Shrap-Drakers Fishing Forum
Guide Select Phantom - wklejanka?.
#1
Ma ktoś info czy ten kij to wklejanka czy pełna szczytówka?.
Gdzie dziś jeszcze oprócz dzwonienia do Dragona mogę uzyskać jakieś info.
Odpowiedz
#2
Wydaje mi się że pełna, ale mogę się mylić Pfftt
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#3
Mi się też wydaje, ale tylko wydaje.

Muszę wiedzieć na 100%.
Odpowiedz
#4
Mam bardzo podobny model GS Tiny i jest to wklejanka. Phantoma nie miałem w ręku ale wydaje mi się, że jest to odpowiednik GS Tiny tylko ciut krótszy. Pozostaje tylko wyskoczyć do jakiegoś większego sklepu ze sporym asortymentem Dragona i "pomacać" ten kijek.
Odpowiedz
#5
(08-09-2014, 09:29)rybakaw napisał(a): Mam bardzo podobny model GS Tiny i jest to wklejanka. Phantoma nie miałem w ręku ale wydaje mi się, że jest to odpowiednik GS Tiny tylko ciut krótszy. Pozostaje tylko wyskoczyć do jakiegoś większego sklepu ze sporym asortymentem Dragona i "pomacać" ten kijek.

Do żadnego sklepu jeszcze nie wskakiwałem, dzwoniłem. Jutro jadę i sam sprawdzę bo według niektórych to i Tiny wklejanką nie jest. Może inaczej się wyrażali mówiąc że w Guide Select nie ma ani jednego kija z wklejanką Haha.
Odpowiedz
#6
(08-09-2014, 15:57)Marcin napisał(a):
(08-09-2014, 09:29)rybakaw napisał(a): Mam bardzo podobny model GS Tiny i jest to wklejanka. Phantoma nie miałem w ręku ale wydaje mi się, że jest to odpowiednik GS Tiny tylko ciut krótszy. Pozostaje tylko wyskoczyć do jakiegoś większego sklepu ze sporym asortymentem Dragona i "pomacać" ten kijek.

Do żadnego sklepu jeszcze nie wskakiwałem, dzwoniłem. Jutro jadę i sam sprawdzę bo według niektórych to i Tiny wklejanką nie jest. Może inaczej się wyrażali mówiąc że w Guide Select nie ma ani jednego kija z wklejanką Haha.

Tiny jest wklejką. Widziałem złamaną końcówkę GS Tiny'go Rybaka.
Pozdrawiam,
Walkor
Odpowiedz
#7
GS Tiny to to na 100000000% wklejka Oczko Mam, łowię, złamałem tą wklejkę, mam nową i to tyle w tym temacie Kwadr Też jak miałem zamiar zakupić sobie ten kijek wszyscy "specjaliści" łącznie z pracownikami sklepów wędkarskich zapewniali mnie, że w ofercie Guide Select nie ma wklejek. Wręcz dawali sobie za to uciąć rękę. Gdybym się wtedy z nimi o to założył to kilku z nich nie miało by dzisiaj tej ręki Haha
Odpowiedz
#8
Tu gdzie dziś byłem nie mieli Phantoma, poszedł ryzyk fizyk i zamówiłem bez oglądania (w razie coś jak nie podejdzie to Marta będzie miała Oczko ).
Oglądałem za to Dragonowskie Moderate 2,40 3-14g i wziąłbym ten kij ale nie mieli wersji z pianką tylko korkowy.
Ma ktoś styczność z podobnym kijkiem z tej serii? jak one się sprawują?.
Odpowiedz
#9
Dżisaskurwajapierdole ROTFL, czy tylko ja mam takie szczęście, czy to może temat powinien być "Dragon robi mnie w jajo".

