Shrap-Drakers Fishing Forum
Grzyby 2014
#1
Proponuję grzybiarskie aktualności pisać w nowym wątku Usmiech Leje jak z cebra teraz to i grzyby się pokażą niedługo Usmiech
Odpowiedz
#2
Grzyby, a proszę bardzo... zdjęcie zrobione w lutym tego roku nad Słupią Usmiech

Raczej do jadalnych się nie zalicza ale też bardzo ciekawy.

   

Odpowiedz
#3
(17-05-2014, 08:14)bysior napisał(a): Proponuję grzybiarskie aktualności pisać w nowym wątku Usmiech Leje jak z cebra teraz to i grzyby się pokażą niedługo Usmiech

Mi to bez kitu nic nie pasuje Jezyk_oko.

Bysior, weź no zrób edytę tematu o grzybach z zeszłego roku, tzn skasuj dopisek 2013 i zostaw same Grzyby. Będzie wtedy wszystko w jednym temacie a tak tylko się forum zaśmieca, to nie dział o rybach gdzie porządek i chronologia zachowana być musi Oczko.

Odpowiedz
#4
w sobotę wybralimy się na spacer bo na grzyby nie liczyliśmy
znaleźliśmy drobne kurki i te pięknisie poniżej, pierwszy mały sosik w tym roku zaliczony Dokuczacz

   

http://www.youtube.com/user/TheTurkuc
Odpowiedz
#5
Na bogato Pfftt Ja nie byłem jeszcze w tym roku połazić, ale pierwsze kozaki i osaki już były grane Usmiech Dużo robaczywych aczkolwiek, no ale lepszy rydz niż nic Oczko
Odpowiedz
#6
Ja wpadłem ostatnio w "swoje" pewne miejsca i znaleźć, a raczej widzieć pozostałości po grzybach widziałem. Nic nadającego się do wzięcia nie było, wszystkie widziane były już zgniłe a świeżych, młodych brak. Teraz niby bada i może za kilka dni jak się mocno ociepli to znów się wysypią, jednak prawdziwy sezon jeszcze za kilka miesięcy.
Odpowiedz
#7
U mnie w okolicach Wrocławia jeszcze zbyt sucho w lasach - ale liczę , że w sierpniu coś już się pojawi do zbierania. Rok temu w lasach bystrzyckich - nieopodal Jelcza- Laskowic nazbierałem kilka koszyków podgrzybków, opieniek i kani. Wysyp niesamowity. Jeżeli ktoś jest z tych rejonów to niech napisze kiedy już będą grzyby Usmiech
Odpowiedz
#8
My sezon już zakończyliśmy, 2 tygodnie września załatwiły sprawę Haha

   

   

   

jeden z grzybowych złodziei Kotek

   

   
http://www.youtube.com/user/TheTurkuc
Odpowiedz
#9
O żesz... niekiepsko Usmiech A ja ciągle w planach mam wypad na grzyby, przez te ryby nie ma kiedy. Zdjęcie z kocurem wymiata ROTFL
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#10
Dziś zainwestowałem 59.99 w suszarkę do grzybów. Co 3 dni jestem na grzybach i efektem jest zawsze nie mniej niż 50 podgrzybków, sporadycznie prawdziwki, koźlaki, maślak sztuk jeden gdzie zawsze można je było kosą kosić. Startuje o 8 albo ok 12 także miejscówki już są przetrzepane ale zawsze coś umknie uwadze emerytów ROTFL
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Grzyby 2015 waldi-54 2 6.687 13-03-2017, 17:45
Ostatni post: oriel
  Grzyby 2013 Bizonik 45 39.131 17-05-2014, 13:34
Ostatni post: witaszek10
  Grzyby 2012 turkućpodjadek 62 59.772 04-11-2012, 19:14
Ostatni post: radekg
  Grzyby 2011 turkućpodjadek 31 36.196 08-08-2011, 06:43
Ostatni post: spining


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.