Shrap-Drakers Fishing Forum
muchowe łowy 2014 :)
#61
Darek a mógłbyś zdradzić jeśli to nie tajemnica na jakiego suchara i na jakim haku?
Ja dziś nad wkrą naście kleni-ków na muchie. Później spin i wtedy upatrzyłem kleniorochy ogromniaste,
podrzucałem, podrzucałem i wielki h z tego wyszedł a muchówka w aucie została a auto daleeeeko Zly
Odpowiedz
#62
(02-07-2014, 20:39)DarekP napisał(a): Dzisiaj super dzień.Klenie znowu zaczynają się ruszać po amorach i dziś trafiły się 3 "czterdziestaczki" i kilka mniejszych .Rybki złowione na dwóch rzeczkach.Brały na suchą i na nimfę.


W jednej z rzeczek łowić dało się tylko miejscami w korytarzach między roślinnością.Klenie po zacięciu oczywiście dawały w nią nura i ...tyle frajdy z holu Bezradny
No tak Mysli frajdy z holu nie miałeś ale przechytrzenie takiej ilości ryb w takich rozmiarach to już jest kunszt Okok.Kochają Cię Darku klenie i nie tylko Oczko.Gratuluję Usmiech.

Odpowiedz
#63
Godzinka po pracy na Wkrą pierwsza rybka wyjęta 30 cm klenia, kolejny był 34 cm i ostatni 40 cm równiutko Usmiech
Muszę tylko się poradzić co zrobić bo na żuki brały wyśmienicie miałem około 10 rybek w granicach 30-40 cm w ciągu jednej godziny!!! ale udało wyjąć się tylko 3. reszta strasznie spadała może żuk za tęgi i się nie zacinają dobrze ??
A tutaj foto relacja
30 CM
   
34 CM
   
wygląda jak by chciał coś powiedzieć
   
no i 40 CM
   
a tak zacnie odpływał
Odpowiedz
#64
Fajne te Twoje żuczki i jak widać łowne Okok Oklasky
Sporo tych spadów kurczę,może większe haczyki by pomogły? Mysli
Odpowiedz
#65
40 - stak ostatni fajny klusek Usmiech Oklasky Oklasky Oklasky Filmik cieszy oko Usmiech
Odpowiedz
#66
@wisnia fajne ryby poławiasz Okok
Odpowiedz
#67
Rybki powoli zaczynają aktywnie szukać pożywienia po miłosnych uniesieniach.
Półtorej godzinki nad wodą przyniosło 2 klenie na sucharka:

45 cm:

   

47 cm:

   

   

Pierwszy po braniu natychmiast dał nura w przybrzeżne podwodne rośliny, drugi zaś wskoczył pod zatopione drzewo.

Na szczęście po pierwszego doczłapałem się wodą, zaś drugi sam wyszedł z uwady po zluzowaniu linki. To że się nie wypiął na bezzadziorze zawdzięczam tylko chyba nowym haczykom Akita, które mają ciekawy kształt i faktycznie niewiele z nich rybek spada, mimo, że zadziorka nie posiadają.

Fajny wypad Usmiech

Obydwa spowrotem w wodzie. Filmiku z wypuszczenia drugiej rybki nie będzie, bo pojechałem za szeroko kadrem Oczko

Odpowiedz
#68
piękne rybki Usmiech gratulacje i do zobaczenia nad wodą Usmiech
Odpowiedz
#69
Cudne klenie Michał, gratuluję rybek!!!OklaskyOklaskyOklasky
Odpowiedz
#70
(07-07-2014, 12:54)morouk napisał(a): Rybki powoli zaczynają aktywnie szukać pożywienia po miłosnych uniesieniach.
Półtorej godzinki nad wodą przyniosło 2 klenie na sucharka:
45 cm:
47 cm:
Pierwszy po braniu natychmiast dał nura w przybrzeżne podwodne rośliny, drugi zaś wskoczył pod zatopione drzewo.

Na szczęście po pierwszego doczłapałem się wodą, zaś drugi sam wyszedł z uwady po zluzowaniu linki. To że się nie wypiął na bezzadziorze zawdzięczam tylko chyba nowym haczykom Akita, które mają ciekawy kształt i faktycznie niewiele z nich rybek spada, mimo, że zadziorka nie posiadają.

Fajny wypad Usmiech

Obydwa spowrotem w wodzie. Filmiku z wypuszczenia drugiej rybki nie będzie, bo pojechałem za szeroko kadrem Oczko

No jeszcze raz gratuluję.
Byłem tam ostatnio i rybki podrosły od zeszłego roku Oczko
Tych samych haków używam od jakiegoś czasu na ryby w kropki i potwierdzam opinię.Dobrze trzymają i nie rozginają nawet przy sporych rybach.

Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Łowy muchowe 2021 Lecek 6 5.374 08-06-2021, 14:29
Ostatni post: wodna12
  Muchowe łowy 2020 DarekP 59 26.006 12-01-2021, 20:49
Ostatni post: DarekP
Tongue Muchowe łowy 2019 DarekP 40 18.514 02-12-2019, 23:07
Ostatni post: Wozik77
  Muchowe łowy 2018 DarekP 79 40.249 29-10-2018, 21:58
Ostatni post: Wozik77
  Filmiki wędkarstwo muchowe harp 89 96.910 28-02-2014, 12:18
Ostatni post: wisnia
  Muchowe łowy - 2013 szymanek69 133 120.008 15-11-2013, 22:57
Ostatni post: kojoto
  Muchowe łowy 2012 czyli plątanie sznura morouk 172 131.339 26-11-2012, 20:11
Ostatni post: Wozik77


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.