Shrap-Drakers Fishing Forum
Grzyby 2014
#21
(16-09-2014, 19:14)Marcin napisał(a): W okolicach Pułtuska grzyby są tak wyschnięte że nie trzeba ich wiele w suszarkach suszyć. Ja odpuściłem sobie grzybki do momentu aż popada bo jest straszna kiszka.

PS: właśnie wróciliśmy z Martą z ryb z Gnojna, i przywieźliśmy kilka kani Haha.

No właśnie tak jak mówisz Marcin, wióry...
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#22
(16-09-2014, 18:34)turkućpodjadek napisał(a): co robisz z rydzami? smażysz? Mi smakują jak schabowy(podobno borowiki tez smakują jak schabowy, ale zapominamy zostawić z 1 sztukę na smażenie) a żona się ze mnie śmieje


Większę smażę ale tylko po zbieraniu góra na drugi dzień, mi smakują lepiej niż schabowe, a do dobrego zimnego trunku to już nie ma co porównywać Usmiech

Mniejsze tradycyjnie marynuje Usmiech
Odpowiedz
#23
Takie różne. Nie pamiętam tylko które z tego roku Usmiech
Na te przyjdzie czas już niedługo - ale nie pojemy smardzy faszerowanych po polsku - są pod ochroną.
   
A ten łapserdaczek borowik żółtopory a może inny z Kampinosu zatem też został na miejscu    
A te to listopad zeszłego roku z pewnością
   
To lasy wiadomo - jodłowe
   
Odpowiedz
#24
Jak ktoś ma ochotę na smardze to zapraszam wiosną (okolice maja) do mnie do ogródka. We wszelkich miejscach gdzie wysypałem korę rosną smardze. Są pyszne i legalne, bo sztucznie hodowane Usmiech
Odpowiedz
#25
Witaszek, te na ostatniej fotce to ceglastopore?

Pozdrawiam,
malcz
Odpowiedz
#26
Ano ceglasie Usmiech Fajniutkie grzybale nie ? Usmiech
Mam już miejscówkę w świętokrzyskim i na Roztoczu Środkowym z tego roku. Co ciekawe miejscowi pytali mnie gdzie takie grzyby zbierać Usmiech Ot lepiej radzę sobie z grzybkami niż z rybkami. Ale czasem też coś złapię.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Grzyby 2015 waldi-54 2 6.687 13-03-2017, 17:45
Ostatni post: oriel
  Grzyby 2013 Bizonik 45 39.130 17-05-2014, 13:34
Ostatni post: witaszek10
  Grzyby 2012 turkućpodjadek 62 59.772 04-11-2012, 19:14
Ostatni post: radekg
  Grzyby 2011 turkućpodjadek 31 36.196 08-08-2011, 06:43
Ostatni post: spining


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.