Shrap-Drakers Fishing Forum
Poszukuje SLIPU NDM lub WYSZOGRÓD
#1
Szukam slipu k Nowego Dworu lub Wyszogrodu. Zeby mozna było w miare zjechać (4x4) i aby było mozna zostawić auto z podpięty przyczepka na noc bezpiecznie. Niedrogo najlepiej za darmo Pfftt

PS chyba w Modlinie w porcie jest.

PS2 potrzebuje od razu porady które miejsce wybrać aby nie uszkodzić silnika przy takiej nizowce (oczywiście wiem, ze jak sie postaram to wszędzie mi sie uda). Jeszcze nie pływałam po Wiśle, ale po Narwi to od urodzenia wiec jako takie doświadczenie mam. Cel: sum.

Bedzie to pierwsza wycieczka lodka na Wisle wiec liczą wie dla mnie rownież walory Krajobrazowe chociaz gdyby były okraszone chociażby możliwością zlowienia ryby byłoby ok.

Prosiłbym o wskazówki.
Odpowiedz
#2
Slip i parking na auta (bezpłatny) Masz w samym Wyszogrodzie. Dojazd komfortowy.
Odpowiedz
#3
(05-07-2014, 09:51)Peter napisał(a): Szukam slipu k Nowego Dworu lub Wyszogrodu. Zeby mozna było w miare zjechać (4x4) i aby było mozna zostawić auto z podpięty przyczepka na noc bezpiecznie. Niedrogo najlepiej za darmo Pfftt

PS chyba w Modlinie w porcie jest.

PS2 potrzebuje od razu porady które miejsce wybrać aby nie uszkodzić silnika przy takiej nizowce (oczywiście wiem, ze jak sie postaram to wszędzie mi sie uda). Jeszcze nie pływałam po Wiśle, ale po Narwi to od urodzenia wiec jako takie doświadczenie mam. Cel: sum.

Bedzie to pierwsza wycieczka lodka na Wisle wiec liczą wie dla mnie rownież walory Krajobrazowe chociaz gdyby były okraszone chociażby możliwością zlowienia ryby byłoby ok.

Prosiłbym o wskazówki.

Cześć
Co do slipu niestety nie mogę zbytnio Ci pomóc. Ale jeśli zdecydujesz się popływać na Wiśle w okolicach NDM to zwróć uwagę na stary most wiślany (przy Kazuniu). W zeszłym roku grasował tam piękny sum w okolicach mostu po stronie NDM. Nie wiem jak jest teraz, ale warto się rozejrzeć. Tylko uważaj, ponieważ pierwsza główka przy moście jest zatopiona. Dwa lata temu mój sąsiad wyciągnął tam suma ponad 75 kg. We dwóch nieźle się namęczyli, aby go na łódź wrzucić. Sum został zmierzony i zważony i wrócił do wody. Ostały się tylko zdjęcia... Ale jakie zdjęcia... Okok
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.