Przyszedł zamówiony kij, Phantom choć nie do końca. Przyjechał kurier, pokwitowałem, pojechał ja otwieram paczkę z hardmadafaka wędkarskim znafffcą i się zaczęło. Ty to jakaś lipa jest - powiedział znaffca, lipa to Ty jesteś Haha, pomyślałem sobie i pytam - co?. A on, to zobacz co masz na szczytówce napisane - model. Patrzę no Phantom a co ma być, a to teraz zobacz co masz na odziemku - patrzę i już mnie krew zalewa bo widnieje napis Deamon Nerwus. Myślę sobie pewnie w sklepie pojebali - wizytówka w łapę, wybieram numer, dwa sygnały, w słuchawce słyszę "halllo...... ", ale ja już jadę z koksem aż gościowi z drugien strony w pięty idzie - musiałem se ulżyć Milczek. Sprzedawca z anielską cierpliwością mówi że oddzwoni za chwilę i w co nie wierzyłem tak też robi. Mówi do mnie "mam jeszcze trzy Phantomy i na wszystkich jest tak jak u Pana więc to nie jest moja pomyłka", myślę sobie "yhy, takie ściemy to nie mi, po chwili dodaje, "niech Pan sprawdzi numery nadrukowane na odziemku, na metce i pokrowcu - to "wina/pomyłka" producenta i ja na dodatek nie mam i nie miałem ani jednego kija z modelu Deamon". Faktycznie patrzę i na metce, i na odziemku, i na pokrowcu jest numer/kod producenta 25-41-245. Szybko odpalam google i Deamon ma kod 25-47-245 i inny ciężar wyrzutowy, który u mnie na odziemku też jest prawidłowy 2-12g a nie jak w Deamonie 8-30g. Grzecznie przepraszam sprzedającego, nie żebym wymiękał, ale z grzeczności Jezyk, na co on do mnie "jeśli Pan chce może mi Pan tą wędkę odesłać, ja oczywiście pieniądze zwrócę" Oklasky, brawo za postawę, jednak po chwili odpowiedziałem że nie, zostawiam ten kij i jedynie poszperam w google może ktoś jeszcze ma taki problem. Niestety nic nie wyszperałem, jednak w przypływie emocji przychodzi mi jedna myśl, znaleźć kogoś kto ma Deamona - i bingo. Szybko wsiadam w kobyłę (nie na kobyłę bo tu jest różnica) i tnę Gallopem na granicy przepisów w stronę Ciechanowa ledwo trafiając w namalowane na jezdniach białe pasy ROTFL, i to nie przez luzy kierownicze, jeśli ktoś twierdzi że da radę prosto w koleinach pojechać to albo nigdy nie jechał terenuffką, albo Was kłamie. Po kilkudziesięciu minutach jestem w Ciechanowie u kumpla pod kołchozem, zuch chłopak bo wędki jak prawdziwy wędkarz ma zawsze przy sobie, czyli w samochodzie Haha. Wyciągamy kije z pokrowca, przymiarka i faktycznie szczytówka od Phantoma nie wchodzi na dolnik Deamona - odwrotnie próbując jest spory luz i szczytówka spada. Wniosek, Dragon chyba zlecił naklejanie oznaczeń jakiemuś tępemu Chińczykowi, albo idą po taniości i przerabiają inne modele na inne typy - tylko wtedy chyba zmieniliby też i pozostałe oznaczenia kodowe. Nie wiem, lekko się zawiodłem bo kumpel znaffca miał powód do podśmiewania, co nie znaczy oczywiście że nie kupię już żadnego kija tego producenta - kupię i to już niedługo.

W wolnej chwili chyba zadzwonię, lub napiszę do Dragona czy w ogóle wiedzą że takie coś ma miejsce.
Odpowiedz
#10
(12-09-2014, 14:59)Marcin napisał(a): Dżisaskurwajapierdole ROTFL, czy tylko ja mam takie szczęście, czy to może temat powinien być "Dragon robi mnie w jajo".
" co masz na szczytówce napisane - model. Patrzę no Phantom a co ma być, a to teraz zobacz co masz na odziemku - patrzę i już mnie krew zalewa bo widnieje napis Deamon Nerwus.

Znam bardzo podobną sytuacją z napisami "Boxer" i "Viper" (seria GS). Wędka oprócz felernych napisów wcale nie jest felerna. Ale jak by się bardzo uprzeć to można to podciągnąć pod niezgodność towaru z umową...

I jeszcze jedna rada. Jak pokwitujecie odbiór u kuriera lub listonosza to stwierdzacie, że towar jest w porządku i go akceptujecie. Wiec zanim podpiszecie radzę otworzyć paczkę przy dostawcy i sprawdzić czy wszystko jest w porządku (nie ma co gadać, że mu się spieszy bo to jest Wasze prawo). W przeciwnym wypadku tylko od grzeczności sprzedawcy zależy czy uzna wasze późniejsze uwagi.
Pozdrawiam,
Walkor
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Guide Select Skinner Cast - prośba o opinie rybakaw 0 3.650 21-03-2014, 16:48
Ostatni post: rybakaw
  wklejanka Mariano 26 27.433 17-02-2011, 10:50
Ostatni post: colednik
  Dragon GUIDE SELECT Tiny 2.70 m 2-10g turkućpodjadek 7 12.757 25-01-2011, 13:03
Ostatni post: turkućpodjadek


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.