 3-3,5 dnia łowienia to jednak sporo.
I strasznie ceny promu poszły w górę, płynąłem Gdynia-Karlskrona w czerwcu i za osobę w kabinie wewnętrznej i oczywiście auto + śniadania (bufet) wyszło 469plz/1 osoba/tam i z powrotem. A tutaj jest 780 i to w promocji bo cena przekreślona to 975plz Szok. Więc oferta jest o kant dupy rozbić.

Ale z tego co zrozumialem 1200 pln to za 4 osoby...
Odpowiedz
#23
(22-09-2014, 07:52)yuzeg napisał(a): Ale z tego co zrozumialem 1200 pln to za 4 osoby...
Masz rację, mnie teraz jak się przyjrzałem też tak wygląda czyli cena niezła, tylko te 3-3,5 dnia łowienia - trochę krótko jak np. trafisz na byle jaką pogodę a domki na wybrzeżu Bałtyku w zasadzie czyli może być mało atrakcyjna pogoda. No i to że łódeczki takie po 13-14ft którymi nawet między wysepkami na płn. wybrzeżu Bałtyku bezpiecznie nie jest, szczególnie na wiosłach Bezradny Bez łódki 16ft i motorka z 10KM nawet bym nie próbował .

Odpowiedz
#24
Oczywiscie ze jadác samemu sié oszczédza .A rezerwacja domku z lodziá to zaden Problem .My bylismy w 2014 na jez .Unnen Kolo Bolmen i za luksusowy domek ,sauné i lódké z silnikiem za dwa tygodnie zaplacilismy 600 € ,czyli 2500 zl.Jechalismy z niemiec i prom plus paliwo i jedzenie kosztowal nas nastépne 400€ .Zsumujmy to 600+400 to jest tysiác €uro czyli 4000 i na osobé wynosi to 1000 zl .Proszé o adres biura ,które moze mi za takie piniádze zorganizowac Taki wyjazd .
Odpowiedz
#25
(22-03-2015, 10:11)krzysztof-55 napisał(a): prom plus paliwo i jedzenie kosztowal nas nastépne 400€

Nie wiem co jedliscie czym jechaliscie ale to kwota jest absolutnie nierealna na czterech
Odpowiedz
#26
Mysl co chcesz ,tyle wlasnie kosztowalo nas dwa tygodnie .Jedzenie to najmniejszy koszt .Jechalismy z Sasnitz do Treleborga ,Wczesna rezerwacja to koszt 116 €uro w dwie strony z lodziá na przyczepie .W tym roku jest juz troché drozej .
Odpowiedz
#27
(23-03-2015, 00:03)andrew napisał(a):
(22-03-2015, 10:11)krzysztof-55 napisał(a): prom plus paliwo i jedzenie kosztowal nas nastépne 400€

Nie wiem co jedliscie czym jechaliscie ale to kwota jest absolutnie nierealna na czterech

Ceny są realne. Skoro za domek o standardowym skandynawskim standardzie za 10 dni będziemy w tym roku płacić 1800 koron czyli mniej niż 900zł (kurs korony około 0,44 zł). Podziel to na 5 uczestników. Ceny paliwa możesz wyliczyć na bieżąco, zakładając, że tankujesz do pełna przed samym promem i samochód jest prawie nie ruszany w Skandynawii. Ceny promów też możesz sprawdzić na stronie przewoźnika (nam w tym roku wychodzi około 3200zł za samochód+przyczepa z łódką+kabina z oknem w dwie strony - to też dzielone na 5 osób. Bez przyczepy byłoby o około 55% taniej). Jedzenie kupujesz w Polsce. Od czasu do czasu jesz własnoręcznie złapaną rybkę.
To będzie mój 3 wyjazd organizowany samodzielnie. Od zeszłego roku jak widzę ładne jezioro i znak "STUGA" (z szw. domek, chatka - w domyśle do wynajęcia) to zatrzymujemy się i zbieramy kontakt.
Często biura podróży zawierają umowy, że właściciele domków, które są w ofercie nie mogą się jawnie reklamować poza tym biurem. W ten sposób zabezpieczają zysk dla firmy.
Koledzy słusznie zauważyli, że pierwszy wyjazd z biurem jest świetną okazją na zapoznanie się z realiami panującymi w Skandynawii i zebranie kontaktów. Dzięki tym informacjom możesz zorganizować wyprawę tak jak Ci się marzy.
Jak widzisz są metody żeby te wyjazdy były bardzo fajne i za stosunkowo niewielką kasę.

Pozdrawiam,
Walkor
Odpowiedz
#28
Czy ktoś może polecić jezioro w południowej Szwecji najlepiej sandaczowe Okok z domkiem i łódką ?
Odpowiedz
#29
Rapa zaraz Ci poleci "tajną wodę" Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#30
Möckeln - kolega robi tam wyjazdy typowo sandaczowe i zawsze mają sporo ryb z rozmiarami różnie. Aktualnie tam jest jak wróci dowiem się co i jak.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Lightbulb Jakie przynęty zabrać na wyjazd na szkiery? rapa 16 25.414 27-05-2010, 13:28
Ostatni post: andrew
Lightbulb Jakie wędki zabrać na wyjazd na szkiery? rapa 8 17.288 23-05-2010, 21:49
Ostatni post: bysior
Lightbulb Jakie ubrania zabrać na wyjazd na szkiery? rapa 15 23.292 25-04-2010, 15:52
Ostatni post: Paweł
Lightbulb Jaki prowiant zabrać na wyjazd na szkiery? rapa 11 23.158 25-04-2010, 15:44
Ostatni post: Paweł


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.