Shrap-Drakers Fishing Forum
Bzura
#11
W sobotę zaliczyłem kolejny wypad nad Bzurę, razem z kolegą z WCWI.
Nastawiliśmy się na klenie, ja ze spinnem, kumpel przystawka plus groch.
W sumie od godziny 4 do 8.30 zaliczyliśmy 16 brań, równo po 8 na głowę, co do wyholowanych ryb to zostałem złojony 4-0, kumpel zaliczył 4 klenie od 30 do 50+
Ja zaliczyłem 8 brań na smużaki, rybki brały bardzo agresywnie i szybko, skutecznie zaciąć udało sie tylko jedno branie. Niestety 0,16mm i krótki kijek nie pozwoliły na skuteczną walkę, rybka zaparkowała w zaczepie, myślę że był to mój rekordowy kleń. Obecnie kręcę dla siebie mocną kleniówkę długości 2,9 m na muchowym blanku w klasie 9, następonym razem nie dam się tak łatwo przechytrzyć.
Poniżej fotka klenia 50+, nie jest to szczyt fotografii, ale trza było rybkę szybko uwolnić.
   
Następnym razem muszę dostać 50+ HahaCwaniak
https://www.facebook.com/handmadebyhubertus
www.wcwi.pl
www.jerkbait.pl
www.shrap-drakers.pl
www.multiplikator.pl
www.naklenie.pl
#12
Rasta, no ładny cielaczek Haha Graty dla kolegi Pfftt
Ja ostatnio co wypad to też albo zaciąć nie mogę, albo się nie zapinają na smużaczki... Brań i owszem dużo i głównie na smużaki, ale zapiętych ryb mało. Chyba zaczne łowić tak 10-20 cm pod powierzchnią...
Pozdro,
K
#13
ładna kluska obym trafił takie w weekend Usmiech
#14
Konkretny kleń z niedużej rzeki. Okazuje się, że naturalne przynęty tego dnia rządziły Usmiech
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.