Shrap-Drakers Fishing Forum
Guide Select Phantom - wklejanka?.
#21
To raczej firma kurierska robi z ludzi "kastę" przez to ze wykonują nadmiar pracy. Czesto mozna by ich zakresem obowiązków obdarować pewnie jeszcze ze dwie osoby.
Odpowiedz
#22
(20-09-2014, 14:12)Peter napisał(a): To raczej firma kurierska robi z ludzi "kastę" przez to ze wykonują nadmiar pracy. Czesto mozna by ich zakresem obowiązków obdarować pewnie jeszcze ze dwie osoby.

Pewnie tak, jednak..... .
Nie dalej jak kilka dni temu wyciągaliśmy Peugeota dostawczego zakopanego w piasku. Kurier miał taki nawał pracy że do lasu na grzyby pojechał ROTFL, z wyjechaniem miał większy problem a czy się zakopał przez ilość grzybów na pace czy przesyłek zapomniałem niestety zapytać ROTFL.

Zbieram się w sobie aby napisać do Dragona w sprawie jebnięcia się w oznakowaniu blanków, tylko nie wiem jak zacząć Mysli.
Odpowiedz
#23
Witam serdecznie, chciałbym poszerzyć wątek Guide Select Phantom, a mianowicie:
Mam zamiar kupić delikatny kijek którym będę uganiał się za okoniem ,
czasami tradycyjnie blaszka 00 lub 1, czasami główki 2-7g a niekiedy
boczny trok max 10g. Wiem że trudno jest pogodzić to wszystko w jednym.
Dotychczas bardzo zadowolony jestem z serii Dragon Ultima 3-18g i szukam
podobnego wykonania, jakości i akcji tylko w ciut delikatniejszym wydaniu
tak do 10-14 g w długości 220-275cm. Lubię szybkie kije.
W moim zainteresowaniu znalazły się dwa kije, które poruszyliście na forum:
Dragon Guide Select Phantom / 245 cm / 2-12 g
Dragon MODERATE 2.28 2–12 (28-81-228)
Co sądzicie, czy warto w nie wchodzić przy moich założeniach.
Odpowiedz
#24
Ja łowiąc na ten kij, czyli na lekko zawsze nastawiam się na okonia - ulubiony gatunek ryby Oczko.
Phantomem nie łowiłem ciężej jak 8g plus guma i to na dość dużym uciągu wody i nie łowiło się już zbyt komfortowo. Miała dość spore ugięcie - ale nie takie żebym się bał o jej złamanie, wręcz przeciwnie. Na tą wędkę trafiłem już kilkadziesiąt ryb, największa to sumek ok.70cm, sandacz 50+ i kilka szczupaków okołowymiarowych i nigdy o moc kija się nie martwiłem. Marta potrafiła szczupaka ok.40cm wyciągać z wody bezpośrednio w górę Haha, zresztą jak złapała zaczep też żyłkę 0,16mm urywała na siłę nie bacząc na wygięcie wędki.

Ja ze swojej strony polecam, jedyne co mi trochę przeszkadza to jej długość. Taka 210-220cm byłaby idealna, ale to co dla mnie jest "wadą" dla Ciebie może być zaletą.
Odpowiedz
#25
Wielkie dzięki za informację, a używałeś może tej wędki do bocznego troka?
Jeżeli tak to jak się spisuje, na jakiej długości pracuje element szczytowy?
Czy osobiście poleciłbyś tek kijek do tej właśnie metody?
Odpowiedz
#26
(13-10-2015, 17:36)gadget napisał(a): Wielkie dzięki za informację, a używałeś może tej wędki do bocznego troka?
Jeżeli tak to jak się spisuje, na jakiej długości pracuje element szczytowy?
Czy osobiście poleciłbyś tek kijek do tej właśnie metody?

Ojciec nią łowił na boczny trok, ale i kumpel też ma ten kij i łowi tylko na boczny trok - dodam ze zmienił z Tiny po tym jak połowił (przetrzymał z miesiąc Haha) moim Phantomem.
Generalnie to gnie się do uchwytu kołowrotka, mam to chyba nawet gdzieś na zdjęciu podczas holu wspomnianego wcześniej sumka. Postaram się wyszukać zdjęcia bo robiłem takie dla kumpla właśnie z ugięciami - tylko nie wiem czy to nie Executora Haha.

Kija nie polecam. Mi pasi, niekoniecznie podpasuje Tobie Oczko.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Guide Select Skinner Cast - prośba o opinie rybakaw 0 3.650 21-03-2014, 16:48
Ostatni post: rybakaw
  wklejanka Mariano 26 27.433 17-02-2011, 10:50
Ostatni post: colednik
  Dragon GUIDE SELECT Tiny 2.70 m 2-10g turkućpodjadek 7 12.757 25-01-2011, 13:03
Ostatni post: turkućpodjadek


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.