Shrap-Drakers Fishing Forum
Co trzeba zrobić aby powstał odcinek no kill?
#11
No oczywiście @rybarak ma największy autorytet i wiedzę w tym zakresie, i za jego błogosławieństwem się wszystko odbędzie jeżeli takowe będzie.
Ale ktoś musi chyba całą sprawę przypilnować i napędzić żeby nie była tylko kolejnym zapomnianym wątkiem, Ryb jest mało i będzie tylko mniej, czas działa na niekorzyść wędkarza. Bo jak to mówi mój ojciec Rybak wraca z rybami a wędkarz z wędkami.
Stąd moje pytanie do odpowiedniej osoby, które według mnie jest najistotniejsze czy takowy wniosek/pismo o utworzenie składa się w dowolnym momencie i będzie zwołane jakieś zebranie np przy zebraniu pod tym pismem odpowiedniej ilości podpisów? Czy jeżeli złożymy pismo np. dziś to musimy czekać do walnego które odbędzie się ....?
pozdrawiam i czekam na chętnych.
Odpowiedz
#12
A może by wspomóc chłopaków z Wkra Fishing Oni już coś w tym temacie działają. Wspólnymi siłami może byśmy coś zdziałali i powstałby takowy odcinek. Cwaniak
Odpowiedz
#13
(30-04-2014, 06:34)bysior napisał(a): Przede wszystkim przed złożeniem czegokolwiek to poczekajmy na opinie @rybaraka Usmiech

się rozpisał, nie ma co ROTFL
no, cóż... nie chceta to nie bedzieta mieli, a siatami niech ciągają dalej, żadne zarybienia nie pomogą.
A o Wkrze dalej będzie się mówiło, że chimeryczne, że szału nie było, że same krótkie się wieszały.
Trochę tylko przykre jest to,że @Rybarak nie ma nawet zamiaru zabrać głosu w tej sprawie a myślę,
że z racji pełnionej funkcji, jest to chyba niektórym winien.


Odpowiedz
#14
(12-05-2014, 09:03)sajdol napisał(a):
(30-04-2014, 06:34)bysior napisał(a): Przede wszystkim przed złożeniem czegokolwiek to poczekajmy na opinie @rybaraka Usmiech

się rozpisał, nie ma co ROTFL
no, cóż... nie chceta to nie bedzieta mieli, a siatami niech ciągają dalej, żadne zarybienia nie pomogą.
A o Wkrze dalej będzie się mówiło, że chimeryczne, że szału nie było, że same krótkie się wieszały.
Trochę tylko przykre jest to,że @Rybarak nie ma nawet zamiaru zabrać głosu w tej sprawie a myślę,
że z racji pełnionej funkcji, jest to chyba niektórym winien.
Rybarak zabrał głos w tej sprawie i to całkiem sporo napisał...http://shrap-drakers.pl/forum/thread-2867-page-19.html

Odpowiedz
#15


[/quote]
Rybarak zabrał głos w tej sprawie i to całkiem sporo napisał...http://shrap-drakers.pl/forum/thread-2867-page-19.html


[/quote]

ooo.. gdzieś mi to umknęło, mój błąd, zabieram się do lektury.
Przeczytane Usmiech
sam nie wiem jak mi to umknęło. honoru chyba nie muszę nikomu zwracać bo jak mniemam,
nikogo nie uraziłem. Za postawę i zaangażowanie oczywiście się szacun należy.
Natomiast widzę,że rzeczywistość jak zwykle jest brutalna.
Kiedyś poznałem człowieka nad wkrą, który z tego co pamiętam pełni jakąś funkcję w kole w Sochocinie. w każdym bądź razie ma (miał) cukiernię w Sochocinie. miał poglądy podobne do naszych. no ale te 80% wydaje się zbyt trudne do przeskoczenia.
chyba możemy uznać temat za wyczerpany.
Odpowiedz
#16
Fakt opinie najbardziej doświadczonych w temacie już znamy. Nie udało się w 2014 r. nikt nie mówi że nie uda się w 2015 r. moim zdaniem kluczem do sukcesu było by nakłanianie ludzi którzy właśnie mają prawo głosu a na danym odcinku by nie wędkowały a najlepszym argumentem dla nich będzie to, że ustanowienie takiego miejsca zawsze daje możliwość na sportowe przeżycia a na innych odcinkach też zaowocuje to wzrostem pogłowia ryb w końcu to rzeka i ryby wędrują, co za tym idzie mięsiarze też skorzystają.
Wracając do odcinka myślę że tu leży kluczowy problem który odcinek był by najlepszy? jak go wyznaczyć ?
Bolęcin- Joniec to chyba odcinek o największej presji wędkarskiej z tych co znam w okolicach więc na pewno ciężko będzie go przeforsować, liczni przeciwnicy się zajdą. Więc może odcinek mnie inwazyjny tylko który taki jest ? Usmiech
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.