Shrap-Drakers Fishing Forum
Narew okiem obiektywu
#1
Czasami ryby nie biorą albo okoliczności przyrody są tak zachwycające, że wędka ląduje na pokładzie a w ręku aparat Aparat

   
   
   
   
   
   
Odpowiedz
#2
Ja też czasem coś pyknę telefonem Oczko ale przydałby się aparat Jezyk_oko
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Odpowiedz
#3
Aż nie wierzę że to mówię ale gratuluję zdjęć Usmiech Oklasky Ten podpis jedynie psuje cały kadr, jak już podpisujesz to gdzieś w rogu maleńkimi literami! A pozatym brawo Aparat Oklasky
Odpowiedz
#4
Wiem ale jakoś tak na szybko robiłem i coś zje... Nerwus a potem coś nie mogłem poprawić i tak wyszło Haha obiecuje że kolejne fotki będą lepsze bo może wpadnie już telefon dotykowy możliwe że z lepszym aparatem Jezyk
Odpowiedz
#5
Piękne zdjęcia, brawo Oklasky I super wyszło jak na telefon Usmiech
Odpowiedz
#6
Dzisiejsze wieczorne klimaty.

   
   
Odpowiedz
#7
Pawello trafiłeś coś? Usmiech
Odpowiedz
#8
(19-08-2014, 20:37)fryc2002 napisał(a): Pawello trafiłeś coś? Usmiech

Trafił się bolenik ze 45 centów w drugim bądź trzecim rzucie i 2 pasiaki "patelniaki". Miałem pięknego bolenia, myślę że 70+ z tego miejsca powyżej o którym pisaliśmy, niestety spiął się przez mój błąd Beczy. Ogólnie wieczorem w tym miejscu był "koncert boleniowy". Waliły jeden przy drugim ale większość to typowe chlapaki. Wśród nich był ten jeden naprawdę ładny. Jutro po niego wrócę. Haha

Odpowiedz
#9
Zdjęcia z fona, bo aparatu nie noszęROTFL
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
A że jestem dwujajeczny tzn. dwu rzecznyPfftt to wstawię i dwie foty z nad WisłyPfftt
   
   
Odpowiedz
#10
(19-08-2014, 20:45)pawello napisał(a):
(19-08-2014, 20:37)fryc2002 napisał(a): Pawello trafiłeś coś? Usmiech

Trafił się bolenik ze 45 centów w drugim bądź trzecim rzucie i 2 pasiaki "patelniaki". Miałem pięknego bolenia, myślę że 70+ z tego miejsca powyżej o którym pisaliśmy, niestety spiął się przez mój błąd Beczy. Ogólnie wieczorem w tym miejscu był "koncert boleniowy". Waliły jeden przy drugim ale większość to typowe chlapaki. Wśród nich był ten jeden naprawdę ładny. Jutro po niego wrócę. Haha

Ja dopiero w weekend mogę pomoczyć wobki i inne żelastwoBeczy Jechałem dziś wieczorem przez most na Narwi i widać spory ruch na wodzie, sporo ludzi na łódkach.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pułtuska zimowa Narew bysior 13 20.376 23-02-2009, 21:29
Ostatni post: Wozik77


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.