Shrap-Drakers Fishing Forum
Bolenie C&R
#1
Miałem zostawić dla siebie filmiki, ale nie ma nic lepszego, jak widok odpływającej rybki. Figielek

[youtube]qg_33XTvTMs[/youtube]
[youtube]c2apcCw-SfI[/youtube]
[youtube]BYsaNbcpwZA[/youtube]
Widoki przyrody są różne w różnych miejscach, prawa przyrody są wszędzie te same.
Odpowiedz
#2
(07-05-2014, 15:26)gtsphinx napisał(a): Miałem zostawić dla siebie filmiki, ale nie ma nic lepszego, jak widok odpływającej rybki. Figielek

https://www.youtube.com/watch?v=qg_33XTvTMs
https://www.youtube.com/watch?v=c2apcCw-SfI
https://www.youtube.com/watch?v=BYsaNbcpwZA

Fajnie, też sobie obiecałem, że w tym roku trochę pokręcę filmików z C&R, moim zdaniem ciekawsze niż kolejne takie samo zdjęcie, ale ostatnio nie bywałem nad wodą i nie ma co kręcić.

Przy okazji gratki za ryby i regularność ich łowienia.

P.S. Chyba skopiuję Twój komentarz z filmików do podpisu na forum Dokuczacz
Odpowiedz
#3
"A teraz do woooody" Oklasky Oklasky Oklasky Przy okazji graty za bolki! Oczko
Odpowiedz
#4
Dzięki, dzięki. Oczko
Coraz bardziej rozważam zakup GP Hero. Wtedy by były ciekawe filmiki z wypraw... Figielek
Póki co, trzeba odkładać do puszki, bo mało nie kosztuje.
Widoki przyrody są różne w różnych miejscach, prawa przyrody są wszędzie te same.
Odpowiedz
#5
Aż sprawdziłem co to te GP Hero Oczko Fajna sprawa.... i porównując np. z jakąś podstawową lustrzanką wcale nie taki drogi ten sprzęt a możliwości widać fantastyczne Usmiech
Odpowiedz
#6
Marcin !!! to ty je wypuszczasz ??? takie smaczne ryby ??? byś w końcu odebrał tą maszynkę do mięsa, którą chciałeś żebym zamówił. a teraz cisza. nieładnie.
Odpowiedz
#7
Obiorę, ale miałeś najpierw sprawdzić, jak będą się kleniki mieliły które poławiasz na swoim odcinku Figielek
Zresztą i tak wędzony boleń jest najlepsiejszy Haha
Widoki przyrody są różne w różnych miejscach, prawa przyrody są wszędzie te same.
Odpowiedz
#8
(07-05-2014, 21:40)gtsphinx napisał(a): Dzięki, dzięki. Oczko
Coraz bardziej rozważam zakup GP Hero. Wtedy by były ciekawe filmiki z wypraw... Figielek
Póki co, trzeba odkładać do puszki, bo mało nie kosztuje.

Olej GP strasznie ludzie narzekaja na nową wersje... obejrzy sobie tę kamerke "HD GHOST" z zalet bateria trzyma 3,5 h , wodoszczelna do 3 m, funkcja Ghost ,naprawde godna polecenia mam używam i jestem bardzo zadowolony. Tu masz przykładowy filmik mojego autorstwa "Test"

Odpowiedz
#9
Czy do tego Ghosta jest jakieś mocowanie na głowę jako dodatek ? Chodzi mi o takie paskowe jak w latarkach czołówkach. Na tej opcji najbardziej mi zależy.
Widoki przyrody są różne w różnych miejscach, prawa przyrody są wszędzie te same.
Odpowiedz
#10
(08-05-2014, 18:07)gtsphinx napisał(a): Czy do tego Ghosta jest jakieś mocowanie na głowę jako dodatek ? Chodzi mi o takie paskowe jak w latarkach czołówkach. Na tej opcji najbardziej mi zależy.
Dostajesz w zestawie mocowanie do gogli, w teorii możesz zamontować do latarki aczkolwiek musisz mieć dobrą "gumke" w latarce bo słaba nie utrzyma , ewentualnie samemu przerobić jakies gogle, ja dokupiłem takie coś "szelki"

Odpowiedz
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.