Shrap-Drakers Fishing Forum
RAPA-SKLEP w Pruszkowie!
#11
Mam nadzieję, że nikogo nie obrażę tym postem, ale jestem mocno zawiedziony....
Byłem dziś drugi raz w tym sklepie choć, obiecałem sobie po pierwszej wizycie, że moja noga tam nie postanie, ale znajomy mnie "zmusił"......
Asortyment jak asortyment, niby coś jest, nawet niby całkiem sporo, ale za bardzo nie ma na czym oka zawiesić, cóż to początek i jakoś się rozwinie...., oby.
Ale to normalka, za to co mnie powaliło na kolana to "fachowość" obsługi, rety!!!
Niby coś wiedzą, ale to bardziej na zasadzie tego ogłoszenia:
http://olx.pl/oferta/obrotowki-spin-mad-rozne-kolory-i-gramatury-4-10g-CID767-ID72Her.html#728f4ea110
Niby wirujące ogonki też mają "kręcące się" paletki, ale obrotówkami nigdy bym ich nie nazwał. Wirujące ogonki, to wirujące ogonki. A obrotówki, to... na pewno nie wirujące ogonki. Przynajmniej dla mnie.
Tak samo jak znajomek poprosił o białe robaki "kolorowe". Dostał białe "czyste", więc prosi ponownie o farbowane i słyszy "Aaa to o pinkę chodzi!" Więc tłumaczy ponownie, że chce żeby w jednym pudełku były duże białe robaki w różnych kolorach. I dopiero wtedy usłyszał "takich nie mamy". O ochotkę, na wszelki wypadek już nie pytał :oczko:
Odpowiedz
#12
Z tego co się orientuję to w Pruszkowie nie maja jeszcze profesjonalnego sprzedawcy a w Warszawie jest Łukasz z Bassa więc jakieś pojęcie ma Haha
Mam nadzieję że rozwiną się na tyle żeby i do Pruszkowa trafił fachowy ekspedient bo w tej branży trzeba wiedzieć co się sprzedaje i potrafić o tym opowiedzieć Muza
Natomiast co do ilości sprzętu to chyba nie jest tak źle bo będąc na otwarciu sam się zdziwiłem że tyle sprzętu nagromadzili jak mnie nie było ROTFL
Odpowiedz
#13
No to ja się zgłaszam na prowadzącego ten sklep. Na moją "fachowość" raczej nikt narzekać nie będzieKwadr
Odpowiedz
#14
(20-09-2014, 08:53)lysy napisał(a): No to ja się zgłaszam na prowadzącego ten sklep. Na moją "fachowość" raczej nikt narzekać nie będzieKwadr

Na moją (fachowość)chyba też nie narzekali bo jeszcze pinkę od białego (nawet kolorowego) odróżniam ale nie jest to już moja działalność więc w przypadku chęci podjęcia pracy tam PlotkiROTFL polecam złożyć CV Haha
Odpowiedz
#15
Na moją (fachowość)chyba też nie narzekali bo jeszcze pinkę od białego (nawet kolorowego) odróżniam ale nie jest to już moja działalność więc w przypadku chęci podjęcia pracy tam PlotkiROTFL polecam złożyć CV Haha
[/quote]

Tylko pewnie CV trzeba by złożyć w sklepie Hura
Jeśli właściciel byłby zainteresowany to jednak proszę przez forum Tak
Odpowiedz
#16
(22-09-2014, 20:27)lysy napisał(a): Na moją (fachowość)chyba też nie narzekali bo jeszcze pinkę od białego (nawet kolorowego) odróżniam ale nie jest to już moja działalność więc w przypadku chęci podjęcia pracy tam PlotkiROTFL polecam złożyć CV Haha

Tylko pewnie CV trzeba by złożyć w sklepie Hura
Jeśli właściciel byłby zainteresowany to jednak proszę przez forum Tak
[/quote]

Nie sądzę żeby NOWI właściciele sklepu Rapa korzystali z tego forum więc jak chcesz tam pracować to niestety standardowo CV, list motywacyjny i 3 zdjęcia z załącznikiem ROTFLROTFLROTFL
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sklep wędkarski przy metrze krzysiex 6 10.151 18-05-2012, 09:55
Ostatni post: krzysiex
  Nowa Team Rapa bysior 8 9.975 27-10-2010, 19:36
Ostatni post: Wozik77
  TEAM RAPA rapa 20 23.352 05-03-2010, 20:27
Ostatni post: Wozik77
  rapa-sklep online rapa 1 6.046 20-01-2010, 15:44
Ostatni post: bysior
Exclamation TEAM RAPA - rekrutacja 2009 bysior 8 9.063 06-07-2009, 22:07
Ostatni post: rapa


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.