Shrap-Drakers Fishing Forum
[P]Drobny sprzęt wędkarski dla dzieciaków
#1
Witam i zwracam się do Was z prośbą. Otóż, prowadzę warsztaty wędkarskie dla dzieci i młodzieży z okolicy Zegrza, tak społecznie. Wiem, że każdy prawdziwy wędkarz posiada nadmiar sprzętu, który zalega i prawdopodobnie nigdy już nie będzie używany. I tu moja prośba: robiąc porządek w swoich skarbach, pomyślcie, czy chcielibyście wywołać uśmiech na twarzach "małolatów". Obecnie, do końca maja, dominują zajęcia spiningowe i brakuje nam drobnych i średnich przynęt.
Przepraszam za to żebractwo, był to pierwszy i ostatni raz.

Odpowiedz
#2
Wyślij mi na PW dane do wysyłki.


Pozdrawiam,
malcz
Odpowiedz
#3
DziękiOklasky

Poszło.
Odpowiedz
#4
Information 
Może i ja wyślę, chyba ze mogę zostawić paczkę w sklepe Camaro w Zegrzu?
Odpowiedz
#5
ja też coś wynajdę. taka propozycja, jak coś macie dla " małolatów" to może Maćkowi w sklepie przy spójni zostawiajcie (jeśli oczywiście Maciek się zgodzi) a później jedną wysyłkę się zrobi.
Odpowiedz
#6
Fajnie, że robicie porządek w swoich skarbcach, to będzie podwójna korzyść.
Można zostawić w Camaro w Zegrzu bądź Legionowie, mogę podjechać na Spójnię, a poza tym jestem dostępny praktycznie całodobowo w Zegrzu.


Głęboki ukłon w podzięce...
Odpowiedz
#7
poproszę o adres do wysyłki. Paczka będzie z zagranicy więc czas oczekiwania może być troszkę dłuższy. Pozdrawiam i powodzenia dzieciakom!

Edit: mam też kilka ciężkich jerków i swimbaitów, które miałem sprzedać ale jeśli mają się przydać z chęcią je wyślę
Odpowiedz
#8
Wielkie dzięki ludziom dobrej woli.
Odpowiedz
#9
W przyszłym tygodniu jak chcesz mogę mieć w wawie kołowrotek do oddania.
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz
#10
Chętnie, każdy sprawny sprzęcik.
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.