Shrap-Drakers Fishing Forum
Wyjazd do Szwecji
#11
Od kilku jat jeżdże z pewnym biurem,średni koszt wyjazdu to 1400-1500zł na tydzień + oczywiście prom z rabatem. W tym domek,łódka,licencja,echosonda,mapy,i ubezpieczenie.

Pytanie do kolegi Malcz: to ile jeszcze można zaoszczędzić na ten kołowrotek za wielkiej wody??Mysli

Bucek jedź z biurem,ja też szukałem oszczędności i dostałem po dupie!
Odpowiedz
#12
(18-09-2014, 23:46)malcz napisał(a): @Andrew czemu Ty zawsze wszystko negujesz? Powiedz mi w którym miejscu napisałem o 1000PLN?
Ja miałem wątpliwości co do Twoich wyliczeń bo nie widziałem wędki robionej na zamówienie za 500 a tym bardziej kołowrotka made in japan poniżej 1500-2000.

Odpowiedz
#13
A ja i tak wolę jechać na własną rękęFigielek
Odpowiedz
#14
(19-09-2014, 07:03)urasenty napisał(a): Od kilku jat jeżdże z pewnym biurem,średni koszt wyjazdu to 1400-1500zł na tydzień + oczywiście prom z rabatem. W tym domek,łódka,licencja,echosonda,mapy,i ubezpieczenie.

Pytanie do kolegi Malcz: to ile jeszcze można zaoszczędzić na ten kołowrotek za wielkiej wody??Mysli

Bucek jedź z biurem,ja też szukałem oszczędności i dostałem po dupie!

Poproszę namiar tego biura na priv Milczek
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz
#15
Kiedyś jako TR pojechaliśmy z biurem, wcześniej sam jeździłem z biurem. Komfort jest taki że z biurem nie musisz się martwić o nic wszystko masz w cenie (oprócz żarcia, paliwa do łódek i kosztów dojazdu) natomiast jadąc samemu musisz zrobić rezerwacje domku, zorganizować sobie łódkę bo nie zawsze mają a jak mają to bez silnika i bez sondy itd zarezerwować prom. Różnicę w cenie odczujesz jeżeli jedziesz większą grupą powiedzmy 6 osób natomiast dla 2-3 chyba nie warto samemu szukać. Koszt domku to od 1000 do 3000 za tydzień więc kalkulacja jest prosta. Ja kolejny wyjazd będę planować samemu Cwaniak
Odpowiedz
#16
(18-09-2014, 23:46)malcz napisał(a): Dobry kijek na zamówienie w cenie komponentów da się zrobić za około 500zł, młynek za 300zł używany, ale sprawdzony i niebo lepszy od tego co teraz proponują

W cenie komponentow to chyba nie jest na zamowienie, dobry wykret. Jak sam skrecasz sobie kijek jest na zamowienie? To samo uzywany kolowrotek, nie mam nic do uzywanych kolowrotkow ale Twoj post sugerowal oszczednosc tysiac zlotych i to przy kiju na okonie i sredniej klasy kolowrotku.

Przy pierwszym wyjezdzie dla trzech osob nie ma sensu kombinowac dla 300 zlotych. Kolejny raz dla 6-8 osob to juz inna spiewka. My 3 razy jezdzilismy z biurem, teraz pojedziemy byc moze bez bo zrobilismy kalkulacje. 8 osobowy domek, dobre lodki i silniki, oszczednosc na tej samej mecie to 1400zl vs 1800zl. Gdyby tak jak sugerujesz marza operatora wynosila 800zl od glowy to bylby to mega lukratywny biznes dla biur podrozy. Paralyby sie nim dziesiatki biur a nie kilka podmiotow.
Odpowiedz
#17
witam, tak podepnę się pod watek. czy może ktoś polecić cos w kierunku południowym,czechy,slowacja? jakies namiary na ośrodki,biura. z góry dzięki za odp.
Odpowiedz
#18
Dzięki chłopaki za szybkie i rzeczowe podejście do tematu. Dużo jest tego wszystkiego do wyboru ale będzie przynajmniej co robić w zimowe dni Usmiech
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz
#19
Czołem!
A co sądzicie o tej ofercie (inne terminy sa dostępne)
http://www.stenaline.pl/do-szwecji/wyprawa-na-ryby
Odpowiedz
#20
Na casamundo są setki ofert ze szwecji wystarczy wybrać rejon i fruuuuu Haha
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Lightbulb Jakie przynęty zabrać na wyjazd na szkiery? rapa 16 25.414 27-05-2010, 13:28
Ostatni post: andrew
Lightbulb Jakie wędki zabrać na wyjazd na szkiery? rapa 8 17.288 23-05-2010, 21:49
Ostatni post: bysior
Lightbulb Jakie ubrania zabrać na wyjazd na szkiery? rapa 15 23.292 25-04-2010, 15:52
Ostatni post: Paweł
Lightbulb Jaki prowiant zabrać na wyjazd na szkiery? rapa 11 23.158 25-04-2010, 15:44
Ostatni post: Paweł


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.